Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Cala powiedz coś o tej czapce bo chyba ją kupie a przynajmniej się zastanawiam;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ja tak nawiazuje do poprzednich wpisow, bo tu ktos sie martwil. A Wy tu juz pomykacie z nowymi rzeczami - oj, ma wziecie ten topic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może każda wypisze temat na który nie dostała odp i przystopujemy i się na ty,m skupimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ski, to w jednym sie zgadzamy. wyciski to coś wspaniałego :) hehe ja byłam rozluzniona dlatego bo nikt mi nie mówił o tym wcześniej. jak pani przyniosła papke i mówi do mnie żeby otworzyła buzie to sie troszke przestraszyłam ale to takie śmieszne było, fajne uczucie. moze gdybym sie nasłuchała wczesniej od innych że jakiś odruch wymiotny moze byc, to bym sobie pewnie to zakodowała i tez bym miała.... wsystko zalezy od nastawienia. chyba lepiej nie wiedziec tak naprawde co nas czeka i co doktor bedzie robił.. pamieam jak miałam kanałowe leczenie...spoko, przeżyłam. a jak sie potem dowiedziałam (ktoś mi to opowiadał na czym polegało dokładnie)ze to sie nerwy nakreca na te takie małe \'śrubeczki\" (czy cokik takiego) to mi sie kolana zaczeły uginać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka22, oj no zakwasy :P A po czym to nie powiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie wtydz sie...my tu jak jedna, wielka rodzina :) także wsystko pozostanie w rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju jak dobrze ze nie wypaliło mi dzisiaj to spotkanie na piwko, bo tak pada u mnie deszcz...brrrrrrrrrrrrrr . a ja siedze w cieplusim domciu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj no, nie powiem :P Właśnie wróciłam z solarium (trzeba się troszkę podpalić, no nie?). Ale mnie morda piecze, huh. Gdyby nie ten Big Milk to bym się tu zagotowała :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to teraz nie dość ze Cie tyłek boli to jeszcze bedzie Cie piekł i bedziesz miała czerwony:P pamietam jak poszłam kiedys na solare na 15 minut...hehehe dobrze ze w piątek, bo w sobote i niedziele z domu nie wychodzilam. a na tyłku siedziec nie mogłam :) świetnie było, naprawde..... :) także teraz stawiam na kosmetyki brązujące : mniej szkodliwe i dupsko nie piecze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O qrde, na 15 minut? To się nie dziwię, że Cię piekło dupsko :P Ja raz poszłam na 10 do nowego solarium Ergoline. Laska doliczyła mi gratisowe 3 minuty, o których nie wiedzialam. Po 13 minutach ledwo wyszlam z solo, a juz czułam jak mnie pali. Ale to były przedbiegi:) Po kilku godzinach od wyjścia byłam normalnie jak nigdy cała czerwona i rozpalona (w tym innym sensie:P ) Co chwila kremowałam twarz grubą warstwą kremu, który po kilku minutach wsiąkał. Hahahaha, ale najleszy był biały pasek na nosie po okularach ochronnych, które założylam na odwrót:D:D:D Możecie to sobie wyobrazić? Okulary były połączone tylko tym takim paskiem między oczami, tak jak normalne okulary, ale nie było przy nich tych takich pykesów, które zaklada się za uszy. No ale, że ja założyłam je do góry nogami biały, nieopalony pasek został mi wręcz na środku nosa. Mam problemy z wytłumaczeniem, więc dla ułatwienia Wam zrozumienia na samym dole objaśniłam na \"schemacie\". Niezłą bekę ze mnie mieli :D Ja z sibie zresztą też:D O^O - takie były okulary i tak powinno sie je założyć na nos... no ale ja nieświadomnie założyłam je tak - O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala :) :) :) heheh ale kombinatorka z Ciebie...dobrze że tych okularow nie załozyłaś na biust, bo w sumie to taki kształt jak biustonosz :P hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ski, kryształ górski to aparat kosmetyczny. Mówiłam Wam, że orto pytała mnie o kolor, chodziło Jej o gumki. Mam bezbarwne. Cały czas przegladam się w lustrze :) . Już się nie mogę doczekać dołu. Orto zakładała mi łuk i naciągała i pytała czy czuję coś i czy boli. Nic nie czułam, powiedziała, że nie wierzy, bo tak mocno naciągnęła:), a ja naprawdę nic nie czułam i nie czuję za bardzo. Trójkę mam tylko troszkę zahaczoną, żeby się nie pochyliła (właśnie przez tą wystającą trójkę mam aparat). Do kontroli idę w marcu i w marcu góra, ale to już pisałam. Kupiłam dziś 3 szczoteczki (jedna do domu, jedna do torebki i jedna tak na wszelki wypadek), taki specjalny wycior z dwoma końcówkami, płyn ELMEX (LISTERINE jest dość mocny i orto powiedziała, że mogę używać czegoś słabszego), nić SUPERFLOSS (trageda, urwała mi się, nie mogę jej przecisnąć między zębami, bo po założeniu aparatu jeszcze bardziej mi się dziś ścisnęły, jakieś