Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Gość Dziewczyny czy
przy logowaniu na strefę też wyskakuje Wam komunikat, że wygasł im certfikat i że istnieje możliwość, że ktoś próbuje przejąć połaczenie z tą stroną? Bo mi taki komunikat wyskakuje i nie wiem, czy to błąd u mnie, czy w ogóle. Napisałam już maila do biura obsługi, ale pewnie odpiszą dopiero w poniedzialek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PROMOCJE NA PAŹDZIERNIK: Tydzień 1 1-08.10.2007 Za każde 70 zł z zamówienia Produkt z serii You Nova za jedyne 1,90 zł Wpisz hasło: KOLOR Tydzień 2 9-15.10.2007 Za każde 70 zł z zamówienia Nawilżające mleczko do ciała za jedyne 2,90 zł Wpisz hasło: MLECZKO Dodatkowo Tylko w dniach 1-15.10.2007 Zestaw próbek zapachów CT1+CT2 za jedyne 3 zł (Wpisz kod: pCT23) Zestaw próbek pomadek (ok. 40 odcieni) za jedyne 16 zł (Wpisz kod: ZGR)* *zestaw próbek pomadek w cenie promocyjnej dostępny przy zamówieniu na min. 200 zł w cenach katalogowych Tydzień 3 16-22.10.2007 Za każde 50 zł z zamówienia Intymny krem-żel nawilżający za jedyne 1,90 zł Wpisz hasło: ŻEL Tydzień 4 23-31.10.2007 Za każde 70 zł z zamówienia Opaska kosmetyczna do włosów za jedyne 2,50 zł WPISZ HASŁO: OPASKA 1. Oferta ważna 1-31.10.2007. Produkty promocyjne dostępne będą w podanych przedziałach czasowych lub do wyczerpania stanów magazynowych przewidzianych na promocję 2. Tydzień 1 – kosmetyki z serii YOU NOVA w cenie promocyjnej dodawane będą za każde 70 zł z zamówienia, jeżeli konsultant wpisze HASŁO: KOLOR na zamówieniu 3. Tydzień 2 – Mleczko do ciała w cenie promocyjnej dodawane będzie za każde 70 zł z zamówienia, jeżeli konsultant wpisze HASŁO: MLECZKO na zamówieniu 4. Tydzień 3 – Krem - żel nawilżający w cenie promocyjnej dodawany będzie za każde 50 zł z zamówienia, jeżeli konsultant wpisze HASŁO: ŻEL na zamówieniu 5. Tydzień 4 – Opaska do włosów w cenie promocyjnej dodawana będzie za każde 70 zł z zamówienia, jeżeli konsultant wpisze HASŁO: OPASKA na zamówieniu 6. Zestaw próbek z serii FELICE dostępny jest przy dowolnym zamówieniu, po wpisaniu kodu: pCT23 7. Zestaw próbek dostępny jest za każde 200 zł z zamówienia. Aby otrzymać zestaw należy wpisać kod: ZPR 8. Faberlic zastrzega sobie prawo do zmiany zasad i produktów promocyjnych w trakcie trwania promocji 9. O realizacji zamówienia z uwzględnieniem określonej promocji decyduje data i godzina wpływu kompletnych dokumentów do Centrali Faberlic 10. Produkty nie podlegają zamianie i zwrotom. Proponowany asortyment jest pełnowartościowy 11. W przypadku braku hasła, zamówienie zostanie zrealizowane bez produktów promocyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cisowianka21
gdzie można zobaczyć te wszystkie promocje?? na stronie nic narazie nie ma!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cisowianka21
Moge już wejść do sfery. Dostałam hasło i wszystko się już wyjąsniło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cisowianka21
Dostałam bardzo dziekuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cisowianka21
Zastanawiam się co mam wziaść z katalogu październikowego. Jestem nowa konsultantką od wrzesnia. Nie wiem co jest dobre a co złe. Nie wiem co mam sobie wziaść - cera bardzo wrażliwa. Nigdy się jeszcze nie malowałam a chciałabym się zacząć. Co mam w takim razie sobie kupić. Co i jak sie malować?? Będę wdzieczna za jakieś wskazówki i podpowiedzi w mojej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cisowianka21
Jak w pierwszym tygodniu wpisze się kolor. To dostanie się produkt wybrany przez firme czy przez ze mnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cisowianka21
Od czego to zależy, który dostane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ponawiam moje pytanie
czy jak wchodzicie do strefy to pojawia się wam komentarz o tym certyfikacie? Może mi ktoś odpowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ponawiam moje pytanie
Dziękuję 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolgirl
