Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

ja jestem własnie po wizycie kontrolnej... na gorze odblaskowy fiolet naprzemian z odblaskowym żółtym... to już 141 dni z moim aparacikiem... ale zleciało! zdziwiłam sie, ze tak szybko po wizycie bolą mnie ząbki bo zazwyczaj to bolą mnie dopiero pod wieczór i to tak ze 2 dni tylko a i tak nie bardzo... jem wszystko wtedy... a dziś.. odrazu po mnie bolały! wracam do domu... patrze... iii... moja 3 jest podłaczona do łuku!!!:)) i ciesze sie z tego bólu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa.. nie napisałam jaki kolorek na dole... taki jaśniutki jakby fioletowy... ponoć świeci w ultra fiolecie... przetestujemy może jutro:) zalezy jak pogoda.. jak bedzie ta jak dziś to bede siedzieć w domu... i dopiero za tydzień sie przekonam jak świecą;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja...ja bym nie powiedziała,że potrzebny Ci aparacik...naprawdę...masz śliczniutkie ząbki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tak samo bym powiedziała Kaja, ale zdjecia pewnie nie oddają dokładnie tego jak jest. poza tym ząbki mogą być proste a cały zgryz krzywy i też trzeba leczyć.. :) Anicca --> \"Kobieto nie panikuj az tak bardzo !!!!!\" :D:D:D jak to punkt widzenia się zmienia zależnie od punktu siedzienia hihi :P:P:D jak ci pisałam, zebyś nie panikowała to był płacz że zęby bolą a teraz co ;) oczywiście podpisuję się pod tym, co Anicca napisała - przesadna histeria tylko potęguje nieprzyjemne wrażenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strachilawa-możemy sobie podac ręke ja też mam teraz 1 klase, jak na razie nie pytaja a nauczyciele nie wszyscy zauważyli ajk im powiedziałam to szok i spoko :), obawiałam się niepotrzebnie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No miło mi,że mam tutaj koleżankę po fachu :) i jeszcze do tego pierwszaczki :) W Poznaniu uczysz?? Pozdrawiam i miłego roku szkolnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no... zrobie, moze wieczorem nowe zdjecia.. normalnym aparatem.. zgryz jest normalny.. zeby nachodzą na siebie.. tylko ta 3... i dół ze strony tej trójki właśnie też pokrzywiony jest... z tym że mi dołu jak mówie w ogole nie widac, dlatego dużo osob odradzało mi aparat... ale właściwie przekonało mnie to zdjecie z którego zęby wyciełam i dałam na fotosik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie ucze w Poznaniu, ucze w małej szkółce na wsi :) sama przyjemność, ale pierwszaki kompletnie wytrącone, a jak u Ciebie? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panikara z objawami histerii
Annica---->wlasnie u niej;)ja jestem z gorlic i ona u nas tez przyjmuje ale ze wzgledu na to ze teraz studiuje w krk to bede raz jezdzic do sacza a raz do gorlic;)moze sie spotkamy;)a co o niej sadzisz?ja gumki bede miec 27.09 bo jak pisalam jestem w trakcie rwania zebow i musi mi sie wszystko wygoic. troche sie przy ostatnim rwaniu przestraszylam jak zab trzasnal...ech ile trzeba przecierpiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panikara z objawami histerii
no i zapomnialam napisac ze mam 22lata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każda/y z aparatów cierpi ale jacy pieknie niebawem będziemy juupi!!! ja tylko żałuję że nie mogłam tego wczesniej zrobić ale teraz jestem happy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panikara z objawami histerii ooooo a wiesz ja jestem z poza Gorlic :-) Fajnie ze w końcu bedzieszktos ode mnie spoko mozemy sie spotkac napisz na maila aniccaanicca@wp.pl Co do tej orto to narazie ok, ale powiedziała Ci ze raczej wizyty zaleca w Sączu???? Mi tego nie powiedziała od razu dopiero po założeniu aparatu. Jak mozesz to podaj swój nr gg czy maila to Ci wszystko opowiem zeby topiku nie zaśmiecać ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzieci sa przyzwyczajone, bo większość chodziła do zerówki