Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

czyli może orto miała w domyśle małe ja spadam papa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki aparatka 🌼 dziś zjadłam za pięciu bo jutro ta wizyta i starałam sie najeść na zapas też tak macie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ski, moze nawet nie pytala, bo niektorzy ortodonci nie uzywaja juz duzych metaliwych. jak moja na przyklad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNSHINE23 no tak my przecież łeb w łeb trochę mnie wyprzedziłaś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe:-), ja juz tak nie robie, ale przed zakładaniem aparatu zjadłam ogromny obiad z 2 dań:-), mi jedzenie nie sprawia póki co kłopotów zobaczymy jak bedzie aparat na górze:-), wydaje mi sie ze bedzie duzo gorzej, ale co tam przezyje i to:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ski u mnie też jest tak jak u SUNSHINE23 moja orto zakłada tylko mini dlatego pewnie nawet nie pytała o to czy mają być mini, tylko czy metalowy czy kosmetyczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMMA23, troszeczke:) ale mam newsa dla Was- bede nosila mniej niz 1,5 roku, bo mi szybko zeby \"migruja\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNSHINE23 szczęściara:P ciekawe co moja orto jutro powie bo mam taką szczerbę między zębami że szok (ok 2 mm) a jedynki sie wczesniej stykały ze sobą jutro ją zapytam czy dlugo tak będzie bo ostatnio ktoś mnie zapytał czy nosze aparat bo miałam szczerbę między zębami a ja mam STŁOCZENIE ZĘBÓW czy to nie śmieszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na moje powyginane zabki to sobie ze 2 latka ponosze;-), zabrzmiało jak jakiś wyrok dla zębów no w koncu tak jakby za kratkami są:-):-), uciekam spac bo juz głupotki zaczynam gadac:-) Trzymajcie sie cieplutko, papa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma, mi tez sie jedynki rozlazly, sa idealne teraz, a byly jedna na drugiej:) moje sa posluszne zeby jak widac nawet wiedza kiedy sie zatrzymac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNSHINE23 ja mam nadzieje że moje tez juz sie zatrzymaja:) bo miedzy dwojkami a jedynkami tez mi sie przerwy zrobily to maja jeszcze miesce na przesuwanie sie ale widze że twoje bardziej zdyscyplinowane:) no jutro sie dowiem czegoś więcej na razie troche dziwnie takie szpary wszędzie:)ach cięzkie życie aparatki hihhih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
venla zaskoczylas mnie tym refundowaniem! musze sie dowiedziec cos na ten temat bo warto!!!! nie jestem jeszcze po sesji a nawet nie w trakcie....tez mam pelno kol teraz a forlana sesja od 29 tylko ze staram sie szybciej zaliczyc:) zeby dluzej z ukochanym w domku siedziec i ...upewniac sie czy aparat rzeczywiscie w caloanku nie przeskzadza;p;p;p;p;p;p;p pisalam juz kilka razy ze niebieskie gumki sa super bo mialam! a teraz mam rozowe tez sa ladne i mniej je wiadac!!! emma nie boj sie wizyty pierwszej nei jest zle! ja mialam w poniedzialek sama wizyta luz a potem troszke bolalo ale dzis juz czwartek i jest calkiem dobrze!!!:):) zazdroszcze SUNSHINE23 ze tak ci ladnei zabki wedruja!mi sie moze pol milimetra zrobilo tylko:(( ale i tka jestm z nich zadowolona!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kewcia za słowa otuchy:) ide spać bo jutro rano szkoła potem orto i idziemy dla ukochanego po oprwki do okularów żeby jego oczki lepiej mnie widziały:) i caly tydzien nocki zarwane i ledwo już żyje:) dobranoc dziweczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi zwialyscie dziewczyny:( ja pisze notatki...mam we wtorek kolo z metodologii badan...ublagalismy goscia zeby zgodzil sie na reczne notaki na kole....lepsze to niz sie tylko uczyc... tyle ze mam do przepisania okolo 700 slajdow...:) dluga noc przede mna!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma 23 dobranoc i powodzenia jutro nie bedize zle!wez szczoteczke i paste!!!! czekamy na relacje!!!! pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyk22
o boze nie było mnie cały dzien a tu tyle stron !!!! :) :) Kewcia powodzenia zycze z metodologią - przechodzilam juz przez to wiec wiem jak sie musisz meczyć wogóle za was wzystkie trzymam kciuki pozdrawiam :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyk22
Kewcia Jezeli masz na mysli wymyslanie tematów badań , problemów i pytan badawczych , hipotez badawczych, metod badania, grup badanych to robiłam juz takie rzeczy - ale nie wiem czy to o to Ci chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyk 22 no ja wlasnei taka koncepcje musze jutro napisac....moze troszke mi pomozesz i przeslesz na maila mi cos na wzor??bylabym bardzo wdzieczna!:):)ale jesli nie mzoesz to oczywiscie rozumiem:) dobranoc wszystkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka- moja wizyta za 2 tyg. (prawie) w poniedziałek, a wyciski pewnie będa na tej wizycie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Dora* Widzial ze umiescilas mnie w tabeli :D fajnie. Jak mozesz uzupelnij ja czyli mam 28 lat i aparat bede nosic okolo 2 lat. Z gory dziekuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to juz całkiem niedługo Dora doczekasz sie tej wizyty czas szybko leci:-), a te wyciski to raz jeszcze mówie nie przejmuj sie nic:-) bedzie dobrze Ja tezm iałam metodologie badań:-), same zadania no i na egzaminie teoria,nie za ciekawey przedmion,:-) powodzenia Kewcia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano leci czas ... z górki. W czwartek ide do dentysty dalej leczyc zeby. Jak u Was po huraganie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w miescie jeszcze trwa. Sasiadowi odpadł komin z dachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×