Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Gość Ulvena
Poławiacze konsultantów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tych próbkach dowiedziałam się od mojej koleżanki. Jej mama jest konsultantką i podobno dostała smsem wiadomość o tych próbkach. Dlatego sie zapytałam na forum bo nie jestem pewna o co chodzi... postaram sie dowiedzić więcej na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sema83
Ja po prostu zapisałam się na stronie faberlica i na nastepny dzień juz paczkę dostałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skokrotka ja też dostałam sms\'a o próbkach. Cytuję : \"tylko w dniach 9-10.05 przy zamówieniu za 300 zł w cenach katalogowych. zestaw próbek perfum za 1,90zł. Jeżeli zamówienie będzie na 400 zł jest możliwość wyboru próbek: pomadek lub perfum. Oferta na zam. za 300 zł i 400zł nie łączy się. Ilość zestawów ograniczona.\" Hmmm, jak widać istnieją próbki pomadek, więc dlaczego nie można ich kupić ? Tym bardziej , że pomadki wyglądają zupełnie inaczej w katalogu niż w rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioletina
Uważam, że zamiast niektórych prezentów dla nowych konsultantek powinny byc próbki za darmo, wtedy wiedziałybyśmy co jak wygląda, a w przypadku perfum jak pachnie. Kupowanie w ciemno jest bez sensu, ale czasami inaczej nie da rady. Ryzykujemy najwiecej my, gdyż w przypadku kiedy coś nie spodoba się naszym klientkom musimy coś zrobić z tymi kosmetykami. Często zamiast odsyłać jedną tanią rzecz wolę ją sprzedać komuś innemu za cenę niższą. Pozdrowienia dla osób z okolic Kutna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabe
Tylko dziewczyny jeśli wpisujecie sie przez internet to i tak zostaniecie pod kogoś podpięte. Firma potem dzieli sie między sobą takimi wolnymi ptakami. Moze wiec warto samemu wybrać sobie przełożonego który Wam pomoze, doradzi:) Decyzja należy do Was. Firma na dniach otwiera biuro w Chorzowie, gdzie bedzie mozna uzyskać rózne informacje, zobaczyć kosmetyki. O otwarciu poinformuję ale już dzisiaj gorąco zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do próbek, to można je kupić! Zestaw próbek pomadek kosztuje 25 zł paleta farb 30 zł choć proponowano mi cenę 20 zł a próbki perfum dostępne są przy zamawianiu przez internet Pozdrawiam Czarnamonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZARNAMONIA: jak mogę zamówić ten zestaw próbek pomatek?? bo nigdzie nie ma takich informacji...:) a to są wszystkie próbki każdej serii z katalogu?? Z kąd posiadasz takie informacje?? Mogłabyś opisać dokładniej jak to wygląda?? :D z góry ślicznie dziękuję :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Stokrotko! Składając zamówieni po prostu zapytałam się o próbki. Za 25 zł otrzymałam zestaw próbek pomadek, tj. Gr-1001, 1002, 1003,1004, 1005, 1006, 1007, 1009, 1011,1101, 1102,1103, 1104,1105,1106, 1107, 1108, 1201, 1210 oraz MR 1001 - 1012,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pytanie co do tej palety farb doi wlosow dlaczego cana w jej jest 30zl a ja zaplacilam 20? moze ktos tez kupil ja 20 zl ?czemu ceny podobane przez Faberlic sa inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tych probek pomadek ,kiedys byly probki komplet kosztowal 40zl zakupilam je a niedlugo potem je wycofali :(zeby z tymi tak nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może paleta farb do włosów w tym miesiącu kosztuje 20 zł? Bo mi ją też proponowano przy zamówieniu za 20 zł ale cena aktualna to 30 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziewczyny placily po 30zl ,mnie tez nikt nie pinformowal ze ma byc taniej takze niewiem o co kaman a procenty dodatkowe tez niewiem jak naliczaja raz tak raz tak i nie chodzi wcale o grupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirikum
,, Składając zamówieni po prostu zapytałam się o próbki. Za 25 zł otrzymałam zestaw próbek pomadek, tj. Gr-1001, 1002, 1003,1004, 1005, 1006, 1007, 1009, 1011,1101, 1102,1103, 1104,1105,1106, 1107, 1108, 1201, 1210 oraz MR 1001 - 1012,,, Rozumiem ,że zamówienie składałaś telefonicznie..kurcze też tak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioletina
