Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bławatek

Stomatolog w Krakowie

Polecane posty

hej. troche zaniedbałam leczenie zębów...efekt jest taki,ze cholernie boje się iść a musze... mozecie mi doradzić jekiegoś dobrego stomatologa w krakowie? czytałam tez o metodzie usuwania próchnicy ozonem...Czy w Krakowie mozna gdzies taki zabieg wykonac? ile on kosztuje? pozdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ew to ja bym chciała wiedzieć jak wyglada takie leczenie ozonem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość istraa
polecam Vitadent na Dielta chyba 38, super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janina345
Cześc, ja po zaniedbaniu moich zębów trafiłam tutaj http://www.cmp.krakow.pl/ . Dość szybko rozprawili się z moim problemem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić klinikę, w której ja leczę zęby - Luxdentica, http://luxdentica.pl. Chodzę do dra Wilisowskiego. Dostałam namiar na tę klinikę od koleżanki, więc wiedziałam, że lekarz jest super już z jej relacji. Leczenie posuwa się do przodu, czeka mnie jeszcze założenie dwóch implantów, bo chcę uzupełnić braki w uzębieniu. Jestem młoda, a już nie mam dwóch zębów :( Na szczęście teraz można implanty założyć nawet w 1 dzień! Jeśli ktoś szuka dobrego stomatologa, to ja polecam Luxdenticę - mają naprawdę fajny zespół :) Najbardziej oczywiście polecam swojego pana dra, bo nie dość, że ma duże doświadczenie, to jest po prostu bardzo spoko, ma świetne poczucie humoru i zawsze podczas wizyty jest naprawdę miło. Dla osoby takiej jak ja, która się boi bardzo bólu, jest to na wagę zlota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofiska
Myślę że najlepiej najpierw wybierz się do stomatologa i u niego wspólnie ustalicie najlepszą formę leczenia. Z tego co wiem to bardzo dobrych specjalistów mają tutaj http://ortodontica.pl . Nowoczesny sprzęt i najlepsi stomatolodzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kolei osobom z okolic Łodzi, poszukującym usług stomatologicznych z całego serca polecam zainteresowanie się ofertą http://www.mddental.pl do których uczęszczamy z całą rodziną i bardzo cenimy sobie ich usługi. :) Tanio, bezboleśnie i bardzo profesjonalnie. Zawsze możemy liczyć na wsparcie w przypadku jakiś nieprawidłowości, choć jak narazie żadne nie miały miejsca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bilka

Ja doskonale czuję się u dr Cichonia lecząc zęby. jest spokojnie, komfortowo i bez bólu. A to na prawdę wiele daje spokoju podczas leczenia zębów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nattiii

Ja polecam stomatologów z Lux Med. Świetni specjaliści, których można polecić. Ja skorzystałam z promocji na pakiet stomatologiczny Komfort i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikkus

Boję się dentysty ale odkąd chodzę do Stomatologii dr Cichonia to zero stresu i bólu! idealnie do leczenia zębów! ja jestem bardzo zadowolona z takich możliwości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MłodaMiss

Dr Farnas z Enelmedu! ❤️❤️ mój absolutny faworyt jeśli chodzi o leczenie zębów, na pewno moje są dzięki niemu w świetnym stanie, nienagannie zdrowe i bieluśkie... No niezawodny jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Riski

W Krakowie to jestem zadowolona ze Stomatologii dr Cichonia - trafiłam w końcu tam na poważnego i profesjonalnego stomatologa. Leczenie sprawnie prowadzone i bez bólu. Polecam klinikę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi

Ja jestem zadowolona ze stomatologii w Lux Med. Mają kilka gabinetów w Krakowie. Świetny poziom leczenia, super podejście do pacjenta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian

Od dłuższego czasu korzystam z pomocy Pani Witeckiej z placówki Enel Med. Profesjonalne podejście do każdego pacjenta. Miła atmosfera podczas zabiegów, rozmowa, dobra rada. Obecnie nie ma wg mnie lepszego dentysty w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o ja jestem zadowolona ze Stomatologii dr Cichona - grono specjalistów, dobra opieka i bardzo fajny i miły zespół! bardzo ok leczenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam stomatologów z Lux Med. Pracują tam świetni specjaliści z dużym doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie stomatologia Cichonia - bardzo dobrzy, dokładni i rzetelni! no i przyjazna atmoasfera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×