Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

aparatka z większym-> ja, w takich sytuacjach, też nie wiem co powiedzieć, a potem w domu fantazjuję megahardcore\'owe odpowiedzi. I najlepiej cios w twarz na koniec :) Co zrobić. Do chamstwa nie przywykłam i nie przywyknę. Amen (lub \"Ament\" - bo i taką wersję w kościele słyszałam ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka z większym stażem dobre dobre ale wiesz szkoda nawet z nią gadac..... I jeszcze powinnm dodac \"pusty wizerunek\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawiankaaaaaaaaa
Dziewczyny z warszawy, gdzie chodzicie? Ja nie jestem zadowolona ze swojego ortodonty ze względu na finanse, kosztuje mnie każdorazowo 120zł, to dla mnie sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anicca, az nie moge uwiezyc ze ktos tak mógl powiedziec, no ale coz z rózni ludzie chodzą po świecie, w ogole nie bierz tego do głowy, aha a jak walka z osadem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja place 150 za wizyte:-( Aparatko z wiekszym..... czy jak zdejmują aparat to czyszczą ząbki nie ma przebarwień , wszystko jest w normie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety, ci których mogłabym polecić też biorą 120zł za kontrolkę przy jednym metalowym (przy kosmetycznym 150.. szook) ogólnie nie wiem czy w warszawce znajdziesz kogś kto bierze mniej niż 100zł.. (mam znajomą która chodzi do takiej ortodontki - w prywatnym mieszkaniu na gabinet itp i tez bierze 100zł) Aparatko - ja żadnych przebarwień nie miałam - wyszlifowali mi klej (takie średnie uczucie, ale znośne) i tyle:) sama poszłam na zdjęcie kamienia do swojej stomatolog. no i czekam te pół roku do wybielania, na razie myję białą perłą wybielającą na przemian z elmexem zielonym ale za wcześnie żeby powiedzieć czy się rozjaśniają :) ogólnie spoko - nie ma się co martwić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje aparatko:-), mi jeszcze maksymalnie rok został na dole moze pół:-), ale jz czuje ze będe teskniła za aparacikiem:-) i za moja orto rany jak ja sie przywiązuje do wszystkiego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja orto bierze za normalna wizyte 50 zl, jak cos jest do wymiany to oczywiscie sie doplaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tego co uslyszala Anicaa to sama nie wiem co bym w takiej sytuacji powiedziala.... mysle ze najlepiej nic nie mowic... pozniej to my bedziemy miec piekny usmiech a nie ona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi u orto nie malują paznokci :-) pierwszy raz w życiu miałam czerwoniaste pazurki :-) hihhi noo moje kły są strasznie krzywe, już nie mogę doczekać się efektu końcowego, a to dopiero za 2 latka :-) ostatnio ze śmiesznych reakcji na mój aparat jak mnie zobaczył tata mojego chłopaka skomentował to tak : \" O Boże jak Ty okropnie wyglądasz\" . Nie przejmuję się , za dwa lata powie, ale masz sliczny holywoodzki usmiech :-) hihihi zobaczycie :-) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka- co do osadu to skzoda agdac powolutku robi sie od nowa nie wiem co to bedzie ale moze jeszxcze pomówie z orto o irygatorze.... A jeśli chodzi o słowa które usłyszałam to zlewam to........ tacy ludzie sa nic nie warci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiga998
