Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

ja mam zel pod prysznic z afrodyzjakami i myslalam ze bedzie bardziej intensywny zapach ale jest dosc subtelny takze moze ten rowniez taki byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to jakaś maseczka by się przydała ... taka typowo oczyszczająca. Fajnie by było, gdyby weszła jakaś taka seria 3 maseczek ... Tymczasem mamy w ofercie kojącą, którą chyba zaraz sobie nałożę i peel off, której nie używałam, ale nie wykluczam zamówienia jej w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peelingi są, maseczka peel off tez jest , odżywcze też są, brakuje tylko takiej oczyszczającej np. z glinką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, glinkowa by sie przydała, albo taka z zieloną herbatą, regulująca jakaś :) Choć krem-peeling FM-3 bardzo dobrze sobie radzi w pojedynkę, wygładza, matuje i oczyszcza. A ta maska kojąca to długotrwale chłodzi, fajnie jest ją nałożyć na skórę z rana, aby trochę się odświeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde? A ja wczoraj zrobilam zamowienie. W mailu napisali mi ze po 15-tym czyli juz dzis beda katalogii. Wiec powinny byc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aly
Dziś rano składałam zamówienie i nie można było zamówić nowych katalogów. Dopiero bedą od jutra ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i tak ten grudniowy jest cieniutki ;) Wiekszosc z tego co chcialam zamowic w listopadzie bylo tansze niz w grudniu :) Juz sie doczekac nie moge..a paczuszka bedzie dopiero jutro ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu udało mi się obejrzeć grudniowy katalog. Nowości zapowidają sie ciekawie. Może cos wiecie czy te kosmetyki beda stopniowo zastepowac stara oferte, czy będą w sprzedazy jedne i drugie. Bo cenowo to mi sie cos widzi,że sa ciut drozsze. No a woda Kaori to raczej za ta cene sie nie będzie sprzedawać. Przynajmnej u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Switi
Teraz w promocji są dwie próbki perfum Alatau i Sleza Jurate za 2 zł:D Zostań konsultantką Faberlic! Osobom zainteresowanym współpracą wysyłam priorytetem na podany adres 3 katalogi z deklaracją i drukiem zamówienia!!! e-mail: Swietlana@poczta.fm gg: 4593589 gsm: 661164760

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ale mam nadzieje ze dzis dostane. Zamowienie zrobilam przedwczoraj po 17-tej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ktos taka dostal? zaciekawilas mnie...hmmm...a kuriera nie ma...no ale ma jeszcze czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xaxaxax
Sorry, ale glinkowa maseczka jest z serii pomidorowej, tylko co prawda rzadko bywa a byłam z niej zadowolona, powinni ją wprowadzić na stałe zamiast toniku z tej serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wie ktosss
czy kurierzy co dostarczają przesyłki faberlic jeżdżą w soboty/??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megosia w zeszlym miesiącu dokladali Alatau wiec mam nadzieje ze ponowią to ,bylo by milo ,choc kaori już mam a tą nowa wlasnie sobie zamowilam ,tez czekam na paczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaori wiadomo ładnie pachnie i wg mnie ma najładniejszy flakonik ale ta druga nowa woda jak dla mnie bardzo słodka, mdła i taka błeee nowa seria kosmetyków w łądnych estetycznych opakowaniach :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jik
Dziewczyny, a co się stało z tym kremem matującym?... O, tym: http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=view&id=9242 który tak właśnie jest zachwalany w torebce, a i chyba tez na Waszym forum. Mam krem Q3 i FM4. Są fajne, ale nie aż tak rewelacyjne. No i jakoś mało wydajne, co mnie najbardziej w nich rozczarowało. Chciałabym jeszcze wypróbować ten z serii Aroma, ale czyżby go wycofali?...Dopiero zaczynam przygodę z Faberlic, więc oświećcie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jik narazie go nie ma ,choc prawdopodobnie jeszcze powroci do katalogu w firmie jest tak ze kosmetyki mogą nie ukazywac sie przez jakis czas poczym wracają jesli szukasz kremu matującego polecam kremy z nowej serii do cery mieszanej są nawet dwa jeden z masą perlową wiec zapowiada sie ciekawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xaxaxax
mam pytanie czy juz można zamawiac z katalogu 12?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apapapapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dokładnie zebranie 100 ep w danym miesiącu daje dodatkową zniżkę ale liczą się tylko zapłacone i zaksięgowane faktury na koniec miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×