Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

mała lenka nie sztresuj sie :D, to nie chodzi o to by ktosik chciał na ciebie naskakiwać z powodu twojego zdania na temat kolorowych gumek na kosmetycznym aparacie. Kazda tylko chciała wyrazić swoja opinie, i tak jak jedna przyznała Ci racje tak druga zaprzeczyła twojemu zdaniu (ale jak czytałam jeszcze raz, to nie wyglądało to na najazdy na ciebie, tylko na zwykła niezgodne z twoim zdaniem) , ale sama wiesz ile ludzi tyle opini ;) Co do fioletowych gumek popieram - lubię fiolecik :) fajnie wygląda np. jasny z ciemnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos tu cos mówil o stresie... pierwszo slysze zebym sie stresowala czymkolwiek z fioletem jast taka sprawa ze nie kazdemu pasuje moze sprobuje lub jeszcze sie rozmysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amancik
Cześć WSZYSTKIM!!! Ja teraz we wtorek będę miał drugą wizytę u ortodonty i strasznie się stresuje!!! Miałem zamiar założyć aparat już na wiosnę tego roku, ale zbieg nieoczekiwanych okoliczności mi na to nie pozwolił :( no i do tego doszło brak pewności co do założenie tegoż cuda, a z takim podejściem to brak efektów murowany! No, ale teraz po rozwiązaniu wszystkich kłopotów i z dużo lepszym nastawieniem będę szedł na "zakucie się"- termin to nieprzypadkowy, gdyż nawiązuje do średniowiecznych tradycji. A to dla tego, że strasznie się boję. Jestem już po zdjęciu RTG i niby wszystko szło no nie świetnie, bo co najwyżej dobrze, a tu nagle pewna dziewczyna wyjechała mi, "czy ja nie jestem za stary na aparat?"(przyp. red. - mam 20 lat) Na koniec dobiła mnie, że kumple będą się ze mnie śmiali! No nie ma co, nastawiła mnie strasznie pozytywnie! Ja i tak jestem bardzo niepewny swojej decyzji, a tu jeszcze takie słowa. Już i tak zamierzam założyć sobie aparat kosmetyczny, aby tylko był mniej widoczny, a tu jestem coraz bardziej podkopany z moją decyzją! Dlatego dajcie mi jakieś słowa otuchy, pocieszcie mnie, bo już sam nie wiem co robić :/ i na co się zdecydować Pozdrowionka, pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stary gdzie Ty zyjesz, w jakim swiecie? Aparat dawno juz przestal byc postrzegany jako cos \"fuj\". Ja nosze od ponad miesiaca :D Na razie reakcje wszystkich sa bardzo pozytywne, wszyscy moi kumple stwierdzili, ze to swietna inwestycja a wiekszosc zastanawia sie czy i sobie nie zalozyc!! Spotykam sie z dziewczynami, usmiecham sie wiecej niz zanim go zalozylem i jedyne slowa jakie slysze to, ze to teraz modne i szpanerskie :D Nie mam problemow ani z calowaniem ani z innymi przyjemnosciami :P wiec chyba to mowi samo za siebie :P A co do takich slow... swiadcza one tylko o osobie, ktora je wypowiada. Zakladaj i sie niczym nie przejmuj, sam zobaczysz, ze bedzie ok:D i nie wydawaj kasy na kosmetyczny... i tak go widac. Ja tez sie upieralem przy szafirze a teraz przekonalem sie, ze to zadna roznica i z mojego Damonka jestem bardzo zadowolony. Miedzy innymi dzieki ludkom stad:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treasure270991
hejj wszystkim:) no wiec ja niedlugo bede miala zakladany staly aparat, tzn dokladnie niewiem kiedy bo w czwartek mam wizyte i bede z ortodatkowa omawiac tok leczenia i wogule co i jak, i mam pare pytan ile od takiej wizyty czeka sie mniej wiecej na zalozenie aparatu? ile trzeba go nosic przy dosc krzywych zebach i zawaskiej gornej szczece? marza mi sie proste zabki ale chyba jeszcze d´luga droga przede mna:( za wszytskie odpowiedzi z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amancik Mam 42 lata i od 25 dni łuk podniebienny oraz górny