Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

moge sie wypowiedziec na temnat szamponow koloryzujacych - trzymaja dobrze ale do pierwszego mycia ,polecam tylko tym ktorzy zastranawiaja sie jak by wygladali w danym kolorze a czy naprawde nie ma tu zadnej dziewczyny z OLSZTYNA? WODA PERFUMOWANA LA FILLE DE MER - (MORSKA SYRENKA) zymsłowa ,delikatna bryza drzewno -cytrusowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jik
Gdzie Wy macie tę wodę La Fille de Mer...? W katalogu? Na której stronie? Tym listopadowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aly
Ta woda jest w promocji dla konsultantek, dostępna przy zamówieniu powyżej 250 zł w doniach 1-11.11.2007 Ja ją wczoraj dostała, podoba mi się, chociaż preferuję lżejsze zapachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YvonkaB
Witam!!!! Hej, jeśli ktoś będzie miał namiary na nowy - grudniowy katalog, wrzućcie linka. Ciekawe kiedy zamieszcza na stronie??? Pozdrawiam ze śnieżnego dziś Krakowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dni otwarte Faberlic - kosmetyki tlenowe 16 listopada piątek 10.00 - 17.00 17 listopada sobota 10.00 - 13.00 Zapraszam na dni otwarte w Faberlic które odbędą się w Biurze Faberlic w Chorzowie ul.Boczna 12 I p. Będą darmowe pokazy makijażu, porady kosmetyczne a przede wszystkim pokaz wszystkich nowości na grudzień. Zapraszam konsultantki, klientki oraz wszystkie osoby które chciałyby poznać produkty Faberlic. Proszę zaprosić koleżanki oraz znajome. Na miejscu będzie można uzyskać informację o drugiej możliwości zarabiania w Faberlic - budując grupę osobistą. Serdecznie zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Switi
Witam:) Jeśli chodzi o katalog grudniowy, to powinny się pojawić nowe kosmetyki "podwójne oddychanie", już je oglądałam, tak samo perfumy Kaori, tylko że w nowym flakoniku:) U nas tak samo powinna się pojawic kolorówka Aquamarine, ale pewnie dopiero będzie w styczniu. Zapowiada się bardzo ciekawie, a te nowe kremiki są naprawdę super. Jesli chodzi o mnie to już nie liczę od kiedy jestem konsultantką, może już niedługo będzie 2 lata:D Zostań konsultantką Faberlic! Osobom zainteresowanym współpracą wysyłam priorytetem na podany adres 3 katalogi z deklaracją i drukiem zamówienia!!! e-mail: Swietlana@poczta.fm gg: 4593589 gsm: 661164760

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ub m-cu o tej porze byl juz katalog na nast miesiac na stronie....hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie mi jakie są zasady tworzenia własnej grupy? Jakie są tego zalety? Jakieś dodatkowe profity? Mieszkam w małej miejscowości ale widzę że jest popyt na te kosmetyki i parę osób już wyraziło chęć współpracy. Dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Persefona...masz dodatkowe upustu np jesli Twoja grupa ma obrot 100EP Ty masz dodatkowe 6% jesli np obrot jest na 200EP masz dodatkowe 10% ,jest kilka warunkow ktore trzeba spelnic by byla naliczona znizka objetosciowa . Twoje zakupy powinny byc na minimum 50EP,pieniążki za faktury muszą byc zaksiegowane do ostatniego bierzącego miesiaca , jak mi sie przypomnmi co jeszcze to napisze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apolu
Czy tylko ja nie mogę go ściągnąć? Od godziny próbuje i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile musze być konsultantką żeby móc założyć własną grupę? Bo ja dopiero jestem od trzech m-cy :(, ale zamówienia mam zawsze na ponad 50 EP i płacę w terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aly
Jak najbardziej możesz wprowadzać nowe osoby i budować swoją grupę;) Nie ma odgórnie ustalonego stażu konsultantki jeśli chodzi o budowanie grupy. Ja po miesiącu już zaczynałam budować grupe. Życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, że będzie więcej promocji świątecznych :( W zeszłym roku katalog świąteczny bardziej mi się podobał. Dziewczyny mam pytanie : co polecacie bardziej żel liftingujący do biustu czy krem ? Bo nie wiem na co się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo to zależy czego wymagasz od takiego produktu: jeśli przede wszystkim nawilżenia i delikatnej pielęgnacji to polecam krem. Jeśli wymagasz działania napinającego i wygładzającego, polecam żel. Oba są dobre i mogą świetnie służyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy ta nowa seria warta jest zakupu? Ktos zamierza ja wyprobowac? W zasadzie zastanwiam sie...ale chyba zdecyduje sie nastepnym razem. Narazie zamowie serie B, dosyc ja polubilam...no bo lubie pomidorki wcinac :-) W katalogu jest sporo nowosci ale zestawy upominkowe nie powalily mnie na kolana...no chyba ze szykuja cos na 5 min przed Swietami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a możeeeee
ktoś wrzuciłby ten katalog na jakis serwer, bo mi w ogóle nie chcę się otworzyć... ?? ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aly
Ja też mam problem z otwarciem ;((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ducky chyba jednak zdecyduję się na krem , bo będę potrzebowała czegoś delikatnego. Za niedługo urodzę dziecko , więc dla karmiącej matki krem będzie chyba lepszy ? Wkurza mnie w Faberlic bardzo uboga oferta balsamów do ciała, będę zmuszona kupić ten z pszenicą. No i jestem ciekawa jaki jest ten nowy zapach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie katalog po calym dniu meczarni otworzyl:) Cleo w nowym katalogu wchodzi nowy balsam do ciala moze na niego sie skusisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie denerwuje uboga oferta maseczek do twarzy myslalam ze moze z nowej serii jakies wejdą ale gdzie tam... kremu pod oczy tez nie moge sobie dobrac zakupilam X3 i sie dopiero doczytalam ze ten krem stosuje sie po 30 stce chyba bede zmuszona zakupic w innej firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo - no to chyba jednak krem. Ogólnie powiedziałabym, że krem to typowy środek pielęgnacyjny a żel to taki bardziej kondycjonujący, gdy np. jędrność skóry jest słaba itd. Ale w Twoim przypadku to chyba faktycznie trzeba uważniej do tego podchodzić, składy etc., wszystko co najdelikatniejsze :) A nie myślałaś, by sobie kupić jakiś produkt tego typu właśnie dla przyszłych matek? a co do katalogu - mnie też się nie otwiera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ducky nie bardzo chce mi się biegac po sklepach ;) , a tak siadam do komputera, zamawiam i kosmetyki same przychodzą :) Gdyby w Faberlic była seria dla przyszłych matek chętnie bym z niej skorzystała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa ten . Ale obawiam się , że on będzie bardzo mocno pachniał a tego w balsamach nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×