Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Gość Izabela B.
Witam, potrzebowałabym zamówić 3 kosmetyki z Faberlic ;) czy ktoś mogłby się ze mną w tej sprawie skontaktować na gg i przedstawić propozycję ? :) Chodzi mi o zamówienie nawet na allegro, tylko jaka cena za kosmetyki wysyłkę :) gg: 9311892

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B.
Gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmyki
a czego tu gratulować ??? przecież nie wygrała na loterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki_
smierc faberlic = smierc forum? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B.
Ja równiez :) a powiedzcie jak udalo wam sie dojsc do funkcji dyrektora :D ? bo ja jestem zwykla konsultantka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciulk82
Nie wiem co to ten Faberlic, chyba nic szczególnego co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dyrektora jeszcze mi daleko na razie mam 12% - tworzysz swoją grupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna 260
Witam! jest tu ktoś? Zainteresował mnie ten Faberlic, bo bardzo lubie kosmetyki i kontakt z ludźmi...ale jestem z Białegostoku i u nas nie ma chyba centrum konsultantek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna260 odezwij sie do mnie GG 100 10 890 meil : paulina.ostrowska@o2.pl CZEKAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna 260
Ponawiam pytanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mockingbird
Widzę że forum powoli zamiera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki_1111111
Firma umiera, wiec forum tez :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mockingbird
Hmmm no fakt... biedna ta nasza firma...a miała całkiem dobre rokowania... co się przyczyniło do upadku Faberlica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki_111111111111
Ceny produktow i BEZNADZIEJNA kadra zarzadzajaca -zero kompetencji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona.Faberlic
Dawno mnie tutaj nie było. I dziwię się dlaczego takie minorowe nastroje tutaj panują. Ja nie narzekam na Faberlic wręcz odwrotnie. Zamówienia schodzą mi jak ciepłe bułeczki. A w czerwcu jest tak rewelacyjna oferta, że można nawet 3 dowolne produkty kupić po 50%. Doskonałe są np. kapsułki 3 w 1 - rewelacja. Do tego zapachy. Nie wspomnę o innych produktach. I na co mam jeszcze narzekać. A dostawę produktów mam przez Punkt Wydawania Produktów w Chorzowie więc nie płacę 26zł za przesyłkę:P Zapraszam do współpracy: GG 7803944

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soczewka
Czy ja dobrze widzę ?? Seria You Nova wróciła jako nowość , tylko 2 razy droższa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki_111111111111
Iwona.Faberlic, probujesz ludziom sprzedac g..o w papierku. kosmetyki faberlic od zawsze odstawaly od konkurencji, ale przyciagaly cena. Teraz cena jest drozsza od konkurencji, wiec firma padnie. Tylko troche mi szkoda ludzi, ktorzy wlozyli swoj czas i sile w tworzenie struktury. No, ale takie sa zasady rynku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajakaja
Jakbym nie płąciła za przesyłkę to też bym w tym siedziała a nie chwaliła się na forum jak mi dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funieczka
No cóż ta przesyłka to koszmar, firma nie wiem jak w ogóle jeszcze funkcjonuje, chyba dzięki punktom konsultacyjnym...szkoda, ja też myślałam że inaczej będzie, ale niestety musiałam się poddać... no cóż jeśli tą stronkę czytają LUDZIE Z FIRMY, to może odpowiedzą na pytanko- czy jest jakaś szansa do powrotu sprzed 1, 5 roku o ceny oczywiście pytam? bo kto kupi za taką drożyznę?????jeśli na dodatek się pamięta, że cena perfum kiedyś 29, 90, a teraz 90 zł-!!!!!!!!!!!! Ja się poddałam , ale czuję sentyment jakiś i wciąż śledzę forum i stronkę Faberlic, ale nic nie zamawiam, bo nie ma sensu...nie będę do tego dopłacać....szkoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona.Faberlic
Kajakaja jeżeli nie chcesz płacić za przesyłkę skontaktuj się ze mną - adres lub GG poniżej. Tylko przedstaw się proszę swoim pseudonimem:). Chętnie podpowiem jak można obecnie działać aby mieć zyski. Funieczka ja w firmie nie jestem z sentymentu - ja jestem ze względu na jakość kosmetyków. Do tej pory większość kosmetyków firm konkurencyjnych mnie uczulała począwszy od cieni poprzez szampon do podkładu. A zapachy posiadają takie stężenia substancji które absolutnie mnie nie alergizują. No i ta gama zapachów:) a na dodatek jakie trwałe:P Natomiast jeżeli chodzi o ceny... Zobaczcie ile kosztuje obecnie euro. Ale pomadki nie są produkowane prze fabrykę Faberlic. Zainteresowane odsyłam do wyszukiwarek:P Natomiast te wszystkie zdegustowane byłe konsultantki, które twierdzą, że firma padnie odsyłam do archiwum tego forum. Już od prawie roku niektóre wypisują posty rokujące upadek firmy. Proponuję również prześledzić rynek. Poniżej dwa artykuły o sytuacji na rynku kosmetycznym w dobie ogólnoświatowego kryzysu. Oriflame traci na dewaluacji wschodnich walut http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,4337391.html Efekt szminki ukazuje prawdziwą twarz recesji http://gospodarka.gazeta.pl/Gielda/1,94782,6101277,_Efekt_szminki__ukazuje_prawdziwa_twarz_recesji.html Zapraszam do współpracy Iwona.Faberlic@gmail.com GG 7803944

