Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Gość cisowianka21
Co warto kupić z katalogu paźdzernikowego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cisowianka21
Co warto kupić z katalogu paźdzernikowego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cisowianka21
Co warto kupić z katalogu paźdzernikowego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cisowianka21
Jakie kosmetyki warto kupić z katalogu październikowego?? Jakie promocje czekają nas w tym wlaśnie miesiacu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cisowianka21
Mam mały problem nie moge doprosić się od obsługi Faberlica hasła do sfery kosnultantek. Nie wiem co mam w takim wypadku zrobić?? Prosze o pomoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cisowianka21
Mam napisać do nich hasło, jakie wybrałam i oni je zaakceptują??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisowianka najlpiej jesli masz jakis wiekszy problem skontaktowac sie z osoba wprowadzającą ona Ci powinna wytlumaczyc wszytsko bardzo dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cisowianka21
Moi znajomi też coś nie są przekonani do tej firmy. Bardzo ciężko idzie mi zbieranie zamówienia na październik. Mam fuull katalogów i nie wiem komu je dać. Nikt nie chce wogóle obejrzeć a co juz mowic o zamówieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisowianka jak dlugo jestes w Fl? jesli masz problem ze znalezieniem klientow zwroc sie do swojej przelozonej ,napewno Ci pomoze podsunie jakis pomysl ,ja na brak klientow nie narzekam,choc przyznaje ze na rynku gdzie wszytskiego jest pelno ciezko sie przebic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cisowianka21
Jestem od wrzesnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cisowianka21
jestem jeszcze w kilku firmach oprócz faberlic wiem jak ciezko przekonać ludzi do kosmetyków ta firma jest dość tania porównaniu np. do Oriflame gdzie jestem również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cisowianka21
Nie znam jeszcze wszystkich kosmetyków z Faberlic. Ja jestem zadowolona z kremu do paznokci i dłoni oraz kremu do stóp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pewnie masz juz pierwsze zamowienie za sobą,napewno osoby ktore zamowily u Ciebie sie nie zawiodą i zamowia ponownie ,takze pierwsze kroki kieruj do nich.Poczatki są naprawde bardzo trudne ,widze po niektorych dziewczynach ktore są w mojej grupie jak niskie mialy zamowienia na początku a teraz az milo popatrzec:) takze nie zalamuj sie i glowa do gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cisowianka21
Pierwsze zamówienia zlożyła moja najblizsza rodzina. Oni będą brać co katalog. Mój ojciec jest zachwycony płynem do kampieli z bambusa. Chce jakiś znowu w październiku. Nie wiem jaki polecic tacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowka GOLD jest bardzo dobra ,jedyne do czego moglabym mieć zaszczerzenia to do trwalosci pomadek ale wszytsko inne w tej serii mi oraz moim klientkom pasuje ,bardzo dobry jest Tonik do demakijazu ;\'Expresowy demakijaz \' polec klientkom bedą zadowolone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno tacie polec serie N dla mezczyzn ta seria jest bardzo udana ,moi najblizsi mieli okazje wyprobowac juz prawie cala serie i na zadnym z tych kosmetyku sie nie zawiedli,z tej seri jest tez zel pod prysznic oraz szampon -zel do wlosow i ciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cisowianka21
ja mam cere bardzo wrazliwą założylam specjalnie nowy temat o tym na forum gdzie opisuje moja sytuacje z cerą i cialem dlatego nie wiem czy nie będę uczulona na kremy, balsamy, etc. z Faberlic?! szkoda, ze nie ma próbek! uwielbiam próbki darmowe najbardziej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisowianka kosmetyki Faberlic mają najnizszy stopien uczuleniowy ,mozesz smialo probowac jest specjalna seria dla cery wrazliwej takze polecam Ci ją wyprobowac ,jesli jednak cos Cie uczuli zawsze mozesz produkt zreklamowac nie chcialam tego pisac na Twoim forum by nie posądzili mnie o autoreklame;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cisowianka21
Jak coś to pisz do mnie na gg:7768423. Nie jestem zadowolona z lakiera Faberlica. Krótko trzyma! Jakie są najlepsza i dlugo trzymają z tej firmy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cisowianka21
Pomadki, żele pod prysznic i balsamy - które polecicie dziewczyny! Chce sobie zamówić a jeszcze się nie orientuje jakie są dobre!! Jakie kosmetyki najlepiej sobie kupic i mieć zawsze przy sobie?? Jestem nowa i nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat lakierow nie uzywam z Faberlica robie french a do frenchu maja bardzo zlej jakosci lakiery ,natomiast bardzo jestem zadowolona z odzywki do paznokci ...a zresztą nie bedę chwalic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pomadek polecam nawilżającą GR10 z serii Gold, modelująca też jest niezła, jak ktoś lubi kryjące, matowe kolory. Jak masz cerę wrażliwą, zamów sobie krem SK-2 - jest bardzo dobry, właśnie do cery wrażliwej. Poza tym krem-żel FM4 sobie chwalę, w ogóle całą serię FM. Kremy do rąk KR są dobre, szczególnie nawilżający. Poza tym aplikator punktowy z serii B, krem do masażu antycellulitowego z serii RA, odżywki do włosów SL, szampony wraz z odżywkami dają dobry efekt, płyn do higieny intymnej. Polecam perfumy Donna Felice, są bardzo ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga86
o nie , szamponów niech nie kupuje.... juz lepiej maske z serii sl do włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja od 2 tygodni używam balsamu do pilęgnacji stóp KN3 i nic mi nie zmiękcza wręcz przeciwnie. Po oriflamowskim efekt był widoczny juz po kilku użyciach a tu nic. No i strasznie rzadki jest ten krem. Ale za to bardzo zadowolona jestem z NE10 Formuła równowagi. Nareszcie twarz mi sie nie błyszczy i podkład swietnie się trzyma. Kupiłam też NEO6 Korektor dompowiek i niestety nie widze zadnego efektu, a miał być natychmiastowy :-( Klientka zamówiła sobie u mnie podkład Odmłodzenie i pielęgnacja Porcelanowy blask i zaraz mi oddała ze słowami \"Porażka!\" Żeczywiście, wypóbowałam go i tego podkładu wogóle nie da się nałożyć. Rozsmarowuje się po twarzy jak jakaś tłusta mazia brr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z kremu Kn 3 jestem bardzo zadowolona ,moze juz to pisalam ,ale odkad zaczelam do uzywac nie ma mowy by uzywac tarki choc wczesniej musialam uzywac regularnie .Moje klientki mają takie samo zdanie i jest to jeden z kosmetykow na ktory mam najwiekszy zbyt.Przyznaje ze jest troszke rzadki choc nie ma rzadnych problemow z jego aplikacją.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×