Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Andzia74 właśnie urodziła córkę:) Gratuluję!!!!! Wracaj do nas szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megika
Andzia74 ja też gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apolu
Wielkie gratulacje!!! Mój juz ma 1,5 roku. Dziewczyny napiszcie jak było na katowickim spotkaniu? Nie mogłam być bo miałam pogrzeb babci a jestem ciekawa co było ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na spotkaniu była dyrekcja z Warszawy, omawiane były nowości z katalogu czerwcowego oraz lipcowego. Pani omówiła też dokładnie plan marketingowy:) Mozna było poogladać kosmetyki, powąchać perfumy - wszytkie kosmetyki były wystawione. Podobno firma bedzie powoli zmieniać opakowania, dyrekcja już jest tylko w polskim składzie!!! A apropo dzieci to moje już mają 7 lat, 3 lata i 8 miesiecy najmniejszy szkrabek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia, brawo!!!!! brakuje mi Ciebie, naszych pogaduszek:-), buzka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM OD KILKU MIESIECY KONSULTANTKĄ FABERLIC ,A WCZEŚNIE BYŁAM W AVONIE I MUSZĘ POWIEDZIEĆ ,ŻE WSZYSTKIE MOJE KLIJENTKI ,KTÓRE SPRAWDZIŁY KOSMETYKI Z FABERLIC SĄ BARDZO ZADOWOLONE I JUŻ TYLKO ZAMAWIAJĄZ FABERLIC ,ODPOWIADA IM CENA KOSMETYKÓW JAK RÓWNIEŻ ICH DZIAŁANIE I MOGĄ NA WIĘCEJ SOBIE POZWOLIĆ BO SĄ TAŃSZE,SĄ SUPER,ZACHĘCAM DO ICH KUPOWANIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mileta
Chciałabym zamówić zestaw promocyjny wód Adiva. W formularzu on-line nie jest ona ujęta. Czy muszę zrobić całe zamówienie na wydrukowanym formularzu zamówienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak czegos nie moge znalezc w formularzu lub mam jakies pytania to pisze to w miejscu gdzie są uwagi(na gorze formularza) napewno jak napiszesz ze kcesz dwie wody w cenie promocyjnej Adiva zostanie to uwzglednione:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mileta
Dzięki, chyba tak właśnie zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby zamówić zestaw dwóch produktów ADIVA w cenie 32,90 zł należy wpisać na formularzu zamówienia kod: CE1. (mozna to wpisać w uwagach) Pamiętajcie, ze zestawów jest niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy moge zlozyc jeszcze zamowienie na formularzu odnosnie katalogu z maja? czy uwzglednia mi ceny z majowego? bo na stronie jest eszcze dostepny pozdarwiam i przylaczam sie do gratulacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wie moze ktos czy lakier odcien idelanie jasnomietowy to jest perlowy? cholercia ostatnio zamowilam sobie taki co wygladal na perlowy a byl matowy :( dlatego wole teraz popytac moze akurat ktos sie orientuje z was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelinkaa
chcialabym zosta konsultantka:) mlecyk20@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcelinkaa napisz do mnie to ci pomogę.Wyślę katalogi i deklarację. Zapraszam.GG 8791381 yhmm już nie można zamawiać z majowego katalogu, a co do lakierów to nie kupowałam i ci niestety nie pomogę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megika
Marcelinkaa ja też jestem konsultantką Faberlic chętnie Ci pomogę, doradzę, prześlę deklatrację wraz z katalogiem. Napisz na gg:7311885 lub maila. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunia_xD
Siemka ;) Jaka jest wasza opinia na temat tuszy you nowa (tj. Podwójny tusz Trzepot skrzydeł motyla, Mój Tusz Numer 1, Wyjątkowo trwała maskara)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam Mój tusz nr 1 i jestem średnio zadowolona , bo jak dla mnie za mało pogrubia i wydłuża. Jeśli chodzi o trwałość, kruszenie się itd. , to jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie najlepszy tusz to ten pogrubiający z serii Gold.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cleo80 podzielam Twoją opinie :) Ten tusz jest naprawdę super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martooshka
wlasnie dziewczyny ktory tusz faberlica polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten tusz pogrubiający z serii Gold ma moja siostra, już kiedyś tu pisałam, że jest bardzo fajny, ale po około 2 tygodniach używania stwierdziła, że jego działanie zmieniło się o 180 stopni i w zasadzie przestał nadawać się do użytku, zgęstniał i stracił swoje właściwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunia_xD
A co sadzicie o wydłużającym tuszu do krótkich i nierównych rzęs?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konsultantki wcześniej wspominałam, że mamy nowe biuro w Chorzowie. Z przyczyn rodzinnych dopiero w sobotę będzie inaguracja:). Zapraszam wszystkie konsultantki z Chorzowa i okolic. Można przyjść z koleżanką, kuzynką, klientką. Na miejscu można zobaczyć produkty. Będzie pokaz makijażu oraz porady kosmetyczne. Można zobaczyć katalog z ofertą na czerwiec. Te z Was, które do tej pory miały wątpliwości czy być wyłącznie klientką, czy zostać konsultantką na miejscu mogą uzyskać wszelkie informacje oraz podpisać Deklarację Członka Klubu Faberlic. To nic nie kosztuje a można w miły sposób spędzić sobotni poranek.:) Zapraszam - sobota 9 czerwca godz. 10.00-13.00 Chorzów, ul. Boczna 12 Biuro będzie czynne: w środy 12.00-17.00 w soboty 10.00-13.00 Pozdrawiam Iwona.Faberlic@gmail.com GG 7803944 tel. 885-211-704

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam szefowo :)) ja choć to pod moim blokiem ale w sobotę nie dotrę jeszcze z przyczyn zdrowotnych ale potem z Lenką często będziemy tam zaglądać FABE - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU URODZIN!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×