Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiona1983

kto waży 80 kilo i więcej niech się przyłączy

Polecane posty

czesc babeczki! Widze dzis optymizmem zawialo :D Echoo ja dopiero poltora kilo zgubilam, cos sie nie chcialo ruszyc na poczatku i w dodatku z tymi moimi cwiczeniami to tak w kratke, ale jak czytam takie rzeczy jak dzisiaj nadrukowalyscie to pelna mobilizacja i dzis sobie nie odpuszcze. Najpierw steper, potem brzuszki i jeszcze jakies cwiczenia na tylek i nogi koniecznie. Jutro zdam relacje (no to teraz juz sie nie wykrece hehe). Gratuluje Wam obu wynikow. Ja niewiele poki co schudlam, ale to i tak juz czuc, szczegolnie po spodniach. Teraz male sniadanko zjem, bo wczesniej kompletnie nie mialam czasu, tylko kawke ledwo zdazylam rano wypic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fionka to tak jak moja corka , kiedys non stop jej dawalam sok z marchwii i babki z przedszkola myslały ze my gdzies wyjechalismy bo wygladala na opaloną. Pijamy tez sok z marchwii, ale chce kupic sokowirowke i robic w domu takie sa najlepsze soki. Tijka koniecznie moja droga bierz sie, trzymam kciuki :)))) Ale mam dzis temperamento chyba meza wykorzystam hehehe, a tak w ogole chetnie bym potanczyla chyba sie w koncu wybiore na disco:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echo taniec to też super sposub na spalenie kalorii, więc jak masz ochotę zaszaleć to leć na to disco, a przypominam dziś mamy już czwaretk, więc jutro można się gdzieś wybrać :) Tijka bierz się za te ćwiczenia mówię ci że naprawdę warto a muszę się pochwalić że przez ostanie dwa dni zjadłam tylko 1800 kacl, czyli 900 kacl dzienie nieżle co ???? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomniałam dodać, że czuję się naprawdę najedzona i nawet po ćwiczeniach nie chce mi sie jeść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echoo biore sie! :D wlasnie postanowilam ze musze 2 kilo schudnac przez najblizszy tydzien! Jak bedzie wiecej to sie nie obraze. Przede wszystkim musze zaczac pic wode mineralna, to duzo pomaga. 2 kilo w tydzien to do zrobienia, uda sie :) Kurde juz zaczelam myslec czy nie przejsc na kopenhaska ale chyba sie nie zdecyduje. Schdlabym, oczywiscie, ale jojo gwarantowane, nawet gdyby dalej sie trzymac diety restrykcyjnie to nie ma sily zeby na poczatku nic nie wrocilo... Ja chce skuteczniej choc troche wolniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiona wiem wiem, najtrudniej jest zaczac, ale Twoj przyklad pokazuje, ze naprawde mozna sie wciagnac hihi :) Poczatki sa trudne, ale potem jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tijka o to koniecznie cos pod te trzy jedynki musicie z mezem zrobic;) Normalna dietke sobie zastosuj, dłużej moze bedzie trwac ale zmienisz nawyki :) Fionka kiedys tanczylam bardzo czesto, czlowiek mial sile cala nocke szalec:) Teraz mam tez fajne miejsce by isc sie pobawic,towarzycho powyzej dwudziestu i wzwyz wzywz i kazdy szaleje na parkiecie.No szkoda dziewczyny ze nie mieszkamy w jednym miescie bysmy sie zmowily zabraly jeszcze reszte ktore sa teraz zajete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny blog o pazurkach , zdobienie naturalnych.Mialam raz sztuczne, ale tak dlugie mi zrobila ze niemoglam zapiąc sama bluzki na guziki;)ale przewazylo raczej to ze zrezygnowalam iz strasznie niszczona jest plytka paznokcia.Dlatego teraz zapuscilam swoje :))) musze porobic proby, oczywiscie nie az tak wystawnie jak te na blogu, bo w biurze przegiecie by bylo, no chyba ze na wlasnie na jakies disco;) http://efa-zdobienie-paznokci.blog.onet.pl/ andrzejkowe sa superek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echo powiem ci że fajne te pazurki :) tylko że moje są takie kruche i strasznie sie rozdwajają, nie wiem dlaczego tak się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imma
