Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Gość justyna28_88
Dzisiaj założyłam aparacik!I o dziwo wogóle nic a nic mnie nie boli.Jak miałam te gumki to byla masakra a teraz o luzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aparat mam od listopada ubiegłego roku. Zdjęć na razie nie wstawiam dlatego, że na przodzie nic sie nie zmienia. tylko trójki sie przesówają do tyłu a jedynki i dwójki stoja sobie krzywo jak stały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aparat mam od listopada ubiegłego roku. Zdjęć na razie nie wstawiam dlatego, że na przodzie nic sie nie zmienia. tylko trójki sie przesówają do tyłu a jedynki i dwójki stoja sobie krzywo jak stały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aparat mam od listopada ubiegłego roku. Zdjęć na razie nie wstawiam dlatego, że na przodzie nic sie nie zmienia. tylko trójki sie przesówają do tyłu a jedynki i dwójki stoja sobie krzywo jak stały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SEBEQ86
WWWW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SEBEQ86
Witam mam do was serdeczna prośbe.Mam 22 lata i zamierzam w najbliższym czasie założyć aparat ortodontyczny.Czy ktoś może polecić mi dobrego ortodonte z Łodzi.Mój adres SEBEQ86@INTERIA.PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxiiii
mam do was pytanie..... nie wiecie może czy jak zęby się już w 100% wyprostują to czy ortodonci każą jeszcze przez jakiś czas nosić aparat czy już nie ?????? pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voldtekt
>>roxiii,pełne wyprostowanie się zębów to kwestia dyskusyjna,bowiem mogą już wyglądać ładnie,ale 3eba dać im czas na to,żeby nowe położenie "zatwierdziło się"w szczęce.możesz mieć po kilku mcach praktycznie proste zęby,ale zazwyczaj aparat nosi się ok 2razy dłużej(zależy od wady),żeby ząbki ustawiły się idealnie w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voldtekt
Na listę wpisuje nasza księgowa,Fanta88,więc podaj dane,a ona później uzupełni.Zdjęcie aparatu szafirowego też jest na liście,np link do zdjęć Fanty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dane do listy:) Nick - ola-olenka Rok urodzenia - 1989 Ilość usuniętych zębów na potrzebę aparatu - jak na razie 0 Rodzaj wady - przerwa między jedynkami na górze i wysuwająca się czwórka na dole Data założenia górnego łuku / rodzaj / cena - 17.09.2008 - 2500 Data założenia dolnego łuku / rodzaj / cena - 17.09.2008 - 2500 Łuk podniebienny - brak Wyciągi zewnętrzne , maska twarzowa - brak Czas noszenia - ok 1.5 roku Miejscowość - Warszawa Linki do zdjęć - Data zdjęcia górnego łuku - nikt nie wie:P Data zdjęcia dolnego łuku - nikt nie wie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka_987
od dwóch dni mam gumki separacyjne i tak mnie bolą zęby, ze nic nie jem ;/ ;/ ;/ ;/ pije kubusia bo nic innego mi przez usta nie przechodzi .................... i mam pytanie .. czy do kazdego aparatu mozna te gumki kolorowe zakladac??? .. bo ja bede miala zwykly metalowy i tak sie zastanawiam czy bede mogla miec te gumki czy nie ...... pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowe gumki sie zakłada do kazdego aparatu a tym bardziej metalowego, do kosmetycznych tez mozna, ale ze wzgledow estetycznych jak juz ktos zaklada sobie kosmetycznyu aparat to nie bawii sie juz w kolory, choc sa wyjatki;) aaa no chyba ze to aparat bezligaturowy, czyt. sastem damon\'a, ale aki aparat kosztuje od 2000 w gore za luk;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SEBEQ86
