Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wrozka agawa

od dzisiaj to moj kacik wielbicieli wrozb tarota

Polecane posty

Gość liquid_silk
ale co to znaczy w srednim wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liquid_silk
a co z dryga czescia pytania, kiedy bedziemy razem? bardzo prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym roku panstwo lepiej sie poznaja polacza was wspolne projekty, zadania nawiaze sie blizszy kontakt bedzie sie pani zle z tym czyla bedzie pani wiedziala ze on ma kogos ale prosze sie nie martwic, ich zwiazek sie wlasnie wypala powoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liquid_silk
a czy moge zadac pytanie kiedy sie pobierzemy? juz ostatnie, naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liquid_silk
przyznam, ze sie zdenerwowalam, ze to osoba w srednim wieku, chyba to gorsze niz to, ze ma kogos, ale przynajmniej wiem teraz, ze ich zwiazek sie skonczy, ze ja mu jestem pisana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam czy odpowiedziala by pani an moje pytania ,chociaz najbardizje zalezy mi na tym dotyczacym spraw uczuciowych ktore wczesniej napisalam? :)bardzooo proszę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kateczka
26.05.1981r kiedy bede miala dziecko i jaka płec prosze mi powrozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja mam pytanie odnosnie
..wrozby: Poziomeczkaaa Moja data:01.06.1981 Jego data : 05.06.1977 Co nas czeka? Bedziemy razem? 2 osoby o podbnych charakterach..kazde z was jest energiczne i zywiolowe zwiazek bardzo intensywny. W sprawach serca as palek wrozy wielkie emocje. moga sie skonczyc za 9 miesiecy Tzn, ze Moj zwiazek sie z Nim zakonczy, czy bede w ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julkaaaaaa
Julkaaaaaa 02.10.1982 co mnie czeka w uczuciach, kiedy spotkam kogoś?Czy znajdę fajną pracę i przyszłość moja? mezczyzna z ktorym spotkasz sie w marcu, moze na dluzej zagoscic w twoim sercu badz cierpliwa, on po kilkutygodniowym milczeniu zadzwoni do ciebie i zaproponuje wspolna randke to bedzie wspanialy wieczor dla was dwojga od kwietnia sprawy zawodowe rusza do przodu, otrzyma pani prozpozcje pracy rozwaz je dokladnie bo warto zaryzykowac mezczyzna z marca moze sie okazac pani partnerem na cale zycie ale musi byc pani cierpliwa bo to mezczyzna nieufny, ostrozny i tajemniczy Mogłaby mi Pani powiedzieć coś więcej o tym mężczyźnie?bardzo mi zależy na tym. Myślałam, że nasze drogii się rozeszły jesli mam na mysli tego mężczyznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> wrozka agawa założyłas swój topic, jeśli znów bedziesz miała chwilkę czasu to odpowiedz na nasze posty..nic na siłę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja mam pytanie odnosnie
wrozby: Wrozko, powiedz prosze, co w zwiazku z tym.. Moja data:01.06.1981 Jego data : 05.06.1977 Co nas czeka? Bedziemy razem? 2 osoby o podbnych charakterach..kazde z was jest energiczne i zywiolowe zwiazek bardzo intensywny. W sprawach serca as palek wrozy wielkie emocje. moga sie skonczyc za 9 miesiecy:) Tzn, ze Moj zwiazek sie z Nim zakonczy, czy bede z Nim w ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> agawo o 23 to ja już spię bo mus wstac do pracki, ale liczę, ze odpowiesz na nasze posty na tym topicu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna -a
Witam wróżko. Urodziłam się 17.01.1975r. Praca: czy skończę awans , czy uda mi się założyć własną firmę i osiągnąć sukces finansowy? Kiedy jest na to dobry czas? Zdrowie: co widzisz w sprawie mojego zdrowia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość josephineeee
Urodziłam się 20.03.1975 między 9 a 10 rano. Chcę walczyć o dodatkowe pieniądze w pracy. Czy mi się to powiedzie? Czy czekają mnie jakieś zmiany w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutu tu ru ruttu turu
wolę swoje wróżby z pierza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liquid_silk
ok, widze, ze pani sobie poszla, ale jak Pani wroci o 23.00 lub wczesniej to poprosze jeszcze o odpwiedz kiedy wyjde za maz za tego mezczyzne (jesli tak to kiedy sie to stanie), ktorego mi Pani wywrozyla i czy bedziemy mieli dzieci? jestem pierwsza osoba ktora sie zalapala na wrozbe dzis o 19.07 i jest to juz moje ostatnie pytanie, bede wdzieczna za odpwiedz:) nie bede pisac dziekuje, bo podobno za wrozby sie nie dziekuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna gosia
no wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obiecanki-cacanki
co raz to nowy topik... a nie można było po kolei odpowiadać na tym pierwszym? To już chyba czwarty który znalazłam? ...a może kilka mi sie zgubiło po drodze? Droga wróżko? czy Ci wpisani na innych topikach juz nie mają szans na wróżbę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna mala...
ja bym powiedziala ze to 6 juz topic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×