hej dziewczyny napiszcie co robicie ze tak ladnie spada wam waga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fionka moje tez takie byly, ale caly czas je maluje i sa coraz bardziej twardsze. Imma dietka do 1000kcal i przede wszystkim ćwiczenia. Proponuje w wolnym czasie bys poczytala troszke wczesniejsze wypowiedzi , tam piszemy dokladnie jest jaka kazda stosuje diete i co cwiczy moze cos wybierzesz dla siebie a moze sama na jakąs ciwkawa wpadniesz i z nami sie podzielisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echoo nawet niezle te pazury ale ja najlepiej sie czuje we frenczu. Ja po raz pierwszy skusilam sie na tipsy do slubu, czyli calkiem niedawno, ale od tamtej pory robie je sobie sama, zakupilam sobie zestaw i eksperymentuje na sobie :) Poki co ciagle sie ucze ;) Wlasnie wczoraj braciszek na allegro zamowil mi zele, to bede szlec po wietach bo nareszcie bede miec bialy na koncowki (bo w tym moim zestawie tylko przezroczysty byl) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki fiona :) Musze pomyslec o jakiejs niespodziance na ta okazje, bo \"studniowka\" jakos przeleciala, trzeba nadrobic, hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej pozjadalam litery dwa wpisy wczesniej (o pazurach) :P mialo byc: *szalec po swietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tijka o to czekam na zdjątka pazurkow jak porobisz:)))), no ja tez chce poeksperymentowac:) Wczoraj fajny topik znalazlam dziewczyny same sobie robia kolczyki itd http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3177536 musze poprobowac, myslalam tez nad malowaniem tkanin, np mluzki w jakis fajny wzorek , zrobilam kilka szkicow , jeden ze smokiem bo je uwielbiam a tutaj z tego topiku fajne stronki http://www.qnszt.pl/catalog.html http://www.dadaleria.pl/ http://www.wylegarnia.pl/index.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tijka zobacz jak ja dzis tez pisze, mialo byc bluzki hahaha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jesli chodzi o pazurki, niezly ma zestaw ta dziewczyna z blogu, ja juz powoli tez dokupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tijka ja tez wlasnie przegladam inne linki z tej stronki, na tej co wybralas podobaja mi sie te pierwsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi najbardziej podobaja sie te klasyczne :) Ale ogolnie to prawie wszystkie sa bardzo ladne i fajnie wykonane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Pamiętacie mnie jeszcze?? Nie mam czasu ostatnio, bo moja córa znowu choruje. Dziś w końcu się przemogłam i poszłam prywatnie do lekarza. Wcześniej wychodziłam z założenia, że lekarze są ok i w rejonie czy z funduszu też mi pomogą, ale córka od prawaie 2 miesięcy jest chora i nikt nic nie robi. Terminy mi dają na styczeń, jak ona teraz cierpi..... No więc poszłam prywatnie i jakoś spokojniejsza się czuję. Ciekawe na jak długo?? Co do odchudzania nie jest najgorzej, bo waga stoi.... Nawet nie wiem co więcej moge powiedzieć, nic nie odda rzeczywistości. Jak jestreście to się odezwijcie. Poczekam jeszcze trochę... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co jest córce....? ja miałam problem ze swoją ale już wygląda na to,że nie mam Syn mi choruje ,własnie skończył i mam nadzieję,że nie będzie już źle. Nie odchudzam się,prawie nic nie jem ale waga stoi. Nie mialam i wlasciwie nie mam internetu....jak już prąd przyszedł to internet mi dzisiaj wcina....jak zniknę to znaczy,że nie mam znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto cię wyrzuci?????? Mąż z domu????? Cóa ma problemy z zapaleniem ucha. Lekarka sądzi, że to może być jakaś niedoleczona infekcja bakteryjna i powracająca... Mam nadzieję,że mi pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż z domu ...hehe nie.... to może mieć związek z przerośniętym trzecim migdałkiem który rozrósł się znacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zaczęło się od 24.X.06 i ucho boli ją od tej pory non stoper, prawie.... Czekamy na rozwój wypadków. Może się coś wyjaśni.... Jednak nie zniknęłąś...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×