cześć warszawiankaaaaaaaaa też jestem z warszawy ale o dziwo do orto jeżdże do sochaczewa do suuuuuper babki płacisz 1200 za górę i dół za wyciski zero a za wizytę do 50 złotych ale wtedy jak ci zmienia drut a za gumki 30 i za aparat płace tyle i akurat mam czyli przez wakacje płaciłam tylko za wizyty a tak to różnie i jest świetna. Mam 29 lat i miałam kiedyś wypadek i moje zęby były w tragicznym stanie nosze aparat od stycznia górę i dół od kwietnia i sama siebie niepoznaję. A tym co tak mówią ze mnie też się śmieli i wytykali ale kiedy nie nosiłam aparatu a teraz. Nie tak dawno spotkałam swojego byłego i aż miło było bo właśnie roztał się ze mną przez wystające zęby no nic a teraz zwłaszcza że wracałam od kosmetyczki i fryzjera, ta mina zostawil mi nawet swój nr telefonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aiga998 - zgadzam się całkowicie. jeśli ktoś ma możliwość chodzić do lekarza poza warszawę, to narawdę jest świetny pomysł:) niestety, warszaFFkowe ceny są nieciekawe.. ja teraz zaczynam robić laserową depilację i prawdopodobnie będę robić z powodu kosztów w łodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anicca - rozumiem, ze to byla kobieta tak? Facet nigdy by Ci tak nie powiedzial :D Ja wlasnie wrocilem z mojego upatrzonego Wrcoka i musze powiedziec, ze nie mam porownania z innymi ale zastrzezen zadnych :D Obsluga na wysokim poziomie, bardzo sympatyczna, wszystko wytlumaczone itd:) Zdjec mam zrobione wiecej niz przez cale zycie u fotografow chyba :D i za troche ponad tydzien kolejna wycieczka na omowienie planu leczenia... i jesli zaakceptuje to pozniej ok. 2 tyg i dolacze do Was:P Aha... po dzisiejszej wycieczce zadna sila juz mnie nie przekona zebym szukal blizej :P Aparatko... - zabki, depilacja laserowa... no no:) Cholerka az by sie chcialo poznac blizej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawiankaaaaaaaaa
chodziłam do Wojewódzkiego Centrum Stomatologii na Nowym Zjeździe do dr Orczykowskiej, ale potem przeniosłam się do niej, do gabinetu w którym ona też pracuje. Ceny chyba takie same. Wcześniej miałam hairax, wyrywane zęby, płytki, separatory i inne cholerstwa, kupa kasy poleciała. Za docelowy aparat, górę płaciłam 1300 zł, każdorazowo (co miesiac) wymieniają mi drucik i gumki, cena za wizytę 120 zł. teraz czekam na dół (1200zł). Z lekarki jestem zadowolona, nie wiem czy robi wszystko super dobrze, bo się na tym nie znam, ale jest miła i wydaje mi się że leczenie skutkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aiga998 no niezłe z tym byłym :-) :-) , a może bedzie chciał wrócić :-) tez bede miał aparacik tak to była kobieta, ale nie wzruszaja mnie takie wypowiedzi bo jak juz powiedziałam jest zbyt pusta aparatka z większym stażem no nieżle jeszcze depilacja a ile to kosztuje? i na czym polega? Z jakich części ciała usuwasz włoski? :-) Czy to jest juz trwałe??? Pozdrowionka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też będę miał --> jeszcze ząbki zamierzam wybielić :P:D Anicca - zamierzam zrobić całe nózki, bikini i pachy - zależy jak się finansowo wyrobię. bikini i pachy znośnie - 200zł za zabieg (fakt, trzeba zrobić ok 3-4 ale to się w czasie rozkłada), nóżki min 500zł za zabieg.. podobno efekty trwałe - zamykają też laserem naczynia krwionośne odżywiające cebulkę i ona teoretycznie umiera \"z głodu\". jak jest w praktyce - zobaczymy :) ogólnie sponsorować chce to mój facet, ale koszta są straszne, więc zobaczymy jak to będzie :) w warszawie ceny za bikini (za jeden zabieg oczywiście) zaczynają się od 400zł wzwyż (przeważnie dzielone na bikini zwykłe i głębokie - więc cenax2), nogi - 1500-1800.. (łyki+uda+pośladki itp układy w zależności od kliniki) szook.. a w łodzi jeszcze będę miała 25proc zniżki dla studentów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka z większym stażem no to rzeczywiście koszty sa amsakryczne, ale jak jest sponsor :-) to trzeba szaleć !!!! Alerozumiem pachy bikini powtórzyc trzeba 3-4 razy a każdy za 200 zł tak? Fajna sprawa tez pasowałoby mi to zrobic bo jestem zarośnieta jak...... hm dzik :-) :-) No ale jak anrazie same zabki wystarczą co do reszty może kiedyś..... A sa to bezpieczne zabiegi???????? I jeszcze wybielanie a jak cena tego? I którym sposobem? Sorki ze tak zawaliłam pytaniami.