Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Gość zadrutowana
OoO Czarne Oczka:) u mnie spoko wczoraj nawet zjadłam jabłko:P no więc już jest dobrze;D już ponad 3 tygodnie mamy aparaciki:):) ale zleciało hehe. A jak reszta z naszej czwóreczki? widzicie jakąś poprawe? bo ja tak:P na dole między drujkami a trójkami zrobiły mi się przerwy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona94D
hejoo ludzie, nie nadążam za Wami ;[ ;p ja jem jabłuszka ale ostrożniej, bo już mi sie kiedyś zamek odkleił przez to że nie uważałam;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLuśŚ
Hej wszystkim. Długo mnie tu nie było ;(. Chciałam napisac że już niedługo będę zadrutowana :) ciesze się , tylko czekam na mojego orto. bo ma urlop ;);(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co narazie nie robie zdjęć bo mam strsznie czerwone usta i popekane kaciki ust, chyba od tej mojej pasty;/ zmielem juz na inna, a teraz myje to rumiankiem, jak zejdzie to wstawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria86
WItam ja jutro idę robić zdjęcie szczęki a 21 sierpnia odlew szczeny :D w październiku bede miała zakładany aparacik na góre a pozniej po jakims czasie na dół ogólnie na góre chyba sie nie boje tego zakładania, tylko tak w sumie się zastanawiam czy to boli??to zakładanie aparatu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniś87
maria86-> zakąldanie aparatu nie boli a czas na fotelu też szybko leci, więc się nie obawiaj :) Dziewczyny z 21 -> cześć:)) oj minęło nam już 3 tygodnie, szybko ten czas leci, ja widze minimalną poprawe szpara którą miałam między jedynką a dwójką jest coraz mniejsza, wizyte mam za 1,5 tyg. i jestem bardzi ciekawa co mi orto powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniś87
->dziewczyny na jaki kolor gumek będziecie zmieniać na najbliższej wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**Filip** jesteś the best :) Uśmiałam sie jak czytałam twoje posty :P Przesadziłeś z tym szczotkowaniem ząbków :P:P:P Jeśli chcesz mieć komfort w ustach po kazdym nawet najmniejszym posiłku to sobie płukaj płynem :) Ktoś kiedyś mi powiedział, że nadgorliwość jest gorsza niż faszyzm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety dla mnie to śmieszne w ogóle nie było... i to nie jest moja nadgorliwość, ale UCZULENIE NA PASTE DO ZĘBÓW... pytałem swojej sąsiadki(jest stomatologiem) i powiedziała mi że to właśnie uczulenie na jakiś składnik pasyt do zębów której używam... teraz zmieniłem na inna od wczoraj i dziś już jest o wiele lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie wiecie jak się dopisac do tej listy w dokumencie google? bo widnieję na liście ale nie mogę nic dopisac. a w ogole to nosze aparacik juz miesiąc - wydawaloby się ze nic nie zdzialal ale są szpary miedzy niektorymi zębami- także spoko- kropla drąży skałę :) pozdrawiam zadrutowanych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz podać tutaj dane, co chesz mieć dopisane/zmienione to ktoś kto ma udostępnienie Ci zmieni/dopisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oki : więc nik christina22[ juz jestem dopisana pod 40 ] 2. rok urodzenia 1986 3. liczba us. zębow: 4- wszyzstkie piątki 4. data górny : 15 lipca 2008 metalowy 1700 5. data dolny : 15 lipca 2008 metalowy 1700 6.- 7. ok 1,5-2 lata 8. miejscowosc Kraków 9. link : http://www.drupload.com/viewer.php?file=cddqyjlchxlq7djf24.jpg z góry dzięki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :D xd ja tam nie przeczytam wszystkich postow ktore tu sa od kiedy mnie nie bylo \":d bo nie mam czasu .-. straszny osad mi sie zrobuil na 3... normalnie na innyc h zebach nie mam a na tym jakas masakra . pozdrawiam :D ;p ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :D xd ja tam nie przeczytam wszystkich postow ktore tu sa od kiedy mnie nie bylo \":d bo nie mam czasu .-. straszny osad mi sie zrobuil na 3... normalnie na innyc h zebach nie mam a na tym jakas masakra . pozdrawiam :D ;p ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xKarolaxD
Pod koniec sierpnia wyrywam 2 zęębyy .. aaa :( Czy boli wyrywaniee ? ;PP (wiem, że to jest pod znieczuleniem, ale .. ) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xKarolaxD ----> wyrywanie nic nie boli .Wczoraj byłam na wyrywaniu górnej czwórki.Ząb wyrywała mi praktykantka i poszło jej super.Nie masz się czego obawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buniula_Aparatkapp
Hej! ;) mam 14 latek i zakładam aparat już w ten poniedziałek.... górny łuk będzie mnie kosztował, a raczej moich rodziców ;P 1900,- a dolny 1800,- nie będę miała gumek itp.. leczona natomiast będę systemem Damon tylko nie wiem którym czy 3 czy jakimś innym.. ;/ czy może ktoś z was ma taki aparat? proszę o rady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze o dodanie mnie do listy: 1. Rok urodzenia-1993 2. Ilość usuniętych zębów na potrzebę aparatu-jedna górna lewa czwórka 3. Data założenia górnego łuku / rodzaj / cena - 13.o8.2oo8/samoligaturujący/1900 4. Data założenia dolnego łuku / rodzaj / cena -? 5. Łuk podniebienny - 6. Czas noszenia-? 7.Suwałki Czas noszenia mogłabym podać potem,bo dopiero o 19 zakładam aparat i dokładnie wypytam się orto o wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś mam zmienione gumki. na górze mam taki opalizujący błekitny, a na dole opalizujący różowy. Może wieczorem w końcu dodam zdjecia:) dzis mi troche lepiej, bo ortodontka powiedziała, że szóstki wróca na swoje miejsce, jak załozymy jakies mocne łuki. A ja myślałam, że już mam mocne, bo zmieniane 3 razy, ale to jeszcze jakies słabe, żeby zębów za mocno nie targać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm gdzieś słyszałam, że po założeniu aparatu nie jest on tak mocno podkręcony, żeby sie skupić na przezwyczajaniu do aparatu a nie na bólu. To prawda?? Bo ja jakoś specjalnie nie czuje różnicy żeby mnie coś bolało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yy ... ja nie wiem po założeniu mnie napierniczało równo a po pierwszej wizycie i podkręceniu NIC :D:D:D na szczęście :D LoL ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypominam, że księgowa jest tylko jedna. :] A osoby które mają udostępnienie uzupełniają tylko swoją rubrykę, no chyba że mnie nie ma. Jest to sprawiedliwy układ względem tych którzy uprawnień nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie przebilam sie przez niezliczona ilosc postow:) ojojoj tyle tego bylo, ale sie udalo. Widze, ze kilka osob juz doczekalo sie aparacika, wiec gratuluje. Troszke mnie tu nie bylo, ale musze przyznac ze bardzo sie stesknilam za wszystkimi posiadaczami i jeszcze czekajacymi na aparat. Obejrzalam wszystkie fotki umieszczone w stopkach;). fanta88, onira ---->efekty powalajace. Widac ogromna roznice. Gratuluje, oby tak dalej;) justys93_xD--->super kolorek gumeczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×