Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Ale przykładowo za 10 katalogów oriflame zapłace 9 zł, a w faberlicu 13,00, a za jeden odpowiednio 2,00 i 2,50. Kiedys brałam po 50 katalogów bo sie opłacało, a teraz... Przy firmie trzymały mnie jeszcze niskie koszty wysyłki. To co zrobili to jest nóż w plecy, albo samobójczy gol, jak kto woli. Wkrótce firma sama sie przekona, jak na tym zyska. Sprawdzi sie powiedzenie: "Chytry dwa razy traci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przykładowo w oriflame za 10 katalogów zapłace 9 zł, a w faberlicu 13 i odpowiednio za jeden 2,00 i 2,50. Kiedys zamawiałam po 50 katalogów bo sie opłacało, a teraz... W firmie trzymały mnie do tej pory niskie koszty wysyłki, ale teraz już nic mnie nie trzyma. To co firma zrobiła to nóż w plecy, albo samobójczy gol, jak kto woli. Wkrótce przekona sie ile na tym \"zarobi\". Sprawdzi sie powiedzenie \"Chytry dwa razy traci\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mockingbird
Jedna wielka żałość mnie ogarnia kiedy widzę poczynania Faberlica...a tak wierzyłam w tą firme...Już bardziej opłaca mi się kupować kosmetyki z allegro...bo przesyłka tańsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może to też jest związane z polityką ;) W końcu to rosyjska firma, więc nigdy nic nie wiadomo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aromegaUk
ja jestem rozczarowana cenami - nie zamawiam nic!!! taka przesyłka droga??? szok!!! kosmetyki drogie! przesyłka do du py ! kosmetyki takie sobie! WWW.FABERLIC- ŻAL.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aromegaUk
ja jestem rozczarowana cenami - nie zamawiam nic!!! taka przesyłka droga??? szok!!! kosmetyki drogie! przesyłka do du py ! kosmetyki takie sobie! WWW.FABERLIC- ŻAL.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aromegaUk
ja jestem rozczarowana cenami - nie zamawiam nic!!! taka przesyłka droga??? szok!!! kosmetyki drogie! przesyłka do du py ! kosmetyki takie sobie! WWW.FABERLIC- ŻAL.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aromegaUk
ja jestem rozczarowana cenami - nie zamawiam nic!!! taka przesyłka droga??? szok!!! kosmetyki drogie! przesyłka do du py ! kosmetyki takie sobie! WWW.FABERLIC- ŻAL.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiązałam nadzieje z firmą, bo słyszałam że kiedys mili tanie kosmetyki. Liczyłam że te ceny to chwilowe. niestety tak się nie zapowiada. przykro mi też juz rezygnuję. ZA drogo nawet juz zamówienia nie składam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B.
Czy macie któraś dostęp do zamówienia lub odsprzedania mi farby do włosów faberlic: mahoń i gorąca czekolada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kom3
Hej! Jestem konsultantka Faberlica od lata 2008. Przyciagnęły mnie w miare rozsadne ceny i dobra jakość kosmetyków. Wiele jest tu takich kosmetyków które trudno znaleźć w ofercie jakiejś innej firmy. Myslalam, że tylko mnie zbulwersowały ceny kosmetyków w ostatnich dwóch miesiącach, cena próbki jest poniżej krytyki ale to co zrobili jeszcze z ceną przesylki to już wogole jest kpina. Nie dbają o swoich kosnultantów, a szkoda bo przyzwyczailam i ceniłam tą firmę. Wszystko wskazuje na to, że wraz z koncem stycznia robię ostatnie zamówienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B.
