Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anioł333

Sexy laski rozm 44-46-48. Gdzie kupujecie ciuchy we Wrocławiu?

Polecane posty

Gość gsdfg
w Orsayu tez mozna cos wyczaic ale ostatnio takie oklepane te ciuchy maja,nic szczegolnego...i w sumie drogie jak na takie "cos".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie umiem ci pomóc , nie znam Wrocławia, ale zgadzam sie ze grunt to dobrze się ubrać i nie w sklepie puszysta pani, bo tam sa faktycznie worki, ale w H@M sa coraz większe rozmiary, ja mam i siebie dom handlowy, nie ma tam firowych ciuchów, sa polskie dobraj jakości 9wcale nie takie tanie) ale najwazniejsze sa duże rozmiary i normalne kroje. Ja (schudłam całkiem niedawno) w chodzilam do sklepu pytałam o rozmiar i wychodziłam, bo kończyło sie na 42, a ja chciałam 48-50, zanim znalazłam sklepy, nieliczne, to przeszłam moje niemal całe 100.000 miasto. potem juz chodzilam tylko do tych sklepów, nie lubiłam robić zakupów, bo jak mi sie cos podobało to było za małe. Tak ze nie martw sie cierpliwości i tprzyjemnego szukania.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsdfg
dlatego najlepiej jest miec "swoje sklepy"i tylko do nich chodzic! ile nerwow sie przy tym zaoszczedzi!(i zbednego czasu tez)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka_c
a ja właśnie kupiłam za duży komplecik w sklepie internetowym... jest śliczny ... ale przesadzili pisząc że to 46 .. myślę że przynajmniej 48 ... jak nie więcej .... komplet składa się z żakietu i spódnicy do kolanka albo ciut dłuższej. jest brązowy, czekoladka w turkusowy prążek na turkusowej podszewce. Kosztował mnie 120 złotych z przesyłką i za tyle oczywiście oddam. :>> jeżeli ktoś jest zainteresowany mogę przesłać zdjęcia na maila ;] pozdrowienia kobietki ;] dodam gratis bluzeczkę , też w rozmiarze 48+ ;] nie pasuje co prawda kolorystycznie do kompletu , ale jest ładna i elegancka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gF*****u
Po h*j piszecie jej o odchudzaniu, jak pyta o sklepy ? Poziom debilizmu co to niektórych ludzi mnie przeraża. Radzę iść wam wszystkim " modelki i plastiki " w p**du :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×