Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

uzywal ktos tych szamponow koloryzujących do wlosow? jak dlugo sie trzymają i czy odcienie zgadzają sie z tymi z katalogu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apolu
Ja również poproszę o zaproszenie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 86
mi sie osobiscie podoba kokos i perłowy popiel zamówiłam perłowy popiel, jak mi przyjdie i sobie zrobie to opisze wrazenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YvonkaB
Megosiu jak tylko uda mi się wyrwać z pracy i będę miała jeszcze trochę siły to pójdę... Mają być panie z Wawy i to właściwie pewnie tyle... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YvonkaB
Odnośnie grona: zalogowałam się tylko gdzie tam można podyskutować o faberlicu? Bo ja nie widzę takowego wątku? Uroda? Or somfink... A najlepiej bezpośredni link do wątku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale oferte dzis przyslali....neo8 x2 w cenie jednego...a termin waznosci az!! miesiac z hakiem...zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po prostu ...
LOL :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po prostu ...
dobrze, że chociaż raczyli napisać łaskawie jaki jest termin ważności ... jednak opłaca się czytać to, co napisane jest drobnym druczkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oczywiście nie doczytałam do końca, ale na szczęście tego nie zamówiłam. Zamówiłam żel pod prysznic Orchidea i jestem nim zachwycona. Ślicznie , ale bardzo delikatnie pachnie, dobrze się pieni. jest super. Puder You Nova przezroczysty odcień odradzam dziewczynom o średniej i ciemnej karnacji , bo jest bardzo jasny. Woda Alizes, którą byłam do tej pory zachwycona jakoś przestała mi się podobać. Wydawała mi się delikatniejsza a jest ciężka prawie jak Aora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam że antybakteryjny peeling RU4 jest super! nowy zapach też fajny i ciekawa jestem czy dobry jest ten krem na rozstępy z NEO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis dostalam paczuszke narazie ze wszytskich kosmetykow wyprobowalam serum rewitalizujące do twarzy i... jestem mile zaskoczona troche zrazilam sie do kremow po serii A -rozowej oraz RSO -pomarańczowej .Jednak serum przyjemnie nawilża twarz ,ma bardzo przyjemny zapach cos jakby ciasto ,a na efekty to trzeba poczekac troszke .Jak najbardziej POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAPRASZAM NA SPOTKANIE FABERLIC W BYDGOSZCZY !!!! MDK nr 4 ul .Dworcowa 82 Bydgoszcz 25.10.2007 godz 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zachwycona pianką do mycia twarzy LU7 - jest rewelacyjnba, eleliner do oczu tez bomba, kremy jak narazie mi nie podeszły. Zastanawiam się teraz nad tym trwałym podkładem SR i nad tym w kompakcie Gp. Używałyście ich? Warto się skusić? Ja do tej pory używałam podkładu tylko MaxFactora i troche się boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy już pisałam coś konkretnego o kosmetykach, które zamawiałam ostatnimi czasy, ale zdaje mi się, że nie, więc warto się chyba odezwać :) krem-peeling FM-3 - wspaniały!!! Delikatny i zarazem skuteczny, a przy tym jeszcze to działanie odświeżające. Skóra po nim jest miękka i gładka, nie ma podrażnień, koloryt cery jest jednolity. Drobinek jest mało, ale działanie ścierające na bardzo dobrym poziomie. Fajna konsystencja, która staje się rzadsza pod wpływem wody, miły, świeży zapach, efekt chłodzący. Bardzo polecam! Maska SK-3 - uważam ją za udaną. Kolejny produkt chłodzący - z tym, że ona chłodzi skórę naprawdę konkretnie :) Fajna jako produkt orzeźwiający - rano, oraz odstresowujący - wieczorem. Ma gęstą, kremową konsystencję, zapach zbliżony do kremu z tej serii, ale w maseczce czuć dla odmiany jeszcze jakąś inną woń (glinka?). Maseczka nawilża, zmiękcza, myślę, że