A jak to jest z budowaniem grupy w FL, tylko prosiłabym o taki w miarę dokładny opis.. Co, jak.. O co chodzi z tymi punktami.. Jakie są dalej progi procentowe, czy trzeba co jakiś czas kogoś werbować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Premiera jesień 2007 Woda perfumowana dla kobiet Alatau Świeży, zielony, drzewno-kwiatowy zapach Przeszywający początek zapachowi daruje akord świeżego górskiego powietrza, skórki cytrynowej i mrożonej mięty. Dojrzałe czerwone jagody nadają lekkiej pikantnej słodyczy. W sercu kompozycji fala świeżości i chłodu osiąga swoje apogeum. Wtórują jej nuty dzikiej konwalii, pachnącej dzikiej róży, fiołka alpejskiego i hiacyntu leśnego. Zielona cierpkość mchu dębowego, korzenne ciepło paczuli i świeżość sosny czerwonej, roztaczające się w nucie bazy, nadają zmysłowości odtworzonej atmosferze majestatycznych gór. pojemność: 55 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jiik
Hej! Szukam konsultantki z Krakowa. Chciałam kupić jeden krem, nie opłaca mi się wydawać na przesyłkę, ponieważ ta jest droższa od kremu. Tak więc, dziewczyny - konsultantki z Krakowa odezwijcie się i podajcie jakiś namiar na siebie. Dzięki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Jiik ja jestem z Krakowa jeżeli chcesz coś zamówić pisz na: gosia12_1973@poczta.fm. Zamówienia wysyłam zawsze koło dwudziestego . Jeżeli to ci odpowiada to czekam na kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę się wypowiedzieć o kremie NEO 5 klientka jest zadowolona ,mowi ze jest dobry najlepszym dowodem na to jest ze zamowila ponownie ten krem:) ja dla siebie zamawiam teraz krem do stop ponownie ,bardzo mi sluzy a reszte zostawiam na drugie zamowienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do konsultantek: Dzisiaj i jutro za każde 150 zł z zamówienia - NEO 9 za 3,50zł. Aby otrzymać produkt wpisz hasło NEO na zamówieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nihhho
a ja bym chciala kupic sobie perfumy poetica. jestem z woj. dolnoslaskiego 50km od wroclawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nihhho
a i ten szampon brillant color henna i karkade naprawde nadaje miedziany odcien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nihho odezwij sie do mnie na gg 5225166 podesle Ci konsultantke perfumy sa naprawde fajne jednak szamponow nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nihhho
okey tylko, że ja narazie zamówiłam pare rzeczy przez internet i czekam na paczki. niby te perfumki nie drogie,ale chciałabym jeszcze troszkę poczekać. czy tej konsultantce mogłabym zapłacić kaskę przelewem? no i wiadomo ile mniej więcej wynosiłaby przesyłka?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 86
Rozjasniacz do włosów Krasa - przecietny, jak dla mnie ma swoje wady jak i zalety - pierwsza sprawa: jest za gęsty przez co wychodzi go mało i wystarczy jedynie na zafarbowanie małych odrostów lub ewentualnie do pasemek, jesli ktos ma włosy do ramion napewno nie wystarczy na rozjasnienie całosci włosów to że jest taki gesty może dla niektórych być zaletą, gdyz nie spływa z włosów, ale dla mnie jest to chyba wada bo traci w ten sposób na wydajnosci i ciezko go sie troche nakłada. co do samego procesu rozjasniania - głowa nie piecze, nie swedzi, w czasie zabiegu zapach nie ulatnia się i nie jest drazniacy, więc chyba nie jest az tak bardzo :chemiczny". efekt rozjasniania jest podobny jak w przypadku innych tego typu produktów - wiadomo jesli ktos ma ciemne włosy, nie uzyska efektu platyny tylko kurczaka - ale tak jest zawsze czyba że kupimy rozjasniacz za 100zł w salonie fryzjerskim, na mojej głowie wyszedł lekki kurczak, natomiast bde farbowac dzisiaj włosy, bo rozjasniam od 6 lat i zawsze po tym i tak nakładam farbe, bo sam rozjasniacz nie daje efektu którego bym chciała. a więc podsumowując - możecie polecić ten rozjasniacz klijentkom do pasemek, albo małych odrostów, na całośc włosów nie starczy. pozatym jest jak pisałam przecietny, zachowuje sie jak normalny rozjasniacz. i jeszcze jedna uwaga mysle że jest lepzy od rozjasniaczy joanna (które niszczą bardzo włosy), ale chyba gorszy od rozjasniacza Garniera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×