Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jabłko

zgłupiałam hehP

Polecane posty

Gość a ja mam takie pytanie/////
czyli moge juz zaczac brac od piatku,bo wtedy ide do lekarza ,tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok megimegi czekam :(:(.... ale ten ja zaaczełam teraz 12 .. października o 1 dzien za wczesnie... poiwnnam 13 w piątek.. i teraz skoncze o jedne dzien za wczesnie czyli 02 listopada w czwartek i następną nie przyjme w czwartek 9 listopada tylko w piątek 10 listopada tak Megusiu:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza tabletke polknelas 2 listopada.... zakonczysz je brac 22 listopada (21 tabletek)... poźniej 7 dni beztabletkowe czyli od 23 listopada do 29 listopada. Zaczynasz nowe opakowanie 30 listopada. Czyli w czwartek. Zobacz! tabletki ZACZYNASZ BRAC W TYM ZAMYM DNIU TYGODNIA. 2 listopada - czwartek 30 listopada - czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam takie pytanie/////
TYLE,ZE JA NIE MIESZKAM W POLSCE A TUTAJ BADAN NIE ROBIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi ale ja .. skoncze 2 listopada .. i zaczne 10 listopada ?? tak... potem..21 listopada skoncze opakowanie .. i 8 zaczne nowe opakowanie powiedz ze tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam takie pytanie/////
CZEKAM .POMOZCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko jedyna, czy ty czytasz to co piszemy???? Jeśli ostatnią tabletkę weźmiesz 2 listopada (czwartek) to następną weźmiesz w piatek 10 listopada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do-----------------------a ja mam takie pytanie. Tylko od lekarza dostaniesz tabletki anty, więc wszystko ci wytłumaczy. Pierwszą tabletkę z pierwszego w życiu opakowania bierze się pierwszego dnia miesiączki, a nie tak sobie kiedykolwiek. Potem jeszcze 27 tabletek, 7 dni przerwy, w ktorej wystąpi okres i ósmego dnia zaczynasz następne opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Jablko-----------------trzymaj się i nie panikuj :-) A do wypowiedzi z 16.27------------------zamiat \"potem jeszcze 27 tabletek\" ma być \"potem jeszcze 20 tabletek\" Z tego wszystkiego i mnie się pomyliło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Jabłko=>Przecież to jest proste jeżeli ostatnia tabletka wypada np w piątek (i zawsze wypada w piątek branie ostatniej tabletki)to następne opakowanie zaczyna się brac za tydzien w sobotę. A co do tego że brałas dzien w czesniej niz powinnas brac....nie martw się w ciąże napewno nie można przez cos takiego zajsc.Sama osobiscie pytałam ginekologa czy mogę zmienic dzien dostawania krwawienia i wtedy kazał mi poprostu skrócic tą siedmiodniową przerwe i wziąść dzien czy dwa wczesniej w zaleznosci na jaki dzien chciałam sobie przestawic.A więc bez obaw ....Buzki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Jabłko=>Przecież to jest proste jeżeli ostatnia tabletka wypada np w piątek (i zawsze wypada w piątek branie ostatniej tabletki)to następne opakowanie zaczyna się brac za tydzien w sobotę. A co do tego że brałas dzien w czesniej niz powinnas brac....nie martw się w ciąże napewno nie można przez cos takiego zajsc.Sama osobiscie pytałam ginekologa czy mogę zmienic dzien dostawania krwawienia i wtedy kazał mi poprostu skrócic tą siedmiodniową przerwe i wziąść dzien czy dwa wczesniej w zaleznosci na jaki dzien chciałam sobie przestawic.A więc bez obaw ....Buzki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ok .. tylko wogóle lipa bo ja teraz skończę 1 listopada 2 opakowanie.. no więc powinnam nastęopne zaczać 9 listopada ... gdybym nie załozyła tego topicu to pewnie bym 8 listopada zaczeła... no i słuchajcie... czy zawsze tabletki bierze sie tak bo własnie rozlicząłam na kartce jakie to będą dni i wyszlo tak dziwnie czwartek zaczne czwartek skoncze piatek zaczne piatek skoncze piatek zaczne piatek skoncze sobota zaczne sroda skoncze... to chyba coś źle? bo niepowinno sie kończyc ze caly czas piatek piatek a tu nagle sobota sroda o co chodzi odp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty juz przestań kombinować... Skoro tabletek jest 21 i 7 dni przerwy, to razem jest równo 4 tygodnie. Czyli 4x7dni. Więc jakim cudem wychodzą ci inne dni tygodnia? Zaczynasz brać 10 listopada w piątek. Kończysz opakowanie 30 listopada czwartek. Robisz 7 dniowa przerwę i następne opakowanie 1 tabletkę bierzesz 8 grudnia piątek. Mam nadzieję, że następnych wątpliwości nie będzie już? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhy przecięz tabletek jest 21 .. jeżeli zaczne brac 10 to nie moge skończyc 30 tylko 1 ...a to jest tak ze 10 to bedzie piątek a 1 to też piątek i o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to już wogóle nie kapuje..12 października zażyłam 1 tabletke z 2 opakowania poiwnnam to skończyć 2 listopada.. bo tak wychodzi 21 dni.. a jednak dzis zazyje tabletke jutro i na 2 listopada juz nie ma ? :/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zle sobie obliczylas... jeżeli zaczęłas brac tabletki 12 października to opakowanie starczy Ci do 1 listopada. (październik ma 31 dni). Czyli od 2 listopada nie jestes (przez siedem dni) na lekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jabłuszko założmy że zaczynasz brac tabletki 1listopada (CZYLI ŚRODA)a więc konczysz opakowanie 21 listopada (we wtorek)następnie 7dni przewry i 29listopada(w środe)zaczynasz nowe opakowanie ktore trwa do 19grudnia (wtorek)a następnie 7dni przerwy i 27grudnia (w środę)zaczynasz znowu nowe opakowanie do 16stycznia(wtorek)i tak w kółko ....jabłuszko zrozumiałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śniezynka no zrozumiałąm tylko że własnie obliczyam na przyszłe miesiące i nic ... dalej co innego nawwet o jeden dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×