Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Gość Karola aparaciara
A ja miałam nosić lat 2 noszę juz 3,5 roku. i jeszcze złamał mi sie dolny łuk i spadł jeden pierścień, a że ułamany łuk i pierścień mało stabilne to i te wypadły, teraz na dole mam tylko same zamki, bez łuku, bez pierścieni, bez gumek, bez niczego. A ortodontka wraca za 3 tygodnie z urlopu. Ale może mi szcze ka do tego czasu nie wypadnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o LOL cały aparat Ci się rozpadł ja piepsze...:d mam nadzieje że mi się tak rozpadać nie będzie ...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam już aparat od 2,5 tygodnia i powoli łapie mnie jakiś kryzys, zaczyna mi on przeszkadzać;/ nic nie boli ale jakoś tak tęsknię za tym zanim go założyłam... czuję się brzydka:( to pewnie taki dzień ale akurat dziś nie chciałam go pokazywać światu. Wcześniej mi nie przeszkadzał. Też czasem macie taki kryzysik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro to bede mieć kryzysik:D a teraz idę spać bo muszę być w formie:) dokładnie o 10 wbijam na fotelik i drutowanie:d hah:D trzymajcie kciuki:D:* jutro napiszę czy żyję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nibinwing ja nie mam kryzysu ale też jakoś tak sie czuje inaczej, taka jakaś gorsza :// Nie przeszkadza mi to, ale coś sie zaczyna \"kroić\" z jakimś kolesiem A JA GŁUPIA JESTEM I ZAGADUJE GO JAK CHCE SIE SPOTKAĆ! Aaa! Masakra! Idiotka ze mnie :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justka_pl -> To trzymam kciuki żeby się udało z tym kolesiem:) Ja nie wiem czy bym się zebrała teraz na podryw, ale na razie nie muszę bo mam lubego choć ostatnio coś się sypie i on ciągle dla mnie nie ma czasu... **Filip** --> będzie dobrze, zakładanie nic nie boli tylko się siedzi trochę czasu z rozdziawioną paszczą, eh a potem to już pozostaje odliczać dni do zdjęcia aparatu, zawsze to duży krok do przodu w stronę ładnego uśmiechu hollywoodzkiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nibinwing ->> Dzieki :D Ja to taka niezdecydowana zawsze :D Noo właśnie... Odliczać dni :) Jak to mój tata mówi \"do uśmiechu jak z reklamy\" hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniś87
Filip-> będzie dobrze :) daj znać jak wrócisz od orto Zadrutowana, Niusia00, Czarne Oczka-> dziś nam 3 tygodnie mijają :) dajcie znać jak tam u Was? u mnie całkiem dobrze:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dydusia ~~~> miałam na myśli ligaturki,a nie pierścienie .sorki, że wprowadziłam Cie w błąd. **Filip** ~~~>Jak już wrócisz to wklej swoje zdjęcie z nowym cacuszkiem.Nie martw się napewno będziesz wyglądał super z aparatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadrutowana
Moniś87-- już trzy tygodnie a mi to sie wydaje jak by to było wczoraj:P tak zleciało szybko heh. u mnie całkiem dobrze tylko nie moge dalej złączyć wszystkich zębów i nic nie moge ugryźć przednimi zębami, no i dalej mnie troche obdzierają te druty w policzki. Pozdrowionka;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja od piątku mam zielone gumeczki :D sama nie wiem czy to dobrze wygląda to do estetycznego aparaciku :P. Oprócz nowych gumeczek mam 2 dodatkowe druciki przy 2 zamkach. Ząbki trochę bolały ale dałam radę bez tabletek. :) Nio i dziś mijają 2 miesiące w aparaciku ... sesja zdjęciowa zrobiona. :D Poprawa bardzo duża. :D Wam też sie drucik odgina za ostatnim pierścieniem ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do \"Bluberry\" -> ja mam hyraxa akrylowego od prawie 3 tygodni i też nastawiałam się że będzie gorzej, ja też mam haczyki i one bardziej przeszkadzają mi niż sam hyrax, ale moje haczyki są po to żeby zakładać gumki do maski twarzowej. Miałam 10 przekręceń. I do tej pory nie wiem czym się różni hass od hyraxa akrylowego xD heh ale to podobne chyba jest więc jak masz jakieś pytania to pisz :) postaram się odpowiedzieć. Pozdrawiam do \"3miastowita\" jak tam żyjesz z hyraxem? :) a wydaje mi się że po zdjęciu hyraxa będziemy nosić expander ale to już razem z górnym łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za tydzien na separacje a pozniej juz wreszcie wymarzony gorny luk :D i tak sie to wszystko przedluzylo bo orto ma urlop i wyjdzie na to ze zamiast 6miesiecy, ruchomy bd nosic 7 miesiecy:/, a pracuje juz od 2 tygodni do konca wrzesnia wiec troche pieniedzy oddam rodzicom:-), idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--taka_o_silnej_woli --co tam slychac? teraz juz pewnie o hyraxie czasem zapominasz? ja mialem w sobote wielka niespodzianke:) schylilem sie w sklepie po chleb i nagle cos mi strzelilo w buzce..niestety jedna strona hyraxa mi sie odcementowala...dobrze ze mam blisko do orto:) poszedlem i zeby go sciagnac calego musiala 9 obrotow cofnac(sciaganie nie nalezy do najprzyjemniejszych rzeczy ale da sie przezyc:) wiec jestem w plecy ponad tydzien a to mialbym przedostatni dzien rozkrecania:( no ale mam nadzieje ze to juz ostatnia taka nie mila przygoda z hyraxem:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uga buga
Chcę zrobić koronę, bo mam ukruszoną połowę zęba. Chcę też założyć aparat ortodontyczny. CZY KORONę MOżNA PROSTOWAć? Taki ząb ma korzeń naturalny, tylko widoczna część jest sztuczna, więc przesunie się za pomocą aparatu i ten ząb, czy też nie można mieć koron ani licówek przy prostowaniu zębów tą metodą? Z GÓRY BARDZO DZIĘKUJĘ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. mija 3 miesiac i 11 dzien zadrutowania :D leci to jak nie wie co. heheh. **Filip** jestem ciekawa jak tam u ciebie ? zycze powodzenia z przyzwyczajeniem sie :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm wróciłem... wyglądam mocno średnio:P nie jest tak tragicznie:P Tylko dziwnie się czuję z tym ciałem obcym na zębach haha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uga buga
POmocy, pomocy! Ludziska, wiecie - Ci co mają lub chcą się zadrutować?!! :) Chcę zrobić koronę, bo mam ukruszoną połowę zęba. Chcę też założyć aparat ortodontyczny. CZY KORONę MOżNA PROSTOWAć? Taki ząb ma korzeń naturalny, tylko widoczna część jest sztuczna, więc przesunie się za pomocą aparatu i ten ząb, czy też nie można mieć koron ani licówek przy prostowaniu zębów tą metodą? Z GÓRY BARDZO DZIĘKUJĘ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej zapytaj orto idz na konsultacje to sie wszytsko dowiesz, ale wydaje mi sie ze spokojnie, nie bedzie problemow z koronami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uga buga
Dziękuję Tobie bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniś87
Filip-> może jakieś zdjęcia? :)) szybko się przyzwyczaisz ja miałam zakładamy rowno 3 tygodnie temu, wtorek był chyba takim najcięższym dniem a potem to już z górki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×