Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wrozka agawa

od dzisiaj to moj kacik wielbicieli wrozb tarota

Polecane posty

Gość Obiecanki-cacanki
a do tgeo żądnych gwarancji, że wróżby są prawdziwe takie krótkie... zwyczajnie na odpie... się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liquid_silk
mam nadzieje, ze dowiem sie jeszcze tej ostatniej rzeczy, bo juz dzis mialam wrozone, a o 23.00 nie chce zabierac miejsca innym, ktorzy tez prosza o wrozbe, wiec mam nadzieje, ze jak sie wrozka agawa pojawi to przed 23.00 odpowie mi jeszcze na to jedno pytanie, przypomne, ze wrozya mi o 19.07 w dniu dzisiejszym, ale jesli dowiem sie tej ostatniej rzeczy (postz pytaniem) powyzej na tej stronie to juz wiecej nie bede prosic o wrozbe, a zawsze dotrzymuje slowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do obiecanki
cacanki w czym problem? nie pasuje Ci to,;-) nikt nie zmusza Cię do obecności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżbita z kosmosu
nie mogło mnie tu zabraknąć :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady night
29.05.1969r Co z moim związkiem? Co z pracą? Co ze zdrowiem? Czy skończą się kłopoty finansowe? Czy dojdzie do skutku wyjazd zagraniczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady night
29.05.1969r Co z moim związkiem? Co z pracą? Co ze zdrowiem? Czy skończą się kłopoty finansowe? Czy dojdzie do skutku wyjazd zagraniczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dakota F
16.09.81-czy w mojej najbliższej rodzine wydarzy się się coś złego?(np.śmierć)czy wiecznie będę sama?jak coś to pierwsze jest ważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liquid_silk
jeszcze jedna proba: poprosze jeszcze o odpwiedz kiedy wyjde za maz za tego mezczyzne (jesli tak to kiedy sie to stanie), ktorego mi Pani wywrozyla i czy bedziemy mieli dzieci? jestem pierwsza osoba ktora sie zalapala na wrozbe dzis o 19.07 i jest to juz moje ostatnie pytanie, bede wdzieczna za odpwiedz nie bede pisac dziekuje, bo podobno za wrozby sie nie dziekuje (Pani odpowiedz jest na 2 stronie topiku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że się załapałam do pierwszej piątki :P no to tak...: ja... 27.07.1987 i pytania... dwa... :P 1. czy... ten ktoś myśli o mnie czasami \'sympatycznie\'? i dlaczego sięode mnie odsunął? :P -> 21.03.1978 2. czy ta osoba ma względem mnie jakieś \'zamiary\' (jakie?) i czy zamierza wykonać jakiś krok, odezwać się (kiedy?) ->17.01.1978 dziękuję i pozdrawiam :)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekam Na Zmiany
witaj wróżko moja data 07-01-1976 od dwóch lat albo coś trace albo inwstuję / w życiu uczuciowym i finansach/ kiedy zbiorę plon w zyciu uczuciowym i zawodowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapał
1983.02.16 Co mnie dobrego w życiu spotka ?? Czy osoba z którą jestem teraz , zagości w moim życiu na dłużej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.-annaa
Witam wróżko. Urodziłam się 17.01.1975r. Praca: czy skończę awans , czy uda mi się założyć własną firmę i osiągnąć sukces finansowy? Kiedy jest na to dobry czas? Zdrowie: co widzisz w sprawie mojego zdrowia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my we dwie razem prosimy  9 maja 1980 1) miałam już kilka okazji by się z kims związać na dłużej, ale czasem nie walczyłam, czasem drogi nam się rozchodziły.czy mam jeszcze szanse na miłosc, czy ja spotkam? Czy może straciłam już okazje? Kiedy to się stanie (jeżeli w ogole) czy pomoglaby mi w tym zmiana otoczenia, pracy?a może mam szanse na miłość internetowa czy taka w realu? 2)no wlasnie co z ta moja praca, czy najlepiej będzie jak zostane przy dotychczasowym zajeciu? 15 maja 1983 czy 04.04.1983 jest tym moim przeznaczeniem? Jak nam się ułozy zycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julkaaaaaa
Julkaaaaaa 02.10.1982 co mnie czeka w uczuciach, kiedy spotkam kogoś?Czy znajdę fajną pracę i przyszłość moja? mezczyzna z ktorym spotkasz sie w marcu, moze na dluzej zagoscic w twoim sercu badz cierpliwa, on po kilkutygodniowym milczeniu zadzwoni do ciebie i zaproponuje wspolna randke to bedzie wspanialy wieczor dla was dwojga od kwietnia sprawy zawodowe rusza do przodu, otrzyma pani prozpozcje pracy rozwaz je dokladnie bo warto zaryzykowac mezczyzna z marca moze sie okazac pani partnerem na cale zycie ale musi byc pani cierpliwa bo to mezczyzna nieufny, ostrozny i tajemniczy Mogłaby mi Pani powiedzieć coś więcej o tym mężczyźnie?bardzo mi zależy na tym. Myślałam, że nasze drogii się rozeszły jesli mam na mysli tego mężczyznę A jeśli chodzi o pracę to dopiero w kwietniu ją znajdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady night
29.05.1969r Co z moim związkiem? Co z pracą? Co ze zdrowiem? Czy skończą się kłopoty finansowe? Czy dojdzie do skutku wyjazd zagraniczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fengshui
25.01.1975 kiedy po obecnej przerwie rozpocznę pracę zawodową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponowinie :) i pozdrawiam chciałam się zapytać czy widzi pani dzieci w naszym życiu? on: 23.12.1977 ja: 29.09.2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcja22
CZy bedziemy jeszcze razem? Ja:8.10.1984 On:29.12.1983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dakota F
ale to drugie też jest ważne :) pozdr i czekam na odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy nastepna wrózba? zeby nie było niespodzianek? a nie mozesz nastepnym razem wziacv po kolei bo tak to mozemy próbowac w nieskonczonosc i nigdy sie nie załapiemy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcja22
Czy nie moze Pani powrózyc wszystkim ktorzy sie załapali do 23.05????Chociaz tyle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dakota F 16.09.81-czy w mojej najbliższej rodzine wydarzy się się coś złego?(np.śmierć)czy wiecznie będę sama?jak coś to pierwsze jest ważniejsze mozesz nagle stracic glowe dla kogos kogo nie znasz wystarczajaco dobrze by mu zaufac. postepuj ostroznie bo wplaczesz sie w cos co ci zaszkodzi prawdziwe uczucie spotkasz w 2009 r, do tego czasu przelotne znajomosci o smierci nie pisze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna mala...
nie bylo napisane na 1 stronie ze pierwsze 5 osob o 23 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasnallll
Taka jedna mała - trudno żeby wszystko było napisane na pierwszej stronie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×