Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość betakaroten

wykształcenie tylko średnie

Polecane posty

Gość 2222222
technikÓm????? rany i ty sie na studia wybierasz? żal :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joak
Hej, ja mam 32 lata, też średnie ekonomiczne. Chciałabym podjąć studia, ale mam problem natury finansowej - po prostu mnie na nie nie stać :-) Ponieważ chwilowo nie pracuję, zastanawiam się nad studiami dziennymi, ale słyszałam, że dla osób po 30-tce są również odpłatne. Czy ktoś coś wie na ten temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli...
ja wybrałam dwa kierunki: doradztwo zawodowe i personalne oraz administrację, chyba pójde na ten drugi, bo taniej i blizej, w tym wieku i z moją profesja, dośw. zawodowym to juz chyba i tak wszystko jedno ;) aaa tego I kierunku chyba i tak nie uruchomią, coś widzę, ze zbyt mało chetnych... studia zaoczne na Uniwerku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli...
mam stracha nie powiem ;), ale jestem też podekscytowana, wreszcie spełnię swoje marzenie! I coś zmienię w swoim życiu! Mam męża i odchowanych synków (mają prawie 12 i 3lata) jakoś damy radę, najbardziej mnie przerażają te weekendy na uczelni... szkoda mi tego czasu, ajchętniej spedzałabym go z chłopcami, ale wiem ze musze tez to dla nich zrobić, zeby im kiedys pomóc w lepszym starcie w przyszłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy
do powyżej... Nie, dziękuję! Mam wieloletnie doświadczenie zawodowe. Kursy nie są mi potrzebne tylko papier ukończenia studiów wyższych! Wymóg konieczny w większości instytucji państwowych oraz przedsiębiorstw na stanowiskach wyższego szczebla. Muszę mieć studia, żeby awansować, żeby mieć perspektywy zmiany pracy na lepszą, robię to z myślą o przyszłości moich dzieci. Uczelnia jest 15 min piechotką od mojego domu ;-), nie muszę tracić czasu na dojazdy, lub co gorsza mieszkanie w innym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×