Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wolf berry

co nosicie pod...

Polecane posty

Gość wolf berry

dzewczyny co zakladacie pod sweterki, golfy itp?? koszulki jakis na ramiaczkach, czy na gołe cialko?? pytam , bo cholera chce kupic sobie cos co zkryje brzuszek i nery a wszystko takie kótkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze jakas cieplejsza bluzeczke, którą poprostu wpuszczam w spodnie, wtedy plecki są zakryte, a na to golfik/sweterek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszulki na ramiączkach
takie bezszwowe najlepiej, bo są przyjemne dla ciała i ładnei sie dopasowują:) jak poprzedniczka wkładam do spodni żeby nerek sobie nie przeziębić:) nauczyłam się tego od mojej mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bieliznę, koszulkę na ramiączkach- o 2 rozmiary większą i na to t-shirt:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piana
Biustonosz,na to jakąś koszulkę na ramiączkach a potem sweterek lub golf:-)No chyba,że nie jest zbyt zimno to tylko stanik a na to sweterek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biustonosz,na to jakąś koszulkę na ramiączkach a potem sweterek lub golf:-)No chyba,że nie jest zbyt zimno to tylko stanik a na to sweterek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00055
Body z golfem takie bawelniane albo milutki i niesciagajacy gorset jest najcieplejszy jak droga skora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssssd
koszulke na ramiaczkach od wrzesnia zawsze... i taka do kolan... i tak pecherz ciagle przeziebiony i nerki... ciagle sikam :( a tak sie ladnie ubieram, zero golych brzuszkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eja
nie nosze nic, tzn. tylko biustonosz. Nie znosze ubierania sie na cebulke, dusze sie, wszystko mnie swedzi, feeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×