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pachy i bikini - po 200zł :) 400x3 lub 4.. masakra.. ale się uparł że da radę to korzytam, masz rację :D wybielanie metodą żelową preparatem opalescence. mam koleżankę która pracuje w klinice stom i może załatwi mi sam preparat - ok 100-200zł. całe wybielanie u nich to ok 800zł, a to już mi się nie uśmiecha, zwłaszcza, że polegałoby tak samo na nakładaniu żelu na foremki na ząbki w domu.. ale to jeszcze czaaaaas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa zabiegi są bezpieczne, doświadczony lekarz nie powinieni cię poparzyć laserem ani nic. jak ktoś ma niski próg bólu to znieczulają kremem (pewnie emlą) - mam nadzieję, że nie będzie bolało.. napisze po pierwszym razie (prawdopodobnie już w przyszłym tygodniu!) czy faktycznie da się znieść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatko czy chodzi Ci o ten Opalescence 10% ?? Cos o tym pisała Sathis na stronie 443 i tam jest o wiele tańszy niz Ty mówisz a chyba tez na allegro znalazłam cos takiego i chyba tez sa juz te gumowe wyciski... A Tobie beda robic wyciski w klinice???? No i odezwij sie jak bedziesz po pierwszej depilacji ok.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie to jest ten preparat, tyle że jest w róznych stężeniach (nie zawsze na całą noc się zakłada!) dlatego chciałabym, aby to lekarz przypilnował - zrobił dobre foremki (ja niestety mam płytkę, nie nakładkę) itd. wolę zapłacić za wizytę i preparat (zresztą to wszystko do uzgodnienia) i sobie krzywdy nie zrobić.. bo ząbki mam tylko jedne i to świeżo poprawiane apratem, więc sama boję zaryzykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do mnie dzisiaj podeszła dziewczynka z 3klasy i pyta: a pani ma aparat? a ja tak mam:) uśmiechnęła się i poszła, kochane dzieciaczki, coraz bardziej ten zawód (nauczycielka) mi się podoba. Dziewczyny czy od razy na pierwszej wizycie wiedziałyście że będzie góra i dół? ja mam górę i nie wiem na co się nastawiac musze podpytac orto, jest ok :), skórka od chleba nadal nie przejdzie ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowicie o depilacji laserowej... a slyszalyscie o depilacji woskiem w domu (nazywana tez cukrowa)? podobno swietna sprawa :) mozecie poszperac na tytaj na forach, wiem ze jest mnustwo tematow z tym zwiazanych. moja kumpela juz dlugi czas sie tak depiluje (wszystko, bikini, pachy, nozki....) i bardzo chwali sobie ten sposob depilacji o jest tani, skuteczny no i ovczywiscie mozesz to robic sama w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabiness a moze znalazłaś juz cos na ten temat chetnie poczytam wiecej przynajmniej to tańsze bedzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
depilacja cukrowa - NIGDY! robiłam raz i nigdy więcej.. pomijając straszny ból (chłopak mnie depilował bo sama nie dałabym rady) to nie wyrwało mi nawet połowy włosków, a te co powyrywało - masakrycznie powrastało (jak nigdy).. :( wolę pocierpieć na laserze i mieć problem z głowy na dłużej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dzieki ale jak czytam co pisze apartka oj oj dais juz ide spac pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×