kłaki zostały między zębami, muszę nauczyć się nią posługiwać). Aha i jeszcze pastę kupiłam. Zapłaciłam 85 zł (już więcej tak nie zaszaleję, to jeden raz tak, bo wszystko od razu kupowałam). No i usłyszałam od orto komplement. Że mam tak ładny kształt zębów, że przyjemnie się zamki nakleja :). Moi rodzice ciągle się dziwią po co wydałam tyle kasy, przecież mam takie ładne zęby (opanowałam technikę mówienia i usmiechania się :) ). To był mój kolejny mega długi post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos nitki dentystycznej, to ja chyba mialam fuksa, bo zawsze kupowalam TASME dentystyczna. Az raz, bedac w gosciach \'poczestowalam sie\' nitka - no i byl problem. Jesli ktos ma klopoty z nitkowaniem, niech kupi tasme dentystyczna (sa plaskie, cieniutkie, czesto nasaczane mietowym, antybakteryjnym plynem). Chociaz - produkuja jeszcze nitki? Co kupie , to tasma... MalutkaMalaJa - moze kupilas nitke zamiast tasmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu ja :) Orto mówiła mi, że trzeba uważać z usuwaniem kamienia jak się ma aparat. Oczywiście można jak najbardziej to robić, tylko nie każdy dentysta zrobi to dobrze (może przez przypadek uszkodzić aparat). Ten, do którego ja idę wie jak to zrobić (bo orto przyjmuje w Jego gabinecie dwa razy w miesiącu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala, a mi sie nie chce otwierac Twoje allegro przez tego linka:( moze dlatego ze pada mi komp.. jakiego masz tam nicka? moze tak bedzie latwiej. Emma23, jak po wizycie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, nie wiem czemu :/ Brzydal_ka - to mój nick :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutkamalaja przylaczam sie do gratulacji!:):):) kamyk dziekuje za maiala! wiecie co ja mam jakies dziwne \"schizy\"jak dolnymi zebami tre o gorne to z lewej strony wydaje mi sie jak by mi sie zeby lamaly...:/ nie moge sie tego oduczyc! biore sie za przepisywanie wykladow ze slajdow:/ trgedia a musze miec recznei pisasane;/ jutro jade do domku wracam w poniedzialek wiec sobie poczytam jak wroce:) bylam dzis na skalkach i tak sie wyszalam ze teraz wszystko mnie boli:) ciekawe co mi mausia do jedzonka jutro zrobi...:) studentki mieszkacie w akademikach??? bo ja tak! i kto tez to rozumie jak sie teskni za domowym jedzonkiem:) jak wracam to zawsze pekam w szwach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc!ide spac ta metodologia naprawde mnie wykonczy!jutro do domku jade pokzac nowe gumki:P milego weekendu!pa aparatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudyna99+
ja wiem ze pisalyscie juz o kosztach,ale troche duzo juz jest stron i dostaje swira, moze mi ktoras z Was napisac tylk ile kosztuje (mniej wiecej) aparat na gore przezroczysty,taki najmniej widoczny, plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNSHINE23 gdzies juz wczesniej pisalam o mojej wizycie i skutkach jej ale powtorze specjalnie dla ciebie:) sama wizyta nie była taka zła ale bolało i to bardzo momentami:( a to dlatego ze nie mam juz gumek a mam teraz druciki wokół kazdego zamka a pomiędzy zębami oprócz łuku jeszcze jakies druty rozciągnięte od zęba do zęba a na tym wszystkim jakby gumke taka szeroką rozciągniętą od zęba do zęba pokrywającą tony tego metalu który mi załozyła ogolnie wczoraj po wizycie bolało bardzo a teraz juz nic mnie nie boli to normalne wy tez tak macie bo martiwe sie już na zapas że może juz nic się nie dzieje teraz tak fanie jest jak patrze w lustro widać moj metal:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma, jestem z Ciebie dumna:* to dobrze ze nie boli:) bo mnie boli do dzis, chociaz juz coraz slabiej: i mam tylko 4 gumki:/ a myslalam ze sie ma wiecej;( na tych bezabrwnych to nawet nie widzialalm ile jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jem śniadanie. Martwiłam się już, że zęby mnie w ogóle nie bolą, a powinny, próbowałam odgryźć kawałek kanapki. Hmm, poczułam, że mam zęby:). Doszło do tego, że jem \"wagoniki\". To są kanapki pokrojone w kwadraciki i ułożone w wagoniki :) , moje znajome dzieci tak jedzą. Mam nadzieję, że to tylko chwilowe i będę normalnie jadła. Moja Mama się wczoraj przeraziła jak powiedziałam Jej, że przechodzę na miękką dietę (ale ucieszy się, bo będę jeść dużo jogurtów z płatkami). Wracam do śniadania. Klaudyna99+ ja mam aparat z kryszału górskiego. Jest mało widoczny, kosztuje 1800 zł za jeden łuk. Do tego mam zwykły łuk, który jest metalowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh Malutka:* witaj w klubie kolejarzy:P ja tez jem wagoniki i teraz mimo tego ze jestem 4 dni po wizycie dopiero sie tego oduczam..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×