do naszej szkoły, także jest oki. Juz mogę normalnie lekcje prowadzić:) W klasie mam 23 osoby:) Tylko szkoda, ze z pierwszakami takie \"nudy\" sa początkowo :0 nie lubię tych wprowadzana liter...hehehe....ale póxniej na pewno będzie fajnie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie początki to nuuuuuuuudy, ale co tam :) a ja mam aż 7 osobową klasę po prostu bajka, w trzeciej klasie teraz już 4-kl miałam 12 więc życ nie umierać to jest praca , nie zamienie tej szkoły za nic dopóki mi jej nie zamkną hihi, a chlebek ze skórka nadal w marzeniach, \"1\" nadal bolą - jak długo jeeeeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, to znowu ja:) Powiedzcie mi prosze jak szybko po zalozeniu aparatu widac efekty? Kiedy Wasze zabki byly juz rowniutkie? Heh... zastanawialem sie jaka bedzie reakcja znajomych a tu... mowie jednemu kumplowi, ze bede nosil aparat a on natychmiast ozywiony mi na to \"ejj ja tez chce\", mowie drugiemu a ten, ze tez zawsze chcial sobie zabki poprawic (chociaz ja nie wiem co jemu sie w nich nie podoba:) ) Chyba nie bedzie zle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pierwsze wyrazne efekty byly juz po tygodniu :D a teraz po 3 miesiacach efekty sa boskie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie efekty były po ok 3 tygodniach. po czwartkowej wizycie zauważyłam, że wokół zamków na jedynkach mam dodatkowy drucik przytrzymujący poziomy drut... widać siła będzie tak duża, że istniało prawdopodobieństwo zerwania gumeczek... tak mi się wydaje... czuję dużo większy nacisk, także mam nadzieję że efekty będą coraz bardziej widoczne :) pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tairaa U mnie w szkole jest extra...wszyscy mi każą się uśmiechać i wogóle jest wesoło...nikt mi nie powiedział NIC przykrego, albo z jakimś podtekstem że mu przeszakdza to że mam aparat...:D także exxxtraa:) Wciąż cały:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdazet - mam nadzieję, że tak samo będzie u mnie:D pożyjemy - zobaczymy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bede mial aparacik ........ ja mam porcelane i jestem zadowolony a ile będziesz płacił za aparacik ?? pozdowienia dla APARATEK I DLA CIEBIE ZIOM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Don >> w sumie jeszcze nie wiem, orto powiedziala mi tylko o Damonku - cena 3 tysie za luk ale on ma zamki metalowe i pomimo tego jest chyba najdrozszy ze wszystkich \"standardowych\". Biorac pod uwage, ze ja sie upieram przy kosmetycznym.... bedzie taniej:) Zakladam ok. 2500 za luk a jak bedzie przekonam sie 17 wrzesnia:) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! co tam a Was? coś mało ostatnio piszecie...:P:P:P sabiness-jak samopoczucie przed założniem aparatu? denerwujesz sie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, denerwuje sie tylko troszke, bo Wy mnie bardzo uspokojilyscie ze to wcale nie jest az takie zle :) ale wieksza od strachu jest ciekawosc jakto bedzie i wogole... a tak wogole to jaki kolor gumek radzicie mi zalozyc na pierwszy raz i jakich unikac? wiecie, narazie sie jeszcze na tym nie znam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja własnie cały czas o kolorze gumek myśle:D podobno lepiej unikac białych, bo wtedy zęby wydają się żółtsze... ja sama nie wiem, czy pierwszy raz brać kolorowe, czy może dopiero na nastepnej wizycie... ale jak wezme kolorek to: jasny różowy, jasny fioletowy lub jasny zielony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, ja mysle nad blekitno turkusowymi i jasno rozowymi :) tak na zmiane zeby bylo wesolo :P cio Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz tez myslalam nad kolorem gumek, i tez chcialam zadac takie pytanie na forum, ale mnie wyprzedzilas sabiness tak mi sie wydaje ze wezme rozowe, chyba ze jakis inny kolor wpadnie mi w oko :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×