Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vanilkowe niebo

Praca w GE MONEY BANK albo innym banku-POMOCY PILNE

Polecane posty

witam, byłam dziś na rozmowie w GE MONEY BANK, rozmowa trwała długo, pracodawca zadawał dużo pytań, chciał uzyskać bardzo szczegółowe informacje na temat mojego doświadczenia zawodowego itp. Ja dowiedzialam sie tylko kilku rzeczy,a mianowicie gdzie jest praca, jaka umowa, jaki system pracy i to wszystko, a o tym co najważniejsze ani słowa..czyli o płacy...Pani zadała mi pytanie ile chciałabym zarabić...odpowiedziałam, że tyle ile obecnie zaraniam czyli w granicach 2000, ja też spytałm jakie warunki oni proponują, ale informacji nie uzyskałam, pani powiedziała, że ma tym etapie rekrutacji nie może mi powiedzieć... Chciałabym się dowiedzieć czy ktoś pracuje w GE , jeśli tak to ile zarabia. Wiem, że jest podstawa i do tego premia...ale ile? jakie mniej wiecej granice? mam jeszcze kilka innych ropozycji i nie wiem co mam robić, bo w tamtych pracach wiem ile płacą a tutaj nic. PROSZĘ O POMOC! napiszcie ile zarabiacie w jakimkolwiek banku albo własnie w GE. DZIEKI!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfsg
Mam kumpla ktory tam pracuje. Nie narzeka, zarabia przecietnie 2tys. Jak jest wiecej kredytów to ma więcej kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław Z.
Tylko spróbuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inspiration: Stanowiko-obsługa klienta, sprzedaż produktów bankowych. Jest podstawa+premia, ale nie mam pojęcia ile. A może Ty wiesz? Dzięki, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×