Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiona1983

kto waży 80 kilo i więcej niech się przyłączy

Polecane posty

Anula i w tym rzecz, zeby usmiech byl na buzi. Jak bedziemy sie zamartwiac i wciaz zwracac uwage na to ze mamy balascik to inni tez beda nas tak widziec. Juulka a wlasnie zdjecia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, mądre strasznie jesteśmy. Wiecie, jedyne czego nam CZASAMI tylko brakuje to silna wola, bo całą resztę mamy. Grunt to nie poddawać się a nawet jak zgrzeszymy to wracamy następnego dnia do diety a nie tłumnaczymy obżarstwa faketmże i tak się wczoraj nażarłyśmy, wczoraj było wczoraj a dziś to dziś i kropka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej, ja to chyba wszystkie rozumy zjadłam a swojego zapomniałam, że was tak sztorcuje. Przepraszam.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
big mama ....Ty masz racje w 100%.... tak chyba troche same siebie tlumaczymy a tu trzeba dojrzeć do tego,ze robimy to same dla siebie,że naprawdę same tego chcemy i że większośc naszego jedzenia nie daje nam aż takie radości dziekiej,żeby warto było grzeszyć co rusz.... matko....jaki słowotok miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o zdjęcia koleżaniki, których twarzy jeszcze nie poznałam. Jak dałyście swojego maila to pewnie wam swoje juz wysłałam, jeśli nie, to spróbuje jeszcze raz. Czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, właśnie mój małżonek mnie wku..... Boże jaki on czasem,...często jest upierdliwy. I dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie zła się zrobiłam imzaraz czuję, że bym cos zjadła. To jedna z tych chwil, ale an razie siedzę z wami inie lecę do lodówki. Nie najem się tylko dlatego, że mój mąż ma poronione pomysły i bywa wredny... O nie nie zmusi mnie do tego swoim zachowaniem palanta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tutaj siedze i nie jem. NIE! Gdzie polazłyście, chudziaczki wy moje. Wracać mi tutaj zaraz i odczepić się od lodówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kończę, bo idę go chyba zabić. Typek jeden, zazdrosny jest o was. Dobranoc. Jutro wam powiem co zrobiłam.:classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zjadłam słodką bułkę....hehe ....tak na pozegnanie ze slodkimi i z pieczywem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mój też....pyta co chwile z kim tak pisze i tak potrafi pytać 10 razy z rzędu.....dalej dziergasz ? tez ide....jutro będzie mnie mniej tutaj.....choc może się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula36
kurde nie wiem co się dzieje co sobie napiszę to zamiast wyslać to wychdzę z topika. Cholera jasna tak wale po klawiatuurze że mój mążżż nie może zasnąć i zaś każe mi iść spać. Nadałam mu w Sobotę jak świni do koryta i obraziłam się na niego na całego. a on na mnie. tylko mamy za małe mieszkanie żeby się nie widywać to może by nam szybciej przeszło. ale na razie musimy od siebie odpocząć. I CZY NIE BYłOBY FAJNIE MIEć MężA KTURY CIę SłUCHA A NIE TY MUSISZ ISćC NAA KOMPROMIS BO NIE MA CO PRZECIąGAć STRUNY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula36
Co tych chłopów opętało ja na zlośc nie wyłączam komputera. tylko trochę ciszej staram się pisać. ale jak wy idziecie spaćc to ja tu nie będe pisać tylko do siebie. Czy istnieje,jest gdzieś do kupienia klawiatura która jest bezszelestna ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula36
W takim razie biorę z was przykład i idęe spać. a niech tam dobranoc chudnijcie śpiac.PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula36
Dzieki juulka chyba widziałam taką w "Klubie dla ciebie " czy o takiej mówisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jak silikonowa to jeden rodzaj - nie wiem :( musisz sprawdzic - żeby potem nie było na mnie :) papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) chciałam wam życzyć udanego weekendu, niewielu pokus i silnej woli :) Ja na weekendzik do Wiednia jade na tą moją nieszczęsną randke (trzymajcie kciuki ;) )i jakieś zakupy :) pewnie ze stresu jesc nie bede mogła, albo znowu bede żarła jak dzika bo w sumie tak zawsze na stresy reaguje :) Po powrocie włącze sie aktywnie do tematu ;) bedzie mi Was brakować, do poczytania :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Nie zabiłam mojego chłopa, bo mi sie nie chciało. Poza tym przetrzymałam go i już normalnie gada. Pierwszy zaczął. :classic_cool: Dziś następny fajny dzień odchudzania się i znowu możemy nic nie jeść. Prawda, że się cieszycie???? Znalazłam dobry sposób na regularne wypróżnienia, chociaż stary jak świat. Rano wypijam szklankę ciepłej przegotowanej wody. Działa rewelacyjnie! Teraz już na razie idę bo dzieci z gołymi tyłkami czekają aż im pomogę się ubrać i do przedszkola. Miłego dnia, chudziaczki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:))) Lady kurde zazdroszcze Wiedeń , randka hmmm:)) A ja moge sie pochwalic kg mniej ha!:)) Ale za to kurde zaspalam na bieganko ale to nic:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj wzięłam grzankę do ręki i powiedziałam jej prosto w twarz : zwyczajnie nie jesteś tego warta .... Obraziła się i bardzo dobrze ! witam moje drogie na nowej drodze życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady .................Wiedeń......mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juullka - stonke rozjechałaś tym mmmmmmmmmmm. Jestescie niesamowite :) Załuje, że nie moge e nocnych pogaduchach uczestniczyć :( ale już niedługo - 1,5 tyg i bede 24 h. Mój adres e\'mail w preferencjach - poprosze o Wasze fotki i czyje adresy znajde to wysle Wam siebie. Juulka - zabiłaś mnie opowieścią przygód spod kościoła :D jesteś niezła - ja tak nie umiem. Lady - uchu, Wiedeń, pomarzyć..........nigdy tam nie byłam a co to za randka???? big mama - pewno, że się cieszę że kolejny dzionek mini mini jedzenia:) usmiech mam od uch do ucha ach kobietki jak Wam fajnie, że Wy mamusiami jesteście, ja niestety poroniłam we wrześniu i teraz czekamy ze staraniami do lutego:( teraz właśnie staram zając sobie głowe tylko odchudzaniem, już nie mam siły przyżywac tej straty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i to prawda - jest cała masa gorszych tragedii życiowych, dlaczego chudzielce niektóre patrzą na nas jak chodzące nieszczęścia???? tak o nas myslą tylko głupi, puści ludzie - tak mysle, bo tylko tacy martwia sie tylko wygladem zewnetrznym, ubraniem, modą a to przecież wnętrze jest najważniejsze - a my jestesmy wyjatkowe babki :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZęść dziewczyny raz jeszcze!! Troszkę za dużo zjadłam na śniadanie ale ogólnie niskokalorycznie będę musiała obciąć sobie z kolacji.:( Nic to! Jakoś wytrzymam, mam dużo roboty dzisiaj... No, teraz muszę się trochę ogarnąć i sprzątnąć mieszkanie i potem do pracy.... Trzymajcie dziś za mnie kciuki, czuję, że będę głodna, żebym się już więcej n ie pokusiła 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie stronę załatwiłam na cacy :) tak jest ,patrza na nas jak na podgatunek ....ciekawe czy tak się wszyscy będą rzucali nas chwalić jak schudniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sudniemy, to będziemy mówić, że to nic takiego, po prostu takie teraz chcemy być i kropka. A jak będą się chciały zaprzyjaźnić tylko dlatego, że zmieniłyśmy wygląd to możemy ich z czystym sumieniem olać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×