Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Gość dzieki za odpowiedz
z tych dwóch chyba lepszy byłby dla mnie wydłużający tusz o głebokich kolorach bo zależy mi głównie na wydłuzeniu, ale jesli według Ciebie lepszy jest ten bordowy to wypróbuje bordowy. A co myslisz o tym efekcie skrzydła , według opisu tez jest do krótkich rzes ale czy sie nie kruszy i nie uczula. Z faberlica miałam do tej pory tylko 2 produkty własnie ten stary tusz i taką emulsje na "wszystko" na poparzenia, ukaszenia , itp i nawet byłam zadowolona. Teraz jestem na etapie poszukiwania kilku produktów i przypomniałam sobie o tej firmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie, bardzo chciałabym ci pomóc ale tuszu trzepot motyla nie używałam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efekt skrzydła GM 1401 (w złotym opakowaniu) jest jak dla mnie godny polecenia. Sama go używam i ładnie wydłuża lecz nie pogrubia zbytnio rzęs i co najważniejsze nie skleja! Na początku miałam trochę problem z opanowaniem tej szczoteczki ale z czasem doszłam do wprawy i nie zamienię go na inny. Problemem dla mnie stanowiła szczoteczka, otóż nie ma ona włosków gęsto przy sobie ułożonych jak inne tusze których wcześniej używałam, włoski w tym tuszu są bardzo króciuteńkie, nie za blisko ułożone. Przedtem używałam też tuszu \\\"o głębokich kolorach\\\" GM 1101 i jest bardzo fajny. oba tusze łatwo można zmyć. Co do tuszu SR 1201 ma jak dla mnie zbyt gęste włosie w szczoteczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy ktoras z Was kolezanki konsultantki uzywala kremu RSO-2 z pomaranczowej linii? Czy faktycznie skora ma po nim przyjemny kolorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swoim klientkom odradzam ten krem po pierwsze jest za ciezki nie chce sie wchlonąć ,zostalo mi troche w tubce i jak ktoraś chce zamowic daje na wyprobowanie i szybko zmieniają na jakiś inny . Może do innej cery ale ogólnie nie polecam , czy dawał jakiś odcień to niewiem może bardzo delikatny faktycznie przydała by się jakaś seria brązująca, no ale RSO napewno nią nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty forever masz mieszna skore z tego co pamietam? to tak jak ja..moja siostra uzywala tego kremu ale ona ma sucha skore wiec inna rozmowa. Dzieki, kupilam sobie juz ziaje bursztynowa...kiedys bylam z niej zadowolna :) a tak w ogole gdzie Was posialo? Sprzatacie,gotujecie i pieczecie na Swieta? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megosia dokladnie - mieszaną , mysle ze do suchej lub dojrzalej moze być dobry , zrobilam zamowienie na brudno co bym chciała z katalogu styczniowego i wyszło mi na ... prawie 200 zł, napewno zamówie nowe cienie te srebne oraz nowy podkład ,już mnie on kusił z Loreala , chciałabym też szampon do włosow farbowych z KRASY , odżywka jest rewelacyjna jedyny jej minus to że jest tak gesta i cieżko ją wycisnąć, ale włosy są przepiękne Donna Felice mi się skonczylam ale obawiam sie że to w tym miesiącu zbyt duży wydatek oprocz tego z podwojnego oddychania zdecydowalam sie na to mleczko z lotosu , krem pod oczy bo jest fajna promocja z serii B tonik - bo już mi sie konczy oraz szampon przeciwłupieżowy bo cena tez jest fajna a ten szampon po dwoch myciach wszytsko eliminuje dużo tego mam nadzieję że zamówienia klientek też takie bedą:) a swoją drogą czy mi się wydaję czy kosmetyki robią się droższe:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak z tymi odpoustami
W listopadzie miałam ponad 100 EP i dostaam ten dodatkowy odpust na grudzień, ale tylko podczas pierwszego zamówienia (składałam w grudniu zamówienie na 2 tury). Podczas tej drugiej otrzymałam tylko 27% rabatu. Czy zawsze tak jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B.
Zgadzam sie co do odzywki do wlosow,wlosy sa po niej naprawde swietne,nigdy po zadnej nie mialam ich tak pieknych! A szampon przeciwlupiezowy naprawde tak dziala dobrze? Bo np te z serii SL sa dosc kiepskie,nawet lakieru do wlosow nie zmywaja dobrze i strasznie placza wlosy :( Wiecie,zamowilam perfume Alizes,ale powiem szczerze.ze zapach nie bardzo mi sie podoba..jest bardzo trwala to fakt..ale zapach nie moj..malo morski,bardziej dla starszej kobiety,dosc powazny i mega DAMSKI.. Moze ktoras chce odkupic? Za to pieknie pachna wody poetica,angelica itd. :) sa cudne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi zapachami to ciagle nei maja probek, a ja nie kupie nigdy wody zanimnie poczuje jak na mnie pachnie... Moj ukochany zapach to Donna Felice... poprostu boski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie przy pierwszym zamówieniu wyczerpałaś dodatkowy upust za 100 eo co do nowych zapachów: - nimphea w błekitnym fikuśnie otwieranym pudełku (tak jak i \"violet\") ale zapach hmmm no trudny do opisania na początku nie podobał mi się ale potem całkiem fajny nie za ciężki, nie za ostry - violet tutaj piżmo daje troszkę cieższy zapach ale nei jest zły zobaczymy jak długo będą się trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj wyprobowalam szampon MAK I NIEZAPOMINAJKA bardzo fajny , nareszcie wlosy nie \"krzyczały\" o odżywke (choc ją zawsze używam) zapach mi się nie podoba ale nareszcie włosy dobrze wyglądają - niewiem jak radzi sobie z lakierami ,żelami bo nie używam ale mi bardzo podpasował .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megika
Poszukuję konsultantki z krakowa lub katowic i okolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Switi
Witam:) Ja też jestem z Krakowa. W razie jakichkolwiek pytań służę radą:) e-mail: Swietlana@poczta.fm gg: 4593589 gsm: 661164760

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..dorota..