ortodontyczny. Zadbanie o swoje zdrowie i wygląd nigdy nie jest za późno. Zakładaj aparat i uśmiechaj się do koleżanki pokazując zameczki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak, szeroko i wielokrotnie rozpisywałam się na temat zdejmowania aparatu :D dodam tylko teraz, zanim sobie poszukasz moich postów na ten temat, że orto NIE WYBIELA zębów - to na własne życzenie robisz dodatkowo (mi rzucili cenę 1200zł za gabinetowe wybielanie żelem opalesence lub 500 za domowe) :) wyleczyłam dziś ostatni ząbek, będę szukać tego żelu żeby samemu kupić (najlepiej stężenie 20proc, tak mi doradziła) jeśli macie jakieś sprawdzone sklepy stomatologiczne to podajcie proszę namiary (wolałabym w sklepie stom kupić niż na allegro, jednak większa pewność) Też będę miał aparacik - oczywiście ma 100 proc racji, aparat jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to coś przeszkadza
Ludzie pomżcie, mam aparat od 5 miesięcy, myślę że niedługo pocałuję się PIERWSZY RAZ z moim chłopakiem po frabcusku, mam tylko górny łuk, czy to coś przeszkadza? Jestem niedoświadczona i wiecie.... Pomóżcie, plissssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli amancik chce kosmetyczny to dlaczego nie ma zakładać?, jasne i tak go widac ale czasami bardziej działa to na psychikę ja nie żałuję i własnie taki mam bardzo dobrze się w nim czuję, jednie zazdroszczę aparatkom że moga tak kombinowac z kolorkami ale co tam, załóż taki jaki chcesz bylbys dobrze sie w nim czuł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to coś przeszkadza
też bede miał aparacik jesteś podły, nie mam czasu czytać innych wypowiedzi, chciałam tylko sięgnąć rady, ale jak tu są tacy niemili ludzie, to nie bede już tu nigdy wchodziła.... :/ poradze sie innych, znajde kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to coś.... nie denerwuj się po prostu pytanka się powtarzają i nie chce się niektórym odpisywać, ale nie martw sie, w niczym ten aparacik nie przeszkadza, a na tym forum sa wspaniali ludzie którzy czest pomagaja w naszych watpliwościach miłej białej niedzieli (tak jest teraz u mnie ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisaliscie ze przy zakladaniu aparatu orto najpierw oczyszcza zeby, mi nic takiego nie robila... tylko nawalila mnustwo kleju i juz :P hehe, za tydzien ide na usuwanie osadu :D sluchajcie, jak ja mam aparat to jak ona mi to bedzie robic? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peppa >> snieg pada?:) Ja jeszcze leniuchuje w lozku:D Jak to milo dowiedziec sie, coza oknem:) to cos... >> czy ja Ci kaze czytac od pierwszego postu wszystko?? Chyba dwa czy trzy posty wyzej o tym pisalem, az tak trudno przeczytac chociaz jedna strone??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabiness >>mysle, ze tak smao jak i bezdrucikow czyli zwyczajnie piaskuje zabki. Nie sadze aby aparat w czymkolwiek przeszkadzal. A tak apropo tego osadu... ja ostatnio zauwazylem troche na gornej czesci zamkow wiec go odskubalem igla i sladu po nim nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki tez mam.... :) wiesz ja tam wole nie pchac nic w ten aparat bo ja mam takie cudowne raczki ktore potrafia wszystko zepsuc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UZBROJONA PO.... No miło mi że i ty myślisz podobnie jak ja hehe!!! ;) MAłA LENKA jakaś ty nerwowa, mówiąc nie stresuj sie chodziło mi byś sie nie przejmowała tak bardzo wypowiedziami, ale zaraz będzie pewnie..... a czy ja sie przejmuje. Jeśli sie nie przejmujesz to tym lepiej, bo nie warto ;) AMANCIK Aparat to świetna sprawa, a za stary na niego nie jesteś heh!! Jak dla mnie 