Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wrozka agawa

od dzisiaj to moj kacik wielbicieli wrozb tarota

Polecane posty

Gość colorowy
gdzież jest te centrum? rxk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche sie zmartwiłam tym rozstaniem... ale najwazniejsze ze wszystko sie dobrze skonczy :) z reszta to sa przeciez tylko pewne sciezki. a moj mezczyzna to super facet, moze nie ulegnie pokusie... :) dziekuje bardzo serdecznie 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colorowy
to jednak trohu zadaleko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie123
Przegapiłam:( ehh,jak mi potrzebna pomoc to nie ma szans żebym ją dostała:(,musiałam z psem wyjść rwacam i po zawodach już.Ehhh:(,a tak bym chciała to wiedziec do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. lece. Colorowy niestety nie okazalam sie ta cudna dziewczynka ;) Dobrej Nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady night
wróżko jesteś jeszcze..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colorowy
hejk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę probować aż do skutku
Bardzo mi na tym zależy. 1 Ogólnie co z moim życiem miłosnym? 2 Co z praca? Czy będzie? Bardzo, bardzo Cię proszę!!!!! 10.10 1983 BARDZO CIE PROSZE!!!! PLISSSSS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jest 2 topic i tam dziewczyna teraz wrozy ona ma teraz dyzir jak widze:) odpisze wam , tylko szybko do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virus..
Wrózko potrafisz powiedziec mi cos na temat smierci w moim otoczeniu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie chce od innych.. poco zmieniac cos co juz poznane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak mówiłam... próbuję :P: to znowu ja :D 27.07.1987- czy wybrałam odpowiedni kierunek studiów...? i jeśli można naciągnąć... kiedy pojawi sięu mnie jakieś \'uczucie\' w sensie- jakiś ktoś z kim powiąże mnie uczucie :P (bezczelnie skopiowałam pierwszą próbęfall startową ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady night
a ja chcę tu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaa jednaa
20.10.1982------->życie uczuciowe i zawodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehhe, myślisz że to dobry pomysł? napisze i wkleje wam tu odp :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matiiiiii
Witam Cię wróżko , już nie raz próbowałem i niestety za każdym razem nie udało mi sie , może tym razem ... 16.06.1982 Co czeka mnie w ciągu najblizszego roku?? ( uczucia,zdrowie,praca,studia) Serdecznie dziękuję jeśli tym razem uda mi się dostrzedz Twoje oko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady night
nie chcę sprawdzać... jesteś już zmęczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało byc 10osoba tu nici.... wiec ostatni raz no wiec 12.01.1990 - data 03.30-godzina -Moje dane 07.09.1988- Jego dane Czy warto czekac?... Czy to co chce zeby bardzo sie spelnilo spelni sie? Czy te swieta beda dla mnie szczesliwe takie jakby chciala? Jak mi Z nim bedzie? Czy bedziemy Szczesliwi ? Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urwało mi kawałek pytania :P \"i czy napewno nic z tą osobą -> 17.01.1978\" a w całości jest tak... i naprawdęładnie proszę:);) 27.07.1987- czy wybrałam odpowiedni kierunek studiów...? i jeśli można naciągnąć... kiedy pojawi sięu mnie jakieś \'uczucie\' w sensie- jakiś ktoś z kim powiąże mnie uczucie i czy napewno nic z tą osobą -> 17.01.1978? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upierdliwa koloratko:P jestes upartwa, wulkan energii, bardzo zywa ambitna uparty osiol:P niespodzianka widze mezczyzne spod znaku blizniat ale mieszanka wybuchowa karnawal kochana, karnawal..tam to sie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady night
Ja próbuję...bo mam coś z tym zegarem w kompie...:( zazwyczaj jestem wcześniej.....:( 29.05.1969r. Kiedy mam szanse na pracę? Czy coś się zmieni w moim życiu? Co ze zdrowiem mojego dziecka? 11.03.2005r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×