Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta a

Uwielbiam pieszczoty łechtaczki

Polecane posty

Gość lidlaf
Też bym tak chciała, ale żeby zrobiła mi to kobieta, bo one naprawdę wiedzą co to znaczy mmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moje drogie
Dziewczyny przez wasze doznania mam ochotę wam wypieścić jeśli jest jakaś chętna proszę pisać na e-mail wiktor301@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monnni
Ja też uwielbiam...Mmm już chce...! Mrr, auu spragniona...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 9 lat
wiecie co mam 9 lat ale chciałam sama robić orgazm ale iewiem jak wieć jak to czytam czuje dreszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyle tutaj
propozycji, że nabrałam ogromnej ochoty na masaż cipki... aż czuję jak się robi twarda, nabrzmiała i wilgotna...uwielbiam piesczoty łechtaczki, orgazm potem jest ogromny...chyba się sama popieszczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duza łechtaczka
Ja uwielbiam wygolic swoja cipke wtedy kiedy stane przed lustrem moge dokladnie widziec ogromna lechtaczke wystajaca na kilka centymetrow spod warg sromowych...ja stoje a moj chlopak piesci ja kciukiem a potem delikatnie jezyczkiem,jestem tak mokra ze az ze mnie cieknie. prawie doprowadza mnie do orgazmu i na chwile przestaje...i znowu piesci. uwielbiam to odwlekanie przyjemnosci i uwielbiam patrzec wtedy na jego sterczacego kutasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodziutkkaaa ta wasza;**
pisac jak jakis chlopak chce popisac;) 34859540;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasek55
Czytam wasze opinie za i przeciw w sprawie pieszczot języczkiem łechtaczki i doszedłem do wniosku że ci co nie lubią takowych pieszczot to albo nie robili tego z przekonaniem że to lubią lub higiena nie została zachowana,ponieważ gdy kobieta jeszcze wilgotna po kąpieli i mężczyzna zacznie pieszczoty języczkiem całe łono kobiece i nie tylko samą łechtaczkę i gdy ona zacznie rozchylać swoje wargi sromowe jak płatki kwiatka i kusić aby ją całować ,pieścić a kobiece ciało zacznie drżeć i mruczeć z rozkoszy to przecież nie da się tego opisać to po prostu trzeba przeżyć co szczerze polecam bo ja też z początku miałem opory teraz to zawsze zaczynam pieszczoty od całowania całego ciała kobiecego w tym także szparki bo gdy będzie już po i gdy kobieta zmęczona przytuli się to ciebie i gdy obejmie cię to wiesz że to jej sprawiło przyjemność,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psok123
Bardzo lubie tak delikatnie języczkiem ...... po cipce i wejściu do... Jest to ogromna przjemność jak cała kobieta sie wygina i sapie z zadowolenia. Jest to wielka przyjemnoścć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanek-slask-37
ja uwielbiam piescic lechtaczke jezyczkiem, zabkami ja przytrzymywac, czuc jak robisz sie mokra, a twoje soki plyna mi na buzie, a ja sie nimi delektuje, jestem spragniony zapachu i smaku cipeczki czekam na maile onleww@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohhhto jest piekne
niem a kto mnie wylziac ale lubie udawac jezyk partnera ... mocze platki kosmetyczne ipocieram sobie nimi cipeczke mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonietta
hmmmm, ja tez lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze i wszedzie...
uwielbiam jak moj facet to robi...paluszkiem...jezyczkiem...ale najlepsze jest polaczenie...kiedy wilgotny jezyczek dziala na zewnatrz a sprytny paluszek wewnatrz...rozkosz nie do opisania... Pnowie dzialajcie i nie pytajcie sie czy mozecie...napewno nie bedzie zalowac...mmmrrrrr...az mnie ochota naszla...ogromna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze i wszedzie...
dla panow dodam jeszcze...wyobrazcie sobie widok dziewczyny ktorej piescicie rownoczesnie lechaczke i magiczny punkcik G... Juz sie nie moge doczekac...mmmrrrrrrrrr......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze i wszedzie
no co yhym pogodny...tu nie ma co wzdychac tylko dzialac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosia822
tez to uwielbiam!!!!!! na sama mysl ochoty dostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franciszek łechtaczka
Uwielbiam łechtać kobiety po dumie, po pysze i po łechtaczce :) przeważnie piórkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze i wszedzie
a tak z dugiej strony patrzac...ciekawa jestem co czuje wtedy facet...dlaczego jeden tak to lubi a drugi nie...co jest w tym dla niego takiego przyjemnego...podniecajacego...dobrze jest to wiedziec zeby mu ta przyjemnosc w jakis sposob...spotegowac... Panowie wypowiedzcie sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy od czlowieka przeciez
zawsze i wszedzie, to tak jak jedna kobieta lubi possac a druga nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze i wszedzie
a co z ta przyjemnoscia dla faceta? Nie jestem egoistka i chcialabym to wiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuzka mi stoi
szczerze? Głównie psychiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy od czlowieka przeciez
ja moge tylko za siebie pisac, ale u mnie to jest tak, ze mnie najbardziej podnieca to jak kobieta jest podniecona i jak reaguje na pieszczoty tak wiec w gruncie rzeczy to chyba jakis rodzaj egoizmu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kpnb
Zgadzam się, że główną role odgrywa tu psychika no i tez trochę indywidualne upodobania. Ja np. nie czuł bym żadnego zdegustowania czy coś w ten deseń. Mógłbym kobiecie wylizać wszystkie otworki, jeśli tylko by chciała. I nie jest to moim zdaniem żadna perwersja czy zboczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze i wszedzie
czyli mozna to rozumiec tak ze czujesz satysfakcje jezeli twoja partnerka tez ja czuje...nie wiem czy mysle w dobrym kierunku...jezeli tak to nie uwazam tego za egoizm...egoizmem by bylo jezeli interesowalaby cie tylko twoja wlasna przyjemnosc... Ja to mam podobnie...w sumie to najbardziej cieszy mnie widok (i inne reakcje...) faceta ktoremu jest ze mna bardzo dobrze...i ten moment kiedy juz usatysfakcjonowany w pelni tak poprostu sie przytuli...niby takie to proste i banalne ale malo ktory o tym pamieta a to jest bardzo wazne...czasem nawet wazniejsze od samego momentu szczytowania... sama osobiscie potrzebuje takich gestow i mysle ze wiele kobiet tez tylko o tym nie mowia... Ale oczywiscie moge sie mylic...co o tym myslicie kobietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze i wszedzie
ja tez nie uwazam tego za zboczenie...i to samo powinno siemtyczyc obu plci...chociaz sa co do tego powazne wyjatki...z reszta mi samej tez nie bylo latwo...moj pierwszy facet mnie nigdy nie namowil na to zebym go piescila tak jak on mnie...a z drugim juz jest inaczej...nie wiem do konca dlaczego...moze ten jest mi poprostu blizszy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze i wszedzie
ciekawa jestem wieku mojego przedmowcy...kpnb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kpnb
22. I nie widzę w tym nic dziwnego, dla kochającej mnie kobiety mógłbym zrobić chyba wszystko, trzymając pewne granice oczywiście (bez wulgarnego fetyszu). I jeśli dobrze wywnioskowałem z Twojej wypowiedzi, to nie, nie jestem podjaranym zboczkiem. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elon
A ja uwielbiam pieścić moją dziewczynę jak klęczy do mnie tyłem. Ona też to uwielbia, dochodzi szybciej niż w jakiejkolwiek innej pozycji.. Poza tym mam też widoki na jej idealny wypięty tyłek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×