Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

róża70

jesienna deprecha

Polecane posty

Gość szkoda gadać
jego pragnienie to chyba TV mecze z kanału na kanał polityka potem discovery a jak ja zasypiam to mowi że jak zwykle zasypiam jak dziecko no powinnam zaczekac jak wszystko pooglada a potem przytacza jako przyklad swojego ojca z matka że matka tez taka byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiem zarówno róży i Szkoda gadać .Nie chcę być posądzona o wymądrzanie się . Myślę ,że to co my możemy zrobić dla związku to zawsze 50% .Myślę różo ,że twój m. tak jak każdy mówi zrób coś z tym .A on co? Ale z drugiej strony sama przerabiałam problem nawet kiedyś mój pan się spakowal .Wtedy pomyślałam sobie , cholera przeciez jestem z nim bo go kocham .Dlatego zrozumiałam ,że nie mogę patrzeć tylko na swoją depresję i egoizm ale też na jego potrzeby.Jeśli lubi oglądac mecze to staram sie przynajmniej udawac ,że wiem na czym polega spalony, jeżeli ma ochotę na porno to spinam się w sobie i oglądam ( nawet z przyjemnością) .Warunek jest taki ,że kiedy ja oczekuję czegoś to on też mi to daje.Inaczej być nie może. Rozumię ,że idzie zima różo i stąd twoje rozterki ale pomyśl o tym co napisałam jesteście parą i jeżeli jest między wami jakieś uczucie to musicie działać razem. \"Szkoda gadać\" powiem ci co ja zrobiłam kiedy było z tym niedobrze u mnie ,którejś nocy poprostu przemogłam sie i kiedy on spał zaczełam go pieścić ustami .Nie wierzę ,że faceta to nie rusza.Myśle też ,że dobrym rozwiązaniem jest prowokacja np. kup sobie wibrator( ja mam kilka rzeczy których używamy razem) .Nie jestem feministką ale w końcu mamy XXI wiek i nam też sie coś należy ale im też. Trzymajcie się i nie dajcie się zimie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
zaczęłas pieścić jak był po siusianiu nie umyty na przyklad a fujjjjjjjjjjjjjjjjjj magnezja ty nie jesteś obrzydliwa a ja strasznie się brzydzę ktoś to nie najlepije nwymy slił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(oczywiście był umyty) nie namawiam nikogo , podaję przyklad .Może być np. wino a potem...Jest chyba jakaś przyczyna dlaczego on woli telewizję od Ciebie. Ja mogę mówić tylko o swoich przeżyciach absolutnie nie mam kompetencji by dawać rady .Natomiast możemy chyba pogadac tak zwyczajnie po babsku.Zauważyłam ,że niebezpiecznie ta jesienna deprecha wędruje pod kołdrę .Moja wina. Jak sobie teraz przypominam swoje samopoczucie kiedy miewałam stany depresyjne, widzę dużo mojej winy w tym także jeżeli chodzi o egoizm. Czasem trudno rozmawiać z facetem -jeśli nie chce słuchać- ale sama przyznaj ,że coś Cię w nim pociągało .Postaraj się zastanowić jak można wrócić do dawnych czasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
z początku zabiegałam koszulka dotykałam go a on lezal jak kłoda mowiąc że nie jest buhajem co codziennie sie seksi więc zaprzestalam i ot teraz nie chce mi sie jakos poczulam wstręt do tego i najlepije się czuję po tabletkach przeciwdepresyjnych bo po nich spada libido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry ,że zdominowałam ten wątek. \"szkoda gadać\" jeżeli sex sprawia Ci przyjemnośc kup sobie wibrator w necie lub w sexshopie i już.Schowaj głęboko i jak on do telewizji to Ty do łazienki. Jak z depresją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martys
no tak jak kto ma chłopca to może ne mieć depresji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka12345777
wiecie co kobietki weźcie się za siebie ,kochajcie swoich chłopców i kochajcie się z nimi bo co nam pozostało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresyjna małgoś
No tak moje znajome zawsze boją się sexu bo nie ma czasu bo nie ma nastroju bo zle się czuje bo dziś nie ma ochoty itd itp a potem jak on znajduje kochankę to jest wielki żal jak on mógł.Drogie panie facet około 40 bez sexu z wami zrobi to chociażby, z przypadkowo poznana babką. Z racji tego ze na codzien zawodowo zajmuje się takimi sprawami wiem co mówię . Wydaje się wam ,że jesteście zalatane ,robicie karierę a tak naprawdę liczy się to jak potraficie żyć ze swoim facetem.Czy potraficie zrozumieć jego potrzeby ,bo to,że rozumiecie swoje widac doskonale.Nie ma cudownej tabletki na depresję nawet jesienną stan taki bierze się z braku światła (stąd np. skandynawowie piją).Moim zdaniem wyjście jest takie jak napisała magnezja z tym ,że ja dodałabym rozmowę, pomoc faceta( w sensie popchnięcia do przodu).Pozdrawiam i nie dawajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mellody
Tak sobie myślę o tym sexie i myślę. i dochodzę do wniosku ,że coś w tym jest. Jak o tym myślałam to oceniałam swoje znajome i wyszło na to,że te które mają udane życie sexualne zazwyczaj(99%) nie miewają dolów. Nie tylko jesiennych ale wogóle jaśniej patrza na życie i nie boją sie wyzwań. Kiedyś czytałam ,że podobno są jakieś badania na ten temat. Jest to pewne ,że podczas stosunku wydzielają sie hormony i dają powera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×