Witam wszystkich ponawiam swoją prośbę i proszę o podanie dobrego ortodonty z Łodzi bo zamierzam założyć sobie aparat ortodontyczny.Proszę o odpowiedz na forum albo na adres SEBEQ86@INTERIA.PL.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xKarolaxD
Sebeq86 --> wejdź na stronę www.ortodonta.com.pl ->> nasza poradnia/kontakt . Polecam ;) Sama sie tam lecze ;P Tzn .. zaczynam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniel_bydgoszcz
Witam;)Jaka jest różnica miedzy aparatem porcelanowym a szafirowym? bo na zdjęciach nie wiedze różnicy;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daniel_bydgoszcz 🌻 Zamki szafirowe są idealnie przeźroczyste, a ceramiczne to tak jakby woda z mlekiem. Cechy zamka: - szafirowy : * wykonane z monokrystalicznego szafiru * całkowita przezroczystość daje naturalny wygląd * gładka powierzchnia i zaokrąglone kontury skrzydełek zamka daje maksymalny komfort dla pacjenta * bardzo dobre parametry techniczne z minimalnym tarciem - ceramiczny * kolor zbliżony do naturalnego koloru zębów * doskonała estetyka * bardzo duża wytrzymałość i efektywność leczenia * siły tarcia identyczne jak w zamkach metalowych * łatwy i bezpieczny sposób odklejania zamka No i ceramiczne są minimalnie większe od szafirowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SEBEQ86
Wielkie dzieki xKarolaxD za informacje a orientujesz sie jak to wyglada cenowo tzn koszt aparatu,miesiecznych wizyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety Don, praktycznie cala stara ekipa sie rozleciala. Coraz mniej ludzi tu zaglada a szkoda. Temat opanowaly w wiekszosci szalone 15 nastki i mozesz sobie poczytac piecdziesiat stron o kolorowych gumkach... Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie ...tematy \"jaki kolor gumek sobie wybrać\" jest troche irytujący. Może dla niektórych to wielki dylemat ...hmm jak dla mnie to błaha sprawa. Są ciekawsze tematy niż temat dotyczący kolorów gumek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... To w takim razie o czym pisać skoro \"stali bywalcy\" wiedzą już to, co chcieli wiedzieć? :> Może jakiś temacik zarzucicie? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edit8855
ja chcialam się zapytać o dobrego ortodontę we Wrocławiu, mógłby ktoś napisać również jeśli sie orientuje o cenach wizyt kontrolnych, aparatów i innych wydatkach z tym związanymi we Wrocławiu Trzeba wymienią te plomby w zębach zawsze?? Czy jest możliwość jeśli byłam u ortodonty i zrobiłam ostatnio odciski i zdjęcia to czy mogłam bym to odebrać od niego i wziąć do innego gdyż wyjeżdżam nie studia do Wrocka w październiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, trzeba być trochę tolerancyjnym. Każdy ma inne zainteresowania i co innego jest dla każdego ważne. Weźcie poprawkę na wiek i wiedzę o aparacie na samym początku, no każdy był kiedyś zielony. Po za tym forum jest ogólnodostępne. Moim zdaniem nie ważne jest ile stron będzie poświęcone tematowi \"gumki\" lub innemu tematowi bo na dobrą sprawę to nikt z nas już tu nie powinien pisać bo to wszystko już było. Tu chodzi o wzajemne wsparcie i dostarczanie informacji. Przecież stoimy po jednej stronie i łączy nas jeden cel PROSTE I ZDROWE ZĘBY, i w tym momencie to jest najważniejsze. tez mam aparacik 🌻 Co tam u ciebie ? Jak twoje ząbki ? edit8855 🌻 Dopóki nie masz aparacika to jak najbardziej możesz zabrać swoje zdjęcia i iść do innego orto. Co do plomb to żeby założyć aparat trzeba mieć wszystkie ząbki zdrowe, jeżeli przy starej plombie nic się nie robi to nie ma potrzeby ja wymieniać. :) Chyba że to jakiś nowy trend w ortodoncji wymienianie tych plomb, w każdym razie ja o tym jeszcze nic nie słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×