ma działanie kojące. Łatwo się zmywa, jest ogólnie przyjemna w użyciu. Polubiłam. Peeling RU-4 - ten zapach ... świetny. Szkoda, że na skórze nie utrzymuje się długo. Opakowanie poręczne, z klapką, konsystencja gęsta, kremowa, w niej zatopione dość duże drobinki - jest ich sporo, choć nie jakoś bardzo dużo. Są dosyć ostre, dobrze ścierają, skóra po peelingu jest gładka. Podrażnień nie zauważyłam. Jakość i działanie kosmetyku w porządku, a zapach z kolei - fantastyczny :) Olejek do paznokci - no tego się nie spodziewałam ... Skuteczny! Stosuję od jakichś dwóch tygodni a paznokcie naprawdę wydają się mocniejsze, twardsze. Ich wzrost został nieco przyspieszony, a płytka wygląda na zadbaną. Bardzo cieszy mnie forma olejku o ładnym zapachu. Jest bardzo wydajny, więc warto oszczędnie dozować - olejek długo się wchłania, a nałożony w nadmiarze będzie spływał po skórze. Produkt naprawdę dobry, aż zostałam zmotywowana do zrobienia czegoś wreszcie z moimi paznokciami :P To na tyle. Jeżeli mogę jeszcze wystosować apel na koniec, to apeluję do Was nie jako do konsultantek, ale jako do użytkowniczek tych kosmetyków. Wstawiajcie swoje opinie pod recenzjami na portalach gdzie ocenia się kosmetyki - Damska Torebka, KWC. Mówię o jak najbardziej obiektywnych spostrzeżeniach, by wiedza innych mogła się poszerzyć o liczne spostrzeżenia. Trudno jest znaleźć konkretne info od użytkowniczek o tych produktach, a zgromadzone opinie naprawdę pomagają w zakupie i stwierdzeniu: \"czy dany kosmetyk jest dla mnie?\". Pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ! Jedna z klientek zapytała mnie o ten żel z afrodyzjakami L-4. Znacie go może? będę wdzięczna za jakiekolwiek opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam odzywku do pazknokci w formie lakieru ,wszyscy myslą ze mam tipsy;)jednak odzywka nie dziala od razu trzeba odczekac kilka miesiacy na odrosniecie plytki ale potem jakieeee efektyyyy Polecam jedna z najlpeszy jakie używalam koncze już 3 buteleczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Batonik
Witam ;) Czy ktoś mógłby mi (na maila) powiedziec pare rzeczy o firmie Feberlic? Tzn. chodzi mi o bycie konsultantką (członkinią klubu) z okręgu Katowickiego ;P Ale chciałabym się dowiedzieć jak to wygląda, czy konsultantki dostaja jakieś pieniążki dla siebie tzn. tak jak AVON i Oriflame mają opusty ze sprzedarzy? Jak wygląda przesyłka prouktu - przychodzi pocztą, kurierem? Trzeba każdorazowo plącić? Fajnie by było gdyby ktoś mi więcej na ten temat powiedzieł (widzę, ze tutuaj jest 'koordynatorka' z katowic, bardzo chetnie nawiązałabym kontakt i dowiedziałabym się czegoś więcej). O odpowiedzi proszę na maila, b tutaj się gubie xD Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Batonik
Bardzo dziekuje, tyle osób odpowiedziało na mojego posta, że teraz mam dylemat i nie wiem do kogo się zgłosić dalej ;) Dzieki wielkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka 83
te kosmetyki to buble nie warto być konsultantem brzydkie opakowania, odrażające ludzi rosyjskie napisy miałam styczność z wieloma kosmetykami tejże firmy, nie polecam , avon i oriflame są lepszej jakości dziewczyny tutaj na siłe wmawiają sobie, że te kosmetyki sa takie fajne i tanie , a tak naprawde jakby pójść do rossmanna to znajdzie sie tysiące lepszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj dorotka
tutaj nikt nikogo nie zmusza i nie namawia na siłę, mozna przecież samemu przyjść na jakieś spotkanie, które jest organizowane w różnych miastach i przetestować. nie wiem co chcesz osiągnąć swoją wypowiedzią, może nie udało ci się zarobić na tych kosmetykach i stąd ten żal.... a i tak wiadomo, że lepsze zniżki i progi procentowe są w Faberlic, wystarczy porównać, ale jak się nie chce to takie są efekty potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×