Ja dokładnie tak samo jak poprzedniczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dzis skladam moje ostatnie zamowienie , robie zapasy dla siebie i moich klientek , więc ladnie mi sie uzbiera , troche szkoda mi grupy . Ale cóz , firma powinna dbac o konsultantow . Mialam ostatnio mozliwosc wyprobowania wielu nowosci i jestem zadowolona ale w sklepie podobna jakosc jest w nizszych cenach , więc rezygnuje pozdrawiam wszytskie eks i obecne konsultantki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dzis skladam moje ostatnie zamowienie akurat wypadko ze jest to moje setne zamowienie . Robie zapasy dla siebie i moich klientek , więc ladnie mi sie uzbiera , troche szkoda mi grupy . Ale cóz , firma powinna dbac o konsultantow . Mialam ostatnio mozliwosc wyprobowania wielu nowosci i jestem zadowolona ale w sklepie podobna jakosc jest w nizszych cenach , więc rezygnuje pozdrawiam wszytskie eks i obecne konsultantki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi zapasami to trzeba uważać, biorąc pod uwagę krótkie terminy ważności i fakt, że często dostajemy kosmetyki, które już rok i więcej przeleżały w magazynie. No i ceny też nie pozwalają na jakieś szaleństwo. I pomyśleć, że kiedyś kupowałam np. wodę 8element po dwadzieścia parę złotych, a teraz chcą za nią w promocji 65,90!!! Ciekawe czy znajdzie się na nią ktoś chętny??? Oj będą szybko schodzić z cen (albo z naszego rynku)!!! Też zaraz składam ostatnie zamówienie. Szkoda!!! Mam nadzieję, że firma się opamięta i jeszcze do niej wrócę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi zapasami to trzeba uważać, biorąc pod uwagę krótkie terminy ważności i fakt, że często dostajemy kosmetyki, które już rok i więcej przeleżały w magazynie. No i ceny też nie pozwalają na jakieś szaleństwo. I pomyśleć, że kiedyś kupowałam np. wodę 8element po dwadzieścia parę złotych, a teraz chcą za nią w promocji 65,90!!! Ciekawe czy znajdzie się na nią ktoś chętny??? Oj będą szybko schodzić z cen (albo z naszego rynku)!!! Też zaraz składam ostatnie zamówienie. Szkoda!!! Mam nadzieję, że firma się opamięta i jeszcze do niej wrócę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kom3
To prawda, nagminnie wysyłane były kosmetyki z krótką datą ważności. Chyba nie zależy im na klientach z Polski. Drażnią mnie te maciupeńkie naklejki na opakowaniach produktów, które nawet w 1/3 nie zawierały informacji o kosmetyku:jakie właściwości, co zawiera itd. Jeżeli już rozprowadzają kosmetyki na polskim i nie mogą sobie pozwolić na opakowania w języku polskim to przynajmniej te naklejki powinny być bardziej treściwe. Chociaż niedawno jak zamówiłam lód w sprayu z serii Ekspresowe rozwiązanie nie było na nim nawet tej mikroskopijnej naklejki w języku polskim. Musiałam szukać po starych katalogach jego opis i sposób zastosowania dla mojej znajomej, która go chciała. Dużo niedociągnięć: błędy w katalogach, brak informacji o pojawieniu się nowego katalogu, kiepska informacja na temat kosmetyków, krótka data ważności i często wysyłanie kosmetyków w naderwanych pudełkach rekompensowała dotychczas niska cena produktów i przesyłki, liczne promocje, wyprzedaże i dobra jakość kosmetyków. Niestety chyba za bardzo zaczęli się liczyć bo przykładowo podniesienie ceny wyjściowej Serum wzmacniające cebulki włosów z 32 zł na 50 to zdecydowana przesada, a takich przykładów wygórowanych przez nich cen pewnie każda z nas mogłaby mnożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kom3
To prawda bardzo często wysyłali kosmetyki, które miały już niedługą datę ważności. Poza tym te mikroskopijne nakielki umieszczane na pudełku nie zawierały nawet w 1/3 informacji na temat właściwości kosmetyków czy jego zastosowania. Chyba Faberlicowi nie zależny na polskich klientach bo skoro nie mogą wprowadzić opakowań w języku polskim to przynajmniej naklejki powinny być większe i bardziej treściwe. Ostatnio zamówiłam Lód w Sprayu z serii Ekspresowe Rozwiązanie i na nim nawet nie było tej maciupeńkiej naklejki. Musiałam szukać po starych katalogach jakiejś informacji jak go stosować dla koleżanki, która go sobie zażyczyła. Poza tym wiele innych niedociągnięć: błędy w druku katalogów, brak informacji na temat terminu pojawienia się nowych katalogów, wysyłanie często kosmetyków w naderwanych pudełkach rekompensowała ich atrakcyjne ceny, promocje i dobra jakość. Teraz zdecydowanie za bardzo zaczęli się cenić bo podnoszenie np. ceny wyjściowej Serum na wzmocnienie cebulek włosów z 32 zł na 50 zł to zdecydowana przesada. I tak właściwie jest z połową kosmetyków. Albo wchodzą nowości bardzo drogie albo podnoszą stare ceny tak, że to aż wydaje się śmieszne. Rozumiem podnieść cenę próbki z 1,50 zł na 2zł ale ponad 5? Absurd. Dużo straciła ta firma w moich oczach, a szkoda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnaRosa
Ja obecnie jestem w ORIFLAME - nic mi faberlic nie dał nic!!!... straciłam niż zyskałam i nawet tego badziewia na allegro nikt chce kupic!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnaRosa
Ja obecnie jestem w ORIFLAME - nic mi faberlic nie dał nic!!!... straciłam niż zyskałam i nawet tego badziewia na allegro nikt chce kupic!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnaRosa
Ja obecnie jestem w ORIFLAME - nic mi faberlic nie dał nic!!!... straciłam niż zyskałam i nawet tego badziewia na allegro nikt chce kupic!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie z tą datą kosmetyków zawsze są do tyłu. Mają pare dobrych produktów ale jeśłi chodzi o program i kase dla nas konsultantek to KLAPA. Trudno tu coś zarobić. W oriflame te 100pp zrobić to pestka a tu zrobić 100ep graniczy z cudem. Zamówie jeszcze moze z pare razy w faberlic bo muszę wybrac kasę którą mam tam wyrobioną. Potem...........same wiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złożyłam swoje ostatnie zamówienie. dzisiaj żeby zapłacic tylko 7 zł za wysyłke. Bo od jutra już 18 zł. Nawet nie bęe zamawiac już katalogu na m-c następny chyba że mi sami przyślą to popatrze. Bo teraz zamówić sam katalog to trzeba 8 zł + 18. to wogóle nie opłacalne Przypuszcza m że te podwyższone ceny kosmetyków i przesyłki to juz skutek tego że coraz mniej konsultantki zamawiają. Dlatego żeby nie byc stratnym trzeba podnieść koszty kosm i przes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złożyłam swoje ostatnie zamówienie. dzisiaj żeby zapłacic tylko 7 zł za wysyłke. Bo od jutra już 18 zł. Nawet nie bęe zamawiac już katalogu na m-c następny chyba że mi sami przyślą to popatrze. Bo teraz zamówić sam katalog to trzeba 8 zł + 18. to wogóle nie opłacalne Przypuszcza m że te podwyższone ceny kosmetyków i przesyłki to juz skutek tego że coraz mniej konsultantki zamawiają. Dlatego żeby nie byc stratnym trzeba podnieść koszty kosm i przes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kom3
No właśnie, teraz żeby zamówić sam katalog chyba trzeba płacić 18 zł za przesyłkę co jest zupełnym absurdem. Wczoraj dostałam z Faberlica maila Drodzy Konsultanci, Tylko do 28 lutego 2009 macie Państwo możliwość odbioru swojej zniżki objętościowej uzyskując do 85% rabatu na zamówieniu (naliczony rabat uzależniony jest od wielkości zniżki jaka znajduje się na koncie Konsultanta). Dotychczasowy maksymalny rabat to jedynie 64%. Większy rabat na zamówieniu to szansa na odebranie większej kwoty wypracowanej zniżki objętościow Nic z niego nie kumam, może dlatego, że nie bardzo rozumiem o co chodzi z tymi punktami Ep. W tym misiącu z dwóch faktur łacznie uzyskałam ponad 100, wydawało mi się, że powinnam przy ostatnim zamowieniu uzyskać zniżkę - niestety nic z tego. Ciężko rezygnować z Faberlica, już pomijam jakikolwiek zysk dla siebie bo i tak był niewielki tylko ze względu na to, że te kosemtyki naprawdę są dobre.Teraz jednak nie opłaca się nawet zamawiać dla siebie samej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z firmy nie otrzymuje maili ale rzeczywiscie otrzymalam 85%rabatu . Super bo przy zamowieniu na 500zl zaplacilam faktury niecale 90zl . Szkoda ze nie jest tak zawsze wtedy pewnie bym bawila sie jeszcze w FL . Dajac klientce 20% oplacalo by się skladac zamowienia . No nic moze z nastepnego katalogu uda sie uzbierac na 400zl wtedy napewno zrobie zamowienie by nie placic przesylki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B.
Ja też kilka dni temu zamówiłam ostatnie zamówienie płacąc za przesyłlkę 7zł, na kolejny miesiąc też nie zamawiam nawet katalogu,chyba że sami mi przyślą to obejrzę lub obejrzę online z ciekawości ;) Teraz na to konto będę sobie zamawiać coś droższego z innych firm, resztę kupować w drogerii a jeśli zachce mi się coś z FL to zamówię przez allegro za grosze ;) a nie za taką kasę w firmie. W życiu nie uzbieram zamówienia na 400zł by mi się opłacało, raz w życiu jak siostra zamówiła same najdroższe kosmetyki to wyszło mi ponad 300zl, a nigdy więcej.. także w ogóle mi się nie opłaca nawet 250zł nie uzbieram by mieć za ponad 8zł za wysyłkę. Żenada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lakier do paznokci Najczystszy Blask nr 7005 kolor słoneczna malwa.Kolor ogólnie rewelacja bardzo mi się podoba. nie polecam jednak ponieważ trzyma się baaardzo krótko, tego samego dnia miałam juz końcówki widoczne na paznokciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lakier do paznokci Najczystszy Blask nr 7005 kolor słoneczna malwa.Kolor ogólnie rewelacja bardzo mi się podoba. nie polecam jednak ponieważ trzyma się baaardzo krótko, tego samego dnia miałam juz końcówki widoczne na paznokciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faberliczanka
A co sądzicie o nowym planie marketingowym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×