Witam:) Mam pytanie w sprawie fluorescentnej powloki do paznkci z serii You Nova. W katalogu byl to lakier z brokatem, ładnie błyszczący, a przywiezli mi po prostu rożowo-przezroczysty lakier z jakas metalowa kuleczka w srodku... czy ktos wie o co chodzi??? to zdjecie w kataogu to taki pic na wode?? Tak w ogole to życze wszystkim kafeteriankom rodzinnych, spokojnych i pełnych uśmiechu świąt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wszytskie trzy powłoki , faktycznie jedna jest taka jak mowisz , druga niebieska a trzecia wlasnie z brokatem ,moze zamowilas nie ten odcien? kuleczka jest we wszytskich lakierach . Wesołych Świąt!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..dorota..
probem w tym, że na zdjeciu różowa jest z brokatem... no i czuje sie tak troche w balona zrobiona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B.
No niestety tak to bywa,tak samo z odcieniami pomadek,blyszczykow czy szminek,pisze ze czerwona itd. a przychodzi ledwo dajaca kolor :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do forevergirl
pisałaś ze odżywka z KRASY jest rewelacyjna, znalazłam ją chyba w katalogu na styczeń na 115 str. to jest balsam do każdego rodzaju włosów farbowanych na bazie protein pszenicy tak? to o tej odzywce pisałaś? Napisz zy ją sie spłukuje czy nie bo niestety nie ma katalogu zadnej informacji poza nazwą :( i jak bys mogła to podaj skład bo mam bardzo wrazliwą skóre głowy i czesto reaguje swedzeniem na wiekszosc szamponów i odzywek, mniej wiecej wiem co moze mnie uczulić ;) Jesli bedzie Ci sie chciało zrobić to dla mnie to bede Ci bardzo wdzęczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio pisalam o odzywce do wlosow z serii Yougurten w katalogu styczniowym strona 100 bardzo delikatna do kazdego rodzaju wlosow rowniez do skory głowy wrażliwej , cala ta seria jest bardzo delikatna , nie powoduje uczuleń odżywka KRASA jest tez rewelacyjna , zresztą niewidze wiekszej roznicy włosów pomiedzy tą a yogurtową , jedynie zapach , sklada się rzeczywiscie z protein pszenicy więc do bardzo wrażliwej skóry bym raczej nie polecila ,przynajmniej kremy o takim składzie lubią uczulić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolfek
zlozylam I zamowienie wiec jestem tu nowa i w pelni zgadzam się z Izabela B, ze wokolo pelno konsultantek avonu i wszystkim sie wydaje, ze faberlic to jakies g...co zreszta, daja kobiety odczuc...narazie zamowilam troche dla siebie i je po prostu przetestuje na sobie...nie znam zapachow i tu farelic robi bla, ze katalogi nie maja stron zapachowych jak w avonie, ale mam nadzieje, ze moze to bedzie do zrobienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolfek
mam jeszcze pytanie dotyczace przeslania swoich danych...w sumie zwerbowala mnie obca osoba z innego miasta i tak sobie mysle, ze ma teraz moje dane bo przeciez wyslalam jej zolta czesc...nie to zebym jej tak zaraz nie wierzyla, ale z drugiej strony tam jest pesel, podpis nie mowiac o danych adresowych...co wy na to? czy ja przesadzsam????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po Swietach :) Tak sie zastanawiam nad tym kremem 1345...w sumie nie dla mnie ale mojej bratowej..ona ma taka szara skore. Forever...czy mi sie wydaje czy pisalas cos o nim? No cena w porownaniu z innymi kremami faberlica do skory mieszanej jest wyzsza ale gdyby byl wart swojej ceny... ;-) Normaderm vichy chyba ma podobne dzialanie...ale cene tez...hmmmm... Pytam bo juz kilka produktow z FL ocenilas podobnie jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalam już kilka razy o kremie Równy Ton 1345 , pierwsze wrazenie nie szczegolne tym bardziej że napisane jest z pudrem perłowym więc myslalam ze efekty bedą widoczne juz po pierwszym uzyciu , no niestety krem ma bialą konsystencje po nałozeniu na twarz nie widac go , jednak po dłuzszym stosowaniu cera faktycznie sie wyrównuje , ma jednolity odcień oraz jest matowa . Zasusza wypryski - tak przynajmniej twierdzi moja klientka . Także dobry krem i wart swojej ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ze nie czytalam uwaznie i dziekuje forever. A tak sie zastanawiam nad jedna sprawa. Ktos kiedys tu pisal ze bedzie kampania meidialna FL (i byly rozne informacje ze tv i ze w czasopismach) Zastanawiam sie czy konsyltantki zostana o tym poinformowane. I czy jezeli znacznie wzrosly by ceny to o tym fakcie rowniez zostalybysmy poinf.? Jak to wyglada? Czy te z Was ktore sa w FL kilka lat zostaly zaskoczone z dnia na dzien? a moze spicie spokojnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×