20-dziestka to w sam raz wiek na założenie, z reszta każdy inny wiek tez :D. My Cię zawsze chętnie wesprzemy ;) a laska która Ci to powiedziała, pewnie Ci zazdrości, że chcesz go nosić bo sama nie może ;) TREASURE no ja miałam zakładany tydzień po 1szej wizycie u orto, od razu zrobiła mi wycisk, założyła gumki separacyjne a w następnym tygodniu aparacik, ale bywa róznie- zależy od orto, a nosi sie czasem rok, czasem 2,5 zależy jaka masz wadę i orto ;) najlepiej sie wybierz na konsultacje do ortodonty a wszystkiego sie dowiesz!! TO COS.... Tak jak mówiła peppa,nie denerwuj sie, a jeśli chodzi o twoje pytanie, aparat w niczym nie przeszkadza SABINES a to dziwne, no ja miałam takim kwaśnym oblewane zęby, pewnie żeby dobić bakteryjki, a co do osadu, pewnie normalnie jak przy usuwaniu go bez aparatu, on raczej w niczym nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabines ohh....bo sie zaczerwienie ;) u mnie też śnieżek pada hihi, ale taki drobniutki, jak go znowu w święta zabraknie to sie wnerwię, bez niego święta smutne, wiec wole by nie padał teraz i sie kumulował na grudzień ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee no jak zwykle zostalam zle zrozumiana a u mnie sniegu nie ma ale jest -8 stopni tez mialam cos takiego kwasnego nakladane i nigdy nie wiedzialam do czego to bylo:) a najdziwniejsze jest to ze nie mialam tego swiatelka niebieskiego do utwardzania co miala pewnie wiekszosc z was ale aparat i tak sie trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dawno mnie tu nie było ale wszystko nadrobię :) dzisiaj poznaniacy mają fajny dzień bo jemy ROGALE :D ja już wciągam drugiego ;) a wy poznanianki:) a co do tego zdjęcia to muszę w końcu je zrobic i zamieścic:) pozdrowienia dla aparatek szczególnie dla poznanianek .wczoraj na meczu widziałem jedną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhh taka ladna pogoda to wyciagne dzisiaj mojego Ukochanego na spacerek :D a jutro znowu powrot do szarosci tego zycia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIECIERPEK Jesteś mężczyzną, czy kobietą, przepraszam, że takie głupkowate pytanie, ale Twój nick jest taki męski raczej, a na zdj wygląda jakbyś miał/a pomalowane usta błyszczykiem:)) Aparat będę miała na 2 lata, czyli jeszcze półtora roku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niecierpek to kwiatek nie sadze zeby mezczyzna jako nick wybal soie nazwe kwiatka wyaje mi sie ze jestes kobieta dobrze zgadlam????:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w Wałbrzychy biaaaało. Heh mój pies jak wychodzi na spacerek zamienia sie w psychola.hehe Czy wam też aparatki zimno w aparat??? Może to dziwnie brzmi, ale jak wychdze z domu i sie usmiechnę to strasznie mi zimno w te zęby na których mam aparat:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe mi w zeby nie zimno ale jak wyjde na dwór i sie smieje to pózniej jak dotkne warga o aparat to wtedy mi zomno:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rockmanka
dzieki za odpowiedzi :) pozdro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> magdazet Matką chrzestną mojego nick`a jest moja córcia i nie napiszę z jakiej okazji bo cię zaskoczę bardziej niż ty mnie :) . Niecierpek to królowa półcienia i bardzo wymagająca roślinka - idealne odzwierciedlenie mnie wobec siebie i innych. Mała_Lenka gratuluję analizy :))- masz rację :). A wracając do naszego tematu przewodniego - za tydzień mam pierwszą wizytę po założeniu aparatu i mimo kosmetycznych zamków poproszę o granatowe lub fioletowe ligatury- szaleńczo co?? :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×