Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość justaaaaaaaaaaaaaaa

w ktorym miesiącu zaczely pojawiac sie u Was rozstepy??

Polecane posty

Gość justaaaaaaaaaaaaaaa

pytanie j.w. no i czy pojawily sie mimo tego ze smarowalyscie sie jakimis specjalnymi kremami? ja jestem strasznie leniwa i nie za czesto sie smaruje, mam nadzieje ze ten problem mnie ominie, bo moja mama po 4 ciążach nie ma wogole rozstepow, jestem w 16 t.c i jak narazie nic nie widac , oby tak dalej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Zuzi2500
mi wyszły rozstepy w 9 m-cu,tuż przed porodem.A szczerze mowiąc tez dbałam o to w ciąży.A przed saamym rozwiązaniem było mi juz wszystko jedno,bo chciałam jak najszybciej urodzić. A rozstępy mam do dziś...:(,ale przez rok zmieniły kolor jedynie.Są teraz chyba mniej widoczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Tynki
ja smarowalam sie przez cala ciaze kremem gerbera fisan i inne i mialam przed porodem jeden rozstep ale poród sie przedłuzal i teraz mam caly brzuch w rozstępach bo mala sie pchala a oni czekali a że z mala wszyteko było ok to czekali na szczescie roztepy siegaja do pępka wiec nie tak źle ale tragiczna jest skóra z rozstepami taka rozciagnieta i flak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhh te rozstępy....
aktualnie jestem w 6mc, rozstepy (moja zmora) pojawiły się juz w 3 mc...i to na biuscie bo sporo mi go przybyło, choc smaruje specyfikami to z upływem czasu ciagle ich przybywa, na szczescie ze nigdzie indziej się nie pokazują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się zaczęły pojawiać w 3 miesiącu pomimo, że do tego czasu przytyłam tylko kilogram! Czyli na pewno nie pojawiły się z powodu nadmiernego przybierania na wadze. Zaczęłam stosować balsamy ale to nic nie pomagało... w 9 miesiącu juz miałam bardzo mocne rozstępy.... No cóż... już ich nie zlikwiduje.. Moja mama przytyła w ciaży 8 kg a miała straszne rozstępy. Może to jest dziedziczne? Nie wiem. Pocieszam się, że nigdy nie chodziłam z odkrytym brzuchem więc nie jest tak źle. Moje rozstępy widział tylko mąż ale on je w pełni akceptuje i nie przeszkadzają mu i kocha mnie nadal tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie zrobiły na 2 tygodnie przed porodem, a teraz jeszcze trochę się powiększyły, smaruję się jak obłąkana i nie wiem, po prostu albo się ma skórę skłonną do rozstępów, albo nie... będę się martwić potem pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na piersiach pojawily sie juz w 3 miesiacu mimo ze chdlam a biust praktycznie sie nie powiekszyl teraz mam wylegarnie:-( Na brzuchu narazie nie ma ale mysle ze to kwestia czasu bo brzuch mam naprawde olbrzymi ( 8 miesiac )od 4 miesiaca uzywam balsamu Ziajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaa
a wy te rozstepy macie bialy czy rozowe????bo ja jedyne rozsstepy jakie mam to mam w wewnatrz ud takie trzy paseczki i sa biale wygladaja jak blizny(pojawily sie zanim zaszlam w ciaze) i ciekawi mnie czy jak ewentualnie pojawia sie na brzuchu czy piersiach to czy tez beda biale?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhh te rozstępy....
ja tez przed ciąza miałam pare rozstępów na biodrach i są oloru białego, prawie niewidoczne.... lecz te na piersiach a raczej pod piersiami są sino- rozowe i były bardzo widoczne juz od samego początku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matahari7
przeszłam 2 ciąże i nie miałam rozstępów.niczego nie stosowałam.lekarz powiedział mi, że można stosować kremy ale to nie gwarantuje ze nie pojawią się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA od kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży zaczęłam smarować swoje uda, biust i brzuch kremem. Efekt? Zero rozstępów. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Jeżeli chcesz dokonać zakupu to skorzystaj z porównywarki cenowej CoZaCena, sprawdzisz ceny produktów w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pojawily sie w ogole, niczym nie smarowałam. Moja mama i siostra tez nie mialy. Mysle,ze to geny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że to w dużym stopniu uwarunkowane genetycznie chociaż wcieranie oliwki,balsamow czy chociażby zwykłej oliwy także pomaga.Ja po dwóch ciazach nie mam ani jednego mimo że rodziłam jako naprawdę dojrzała kobieta gdzie kondycja skóry ciała jest gorsza niż u 20 latki.smarowalam się balsamem z Ziaja i oliwka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie pojawily sie w 36tc na brzuchu mimo uzywania od samego poczatku ciazy niby dobrych i drogich oliwek przeciw rozstepom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×