Witam Mamy więc do kupienia paletę farb i pomadek,jednak jeśli chodzi o perfumy to szkoda, że nie można ich kupić taniej. Zajmuję się również Avon i jak większość z was wie tam jest prościej z próbkami perfum.W komplecie można kupić 5 próbek za niecałe 4 zł.Część mogę rozdać klientkoma resztę zostawić dla siebie.W Faberlic jak dla mnie jest trochę drogo za jedną próbkę perfum, myślę że może w komplecie było by taniej i dla konsultantek tym bardziej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamówienie składałam prez internet, w uwagacz zadałam pytanie a następnie zadzwonił ktoś do mnie z faberlika i zapytał czy chcę te próbki za 25zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Wracam po chwilowej nieobecności i pozdrawiam Wszyskich!!! Tak, tak niedługo u mnie w Chorzowie otwiera się biuro-punkt konsultacyjny :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirikum
czarnamoniu dziękuje za odpowiedz:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunia_xD
Siemka ;) Ja właśnie wczoraj dowiedziałam się o tej firmie i chcę zostać konsultantką... Narazie jestem w avon'ie i musze jeszcze jedno zamówienie złożyć, bo zwroty muszą mi przysłać. Wczoraj właśnie napisałam do takiej dziewczyny maila i mniej więcej wszystko mi napisała i jeszcze na gg zadałam jej kilka pytań, ale narazie nie odp. Coś tam pisała, ze katalog i deklaracje mi przesle... Chciałabym poprosić też o te materiały informacyjne czy jakoś tak :) Z góry dziękuje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirikum
jedyne co Ci może przysłać ta dziewczyna to podejrzewam to samo co mi przysłał mój przełożony a mianowicie informację umieszczoną na tronie A4 na czym polega patent aquateftu jakie są serie do pielengnacji itp. ponadto dokładnijesze informacje na temat płatności, to ile możesz sobie wypracować a możesz aż do 43% jesli grupa podległych Tobie konsultantów będzie aktywna.hmm co jeszcze?:P Jak Ci ona prześle wszystko to robisz zamówienie przesyłasz skan swojego dowodu i dopiero wtedy jesteś zarejestrowana, jeśli zrobisz zakupy poniżej 250 zł to płacisz koszty wysłki w wysokośći 7 zł... jeśli Tobie coś pomogłam to bardzo się ciesze i pozdrawiam przyszłą nową Faberliczkę:) zobaczysz jak tu fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirikum
aha i przesyłam Ci na maila to co udostępniły mi wspaniałe użytkowniczki Kafeteri :) mam nadzieje ,że sie to coś przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunia_xD
Dzięki bardzo za te informacje ;* Dziękuje za info... o przesyłce akurat wiedziałam, ale o reszcie to tak niezbyt ;] Pisała tylko, ze prześle właśnie ten katalog i deklaracje jak coś i nic więcej nie pisała co dalej robić i wg. Jak bd dzisiaj na gg to jeszcze dokładnie wszytskiego się wypytam żeby potem wszytsko było ok. Jeszcze raz dzięki za materiały informacyjne xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunia_xD
A najpier bd trzeba złożyć zamówienie czy dać skan dowodu?? W tej sytuacji to bd skan mojej mamy dowody, bo ja mam 15 lal, więc bd na mame... a ja bd się tym zajmować... ale dopiero wejdę do tej firmy tak za miesiąć, bo teraz jestem w avonie i musze jeszcze jedno zamówienie złożyć, bo zwrotów mi nie przysłali... a powinny juz być... A tak nawiasem to te rosyjskie napisy nie zniechęcają ludzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunia_xD
Z tym dokumentem to juz wiem wszytsko :D Właśnie ta dziewczyna mi napisała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirikum
buniu to sie ciesze:* wiesz to nie przeszkadza chyba za bardzo jeśli jesteś jeszcze w avonie:) ja oprócz tego ejstem jeszcze w oriflame ale powoli rezygnuje z tego interesu.. bradziej mis ie opłaca faberlic:) co do ruskich napisów... początkowa reakcja może być sceptyczna ale jeśli Ci sie uda namówić to zobaczysz ,że ludzie wracają do Ciebie.Spróbuj nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunia_xD
Może i nie przeszkadza, ale nie wiem czy wtedy nazbierałabym zamówienie do avonu i faberica... Wolę trzymać sie jednego. A ten miesiąc... no niecały miesiąc to jeszcze wytrzymam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja będę robiła jutro zamówienie to zobaczymy co przyślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulvena
Tez byłam w Oriflame, ale sama nei uzywam tych kosmetyków, to tez zrezygnowałam. Za to z Faberlica najbardziej chwale sobie kremy do twarzy. A w koncu krem najwazniejszy! Czy któras z Was juz wypróbowała farbe do włosów? Czy pozostały jej jeszcze jakies włosy? Jak tam z kolorami? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×