Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wrozka agawa

od dzisiaj to moj kacik wielbicieli wrozb tarota

Polecane posty

Gość pytanie123
podszywaczu co zamęt siejesz?Zresztą nie ważne bo i tak wróżka się nie zjawia więc trochę zmętu nie zaszkodzi.Dwa poprzednie wpisy to nie moje,ale kto to sprawdzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez ja tez
urke ty nie czytasz uwaznie postow chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez ja tez
wiec jednak sie nie dowiem co z ta data? jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie123
wróżka mi nie odpowiedziała ani razu chociaz zadawałam jej to pytanie już parę razy,wręcz nachalnie:( a wróżka nic na to.Może nie ma odpowiedzi na moje pytanie:(.No to jak wróżko jest odpowiedź czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my we dwie razem prosimy  9 maja 1980 1) miałam już kilka okazji by się z kims związać na dłużej, ale czasem nie walczyłam, czasem drogi nam się rozchodziły.czy mam jeszcze szanse na miłosc, czy ja spotkam? Czy może straciłam już okazje? Kiedy to się stanie (jeżeli w ogole) czy pomoglaby mi w tym zmiana otoczenia, pracy?a może mam szanse na miłość internetowa czy taka w realu? 2)no wlasnie co z ta moja praca, czy najlepiej będzie jak zostane przy dotychczasowym zajeciu? 15 maja 1983 czy 04.04.1983 jest tym moim przeznaczeniem? Jak nam się ułozy zycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie123
no to czekamy do 23,może i mi wróżka odpowie na moje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wrózko prosze :( ja dzis cały dzien na uczelni byłam rzeczywiscie jestem zmeczona i nie zauwazyłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posluguje sie tez numerologia takze Aby zbadać swoje przeznaczenie potrzebna jest znajomość daty urodzenia. Przyszliśmy na świat się z różnymi charakterami, twarzami, osobowościami i z innych rodziców. Wszystkie te okoliczności zapisane są w dacie urodzenia. To pierwszy wyznacznik naszego przeznaczenia i losu. Drugi wyznacznik to powodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12.01.1990 :)).. Czy warto czekac?... Czy to co chce zeby bardzo sie spelnilo spelni sie? Czy te swieta beda dla mnie szczesliwe takie jakby chciala? :) Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez ja tez
tak, ja rozumiem, ale jesli zadadza Ci pytanie dwie osoby o tej samej dacie urodzenia? nie bedzie to wizyta osobista? to skad wiadomo co jest komu pisane? przepraszam za takie pytanie, ale zawsze mnie to absorbowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zapisane jest w dacie naszego urodzenia.Cztery Filary Przeznaczenia to rok, miesiąc, dzień i godzina urodzenia..dlatego tutaj bez godziny urodzenia nie podam 100% wrozby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrózko prosze... bo widze ze jestes jeszcze... napisz... chociaz dla mojej kolezanki... to ta pierwsza data :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez ja tez
ale bez dokladnej godziny na ile wrozba sie moze sprawdzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec poprawka 12.01.1990 data, 03:30-godzina .. Czy warto czekac?... Czy to co chce zeby bardzo sie spelnilo spelni sie? Czy te swieta beda dla mnie szczesliwe takie jakby chciala? Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez ja tez
szkoda, ze wczesniej nie wiedzialam, ze godzina jest potrzebna to bym podala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie data urodzenia jest wazna, dokladna bez daty urodzernisa musicie to troche traktowac z przymruzeniem oka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pytanko do Ciebie wróżko :) wróżysz samej sobie?? bo ja gdzieś słyszałam ze nie powinno isę i nie wiem czy to prawda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wroze sobie poniewaz takze uwazam ze my jeststresmy kowalami wlasnego losu a karty moga nam tylko wskazac droge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez ja tez
czyli to co bylo wywrozone bez dokladnej godziny moze sie nie spelnic wcale? czy po prostu moze byc podobnie co wywrozylas, ale z jakimis malymi zmianami? na ile procent wrozbe tylko z data urodzenia, bez godziny moge traktowac za prawdziwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja mam pytanie....
wrozko, powrozylas mi ale do konca nie rozumiem...mozesz bardziej skonkretyzowac?? Moja data:01.06.1981 Jego data : 05.06.1977 Co nas czeka? Bedziemy razem? 2 osoby o podbnych charakterach..kazde z was jest energiczne i zywiolowe zwiazek bardzo intensywny. W sprawach serca as palek wrozy wielkie emocje. moga sie skonczyc za 9 miesiecy:) Tzn, ze Moj zwiazek sie z Nim zakonczy, czy bede w ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno te wrozby sa prawdziwsze niz te z gazety zobaczice np jakis szmatlawiec, horoskop dla byka na wrzesien np kazdy bykk na swiecie to samo przezyje we wrzesniu? znajac juz dokaldna date wasza i partnera moge okreslic przyszlosc i dac wskazowki ale prosze nie traktowac tego na 100%, na pewno czesc prawdy w tym bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×