Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anioł333

Sexy laski rozm 44-46-48. Gdzie kupujecie ciuchy we Wrocławiu?

Polecane posty

No nie chowajcie się, wiem że tu jesteście! Nieraz we Wrocławiu na ulicy widzę piękne dziewczyny ubrane modnie w rozmiarze 44-48( może i więcej...) Jestem 24latką i szukam jakiś fajnych ciuchów ale w każdym sklepie widzę rozmiary od 34(!)-42(czasem do 44, ale takie to 44 ze nawet 1 nogą do tego nie wlezę).. HELP! Mam TAAAAAKI rozmiar, ale wyglądam ok. Chciałabym się modnie ubrac w normalnym sklepie, a nie w sklepie \"puszysta pani\", w którym są same bezkształtne namioty, które zamiast podkreślac conieco, robią z nas jeszcze wieksze balony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammmamijja
o błeeee.... i ty chcesz fajnie wygląda?? coś ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammmamijja
to jest tak,że jak dziewczyna jest ładna i ma świetną figurę,to we wszystkim wygląda sexi,a jak ktoś ma posturę wieloryba,to żadne ciuchy nie pomogą.......nie myślałaś o tym,jak twój wizerunek uległby poprawie,gdybś schudła???co za problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
założycielka topiku nie pytała o receptę na schudnięcie i nie szuka Waszej akceptacji na forum,a jedynie chce wiedzieć,w jakich sklepach się ubrać!!Czy to takie trudne zaakceptować kogoś takim,jakim jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki >>>\"nie myślałaś o tym,jak twój wizerunek uległby poprawie,gdybś schudła???co za problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammmamijja
a czy ktoś jej nie akceptuje? mi to wisi,jak ona wygląda.Ale skoro się tak rozpisała o super ciuszkach dla grubasów,to postanowiłam się wypowiedzie w tej kwestii....jak można sta się seksi laską bo się nałozyło jakąś bluzeczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz,ja nie rozumiem tej irracjonalnej ludzkiej zawiści...a Ty się nie przejmuj,bo wbrew pozorom mężczyźni uwielbiają pełniejsze kształty:) Trzeba tylko znaleźć swój styl(no i dobry sklep)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kufka
z tym stwierdzeniem "sexy laski" to przesadzilas :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammmamijja
a piszę o tym,bo sama jakiś czas temu byłam "większa". ważyłam sopro mniej niż autorka,ale trochę mnie było za dużo... i jakoś nie wyglądałam lepiej,bo nałożyłam modny ciuszek.... Ale w końcu się wziełam za siebie i teraz niekoniecznie muszę by fajnie ubrana,żeby wyglądac sexi. Mam super figurkę i nawet w zwykłych jeansach i bluzie wygladam fajnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammmamijja
jak ktoś sobie tłumaczy,że nie może schudnąc,to wiadomo,że nie schudnie...ja też długo myslałam,że mi się nie uda, bo co przeszłam na dietę,to kg szybko wracały...Ale właśnie trzeba przesta się ze sobą pieścic i nawet jak się trochę zrzuci to na laurach nie spoczywac tylko dalej konsekwentnie...do celu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leleleleleel
mammmamijja - to jak juz schudlas to juz nie pamietasz jak to bylo ???i wielce potrafisz skrytykowac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och ale jesteście... A co miałam napisac.... Wieloryby łączcie się?!?! Trochę szacunku! są różni ludzie. Mi naprawdę niejedna szczupła dziewczyna może pozazdrościc urody i męża. Prawda jest taka że ten kto nie akceptuje siebie, nie akceptuje też innych, więc sami macie obraz siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leleleleleel
Aniol - tak trzymac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammmamijja
jak ktoś ma dużą nadwagę,to wiadomo,że nie może oczekiwa super figury po miesiącu,czy dwuch - wtedy nie ma zawodu i sie człowiek nie poddaje...skoro piszesz,że jestes ładna to pomyśl,jak ładna będziesz,jak jeszcze sadełko zrzucisz?piszę Ci to wszystko,bo wiem,co możesz zyska, wiem z autopsji - ja gdy schudłam i stałam sie na prawdę atrakcyjna dla płci przeciwnej, pewniejsza siebie jednocześnie i radosna - to tak jakbym dostała nowe życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammmamijja
czy ja krytykuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leleleleleel
dlatego uwazam ze nie powinnas wyrazac sie tak ostro kto nadal ma wiecej cialka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? To był mój pierwszy topik na tym forum.. Pierwszy i ostatni. Nie wiemc zego się spodziewałam:) PYTAŁAM TYLKO O SKLEPY A NIE O WASZE WIDZENIE ŚWIATA. Ja jestem piękna mimo waszych zdań i osądów:) I tego wam wszystkim serdecznie życzę:) - akceptacji siebie i innych:) Serdecznie pozdrówka z mojego wielorybkowego światka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammmamijja
ale jak ostro?czy napisałam,że ktoś jest gorszy,bo jest gruby?? nie!napisałam,że trudno wtedy wygląda super nawet w jakiś modnych ciuszkach...dlaczego miałabym nie wyrazic swojej opinii?? chyba sama autorka wie,jak wygląda i nie obrażam jej pisząc,że jest gruba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leleleleleel
Aniol- tak to bywa na forum sma krytyka !! jakby pod kazdym nickiem kryl sie ideal!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammmamijja
TAK!!! dokładnie tak samo myślałam o sobie!! dlatego zaczełam się odchudzac i jestem bardzo szczęśliwa,że się na to zdobyłam. I wiem,że gdybym tak o sobie wtedy nie myślała,to nie osiągnełabym tego co mam teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammmamijja
Anioł - ja nie napisałam,że nie jesteś piękna.. po prostu tak Ci doradziłam,bo sie borykałam z podobnym problemem jakis czas temu - jak się z moją sylwetką ubra,żeby było fajnie?? no i znalazłam to najwłaściwsze rozwiązanie - dostosowa sylwetkę do fajnych ubrań :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdgshsgfsh
mammmamijja - gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Anioł :) ja co prawda nie jestem z Wrocławia, ale mieszkalam tam przez rok i w sumie wybór jest naprawdy duzy, trzeba sie tylko przejsc :) Ja waze mniej wiecej tyle co ty, mam wspanialego meza, czuje sie kochana i wiesz... trza olać te nieszczesliwe kobiety, które choć chude- to same ze soba sobie rady dać nie mogą :) pozdrawiam Cie serdecznie, trzymaj sie ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammmamijja
dzięki! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammmamijja
"nieszczęśliwe chude kobiety" - o mój Boże!! nie wiem,dlaczego jak ktoś daje dobrą radę grubaskowi,to go zaraz od nieszczęśliwych i zakompleksionych zwyzywają?? ja na prawdę chcę dobrze, a nie owijam w bawełne,bo sama byłam pulpecikiem i wiem,że z problemem nie można się cackac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammmamijja
nie masz potrzeby i ochoty chudnąc? ok! odchudzac powinniśmy się dla siebie a nie otoczenia i jeśli masz gdzieś to ile ważysz,to w porządku... Ale jesli zależy Ci na fajnym wyglądzie (a tak zinterpretowałam twój txt) to po prostu złota rada - schudnij!!! to na prawdę jest osiągalne!!! tylko na poczatku jest trudno,a potem to już leci samoistnie!! I naprawdę jakośc życia się poprawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×