Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Gość fabe
Cieszę się, ze Wam się podoba:) Powinna się przydać. Posłałam Wam jeszcze pare innych informacji o serii X, Seria Aquaftem oraz RSO. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusha
febe wielkie dzieki za materiały, wszytskim wielkie dzieki za zyczliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabe dostałam kolejne materiały dzięki za wszystkie wiadomości, jestem krótko w tej firmie i takie wiadomości na pewno mi się przydadzą będę mogła powiedzieć więcej klientom na temat kosmetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jutra firma robi wielką przeprowadzkę więc łączność może być zakłócona szczególnie str internetowa moje gg 2653390

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od jutra firma się przeprowadza więc łączność a szczególnie wejście na strefe moze być zakłócone moje gg 2653390

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulvena
Febe, ja też poproszę prezentancję, jesli ci to problemu nie sprawi..Z góry dziekuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabe
Poszły meile z prezentacjami Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabe! Ja też bardzo bym prosiła o przesłanie prezentacji i innych materiałow o kosmetykach faberlika :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabe
askej poszło do Ciebie. Słuchajcie dziewczyny! Po długim weekendzie majowym około 7-12 maja organizuje z moją szefową spotkanie Faberlic. Będzie można na nim pooglądać kosmetyki, powąchać perfumy, będzie pokaz makijażu. Spotkanie odbędzie sie w rejonie Katowic bądz w okolicy (Siemianowice, Chorzów) Zapraszam chętnę dziewczyny na to spotanie. Piszcie do mnie na meila. Jak jakaś nie jest zdecydowana do wstąpienia do Faberlic, moze na spotkaniu uda mi sie ją przekonać :) Zapraszam Chętne już dziś mogą się wpisać. Deklaracje i katalog wysyłam pocztą. Zaznaczam, ze nie ma rejonizacji. Zapraszam wszystkich z całej Polski:) Szybki kontakt gg 8791381

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki fabe! Czy mogłabyś jeszce raz wysłać prezentację NEO bo doszło bez załacznika. Drugi mail ok. A to spotkanie , o którym piszesz to dla tych co chca się dopiero zapisać ,czy tacy co juz są konsultantami tez moga przyjechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabe
mam nadzieję, ze teraz meil poszedł z załacznikiem:) Ogólnie spotkanie organizuje dla swojej grupy i nowych konsultantów ale jeśli masz ochotę do nas dołączyć to zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulvena
A co byscie, moje dziewczynki, poleciły w sprawie tonicku. Tylko nic do skóry tłustej. Najlepiej jakby był nieco żelowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam! Dostałam paczuszke i moge powiedziec to co mi zaraz przypadło do gustu: krem do rak KR3- super gładkie i delikatne dłonie, extra: błyszczyk do ust MG 1004- fajnie nawilża i długo sie utrzymuje jak na błyszczyk za ta cene, nawet zapach bardzo fajny taki owocowy. Mama jeszcze inne produkty ale nie zdazyłam ich jeszcze przetestować, jak bede wiedziała cos więcej dam znać. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niva1
hej Fabe ja tez poprosze o te prezentacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dostałam dziś zamówienie Tusz GM1101---- jestem zadowolona nie skleja rzęs i naprawdę wydłuża krem do rąk KR2---- użyłam go dwa razy i już mi odpowiada po nim nie widać żeby skóra była przesuszona a ja zawsze miałam suchą skórę . Mam jeszcze żel pod prysznic SPA23--- zapach jest super ale jeszcze go nie używałam Szampon i mleczko dla dzieci jeszcze nie wiem jak wypróbuję to napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabe
Prezentacja posłana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dostałam swoje zamówienie. Mam wodę Alizes, której zapach wcale mi się nie podoba (nie ma to jak spontaniczny zakup ;( ). Nie ma w nim nic ciekawego, niczym się nie wyróżnia, nawet nie pachnie zbyt świeżo, a tego się przede wszystkim po tym zapachu spodziewałam. No cóż, zawiodłam się. Trwałość OK, butelka tandetna. Słowem nie jestem zadowolona. Już lepiej pachną O\' Feerique i Donna Felice. Mam też żel do mycia twarzy FM1, jest OK. Ma taki zapach jak krem FM4, jest trochę za rzadki, przez co niezbyt wygodnie aplikuje się go z tubki. Dobrze się pieni i skutecznie myje. Powoduje jednak uczucie ściągnięcia po umyciu i osuszeniu skóry, podobnie jak 99% podobnych specyfików. W następnym katalogu zamówię chyba ten korektor w kredce, \"Dokładna linia\", czy jakoś tak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulvena
Jaki polecacie tonik do twarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam, ze podobno fajny jest ten tonic do twarzy z serii Aromage AQ 1 Tonic spray nawilżajacy. Nie polecałabym ci natomiast toników z serii A, podobno ta seria lubi uczulic. Możesz prawdzic sobie tez w Torebce na kafeterii, tam sa tez niektóre produkty opisane wraz z opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabe
Poszło stokrotka2107. Mozesz sobie poczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...dorota...
Nie wiecie co z Ramyatą i Kaori?? Nie ma ich w tym katalogu ani w majowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał FL
bardzo prosze o wyslanie materialow na mojego maila ;) prosba jest kierowana do febe, ale moze ktos inny wyslac - bo pewnie biedna juz nie wyrabia z wysylaniem maili :D adres: piotreka@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sema83
Hej! ja dostałam ostatnio na maila troche materiałów o niektorych seriach np.: A, X, B+FM, C+F, Q, RSO, Aromage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabe
sema83 jak masz coś innego niż ja rozsyłam to poślij mi proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabe
Michał FL powinno już być na twoim meilu:) Jak ktoś ma jakieś ciekawe materiały inne niż ja przesyłam to niech sie ze mną podzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×