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona.Faberlic
Ponieważ wiem, że często zaglądają tutaj konsultantki należące do mojej struktury dla przypomnienia informuję, że zamówienia z dostawą do Punktu Obsługi Produktów można składać w każdy poniedziałek. Wpisując jako miejsce dostawy adres Punktu nie ponosicie opłaty za przesyłkę kurierską. Tylko nasz okręg a właściwie nasza przebojowa Halinka posiada taki punkt. Korzystajcie dziewczyny z faktu posiadania takiego Punktu bo za 26zł. zawsze można kupić dodatkowo fajny kosmetyk zamiast płacić kurierowi:P. A przy okazji przetestowałam serum tonujące w kapsułkach. Są drogie, to fakt. Ale są rewelacyjne. Z pewnością nie będę stosować na co dzień. Ale jak już będę miała jakąś imprezę użyję na pewno. Skóra na twarzy jest matowa cały czas. Kapsułka wystarcza na twarz oraz na cały dekolt. Kolejna rewelacja to puder sypki w pędzlu:P. Ponadto bardzo polecam podwójny błyszczyk do ust. Taki sam jakościowo miałam kiedyś z Lancoma:P ale za zdecydowanie większe pieniążki. A w Faberlic za jednym zakupem mam dwa kolory:P A teraz promocje Lakiery do paznokci z serii DAY TONIGHT są w cenie 9,00. Bardzo je lubię bo mają śliczne kolory i są trwałe. Podwójne cienie do powiek są po 13 zł !!!! I najważniejsze wróciła moja ulubiona seria You Nova:P. Zapraszam do współpracy: Iwona.Faberlic@gmail.com GG 783944

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kom3
Ja też zaglądam na stronę faberlica ale nic nie zamawiam. Wszystko mnie odstrasza: cena kosmetyków, marne promocje, koszty dostawy i katalogu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona.Faberlic
w mojej grupie konsultantki nie płacą za przesyłki, a katalogi mają po 2,50zł za sztukę. Zamawiamy sobie na biuro potem rozsyłamy:P Może Twój opiekun jest mało przedsiębiorczy? A ceny przecież znowu nie są aż tak masakryczne. Poprzeglądaj katalog to sama zobaczysz, że można na dobre perełki natrafić. A ofertę sezonową widziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona.Faberlic
A może konsultantki, które zaglądają tutaj tylko z sentymentu, ale już od dawna nie zamawiają przemyślą i skontaktują się ze mną. Może Wasz opiekun zrezygnował ze współpracy i dlatego nie macie się do kogo zwrócić o pomoc. Zapewniam pomoc w składaniu zamówień bez opłaty 26zł, pomoc w otrzymaniu aktualnego katalogu itd... Zapraszam do współpracy Iwona.Faberlic@gmail.com 7803944

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmina666
Hej Iwonko ! Ja jestem konsultantka ale od dawna nic nie zamawiam przez te opłaty. Cz za Twoim pośrednictwem dałoby radę zamówic kilka rzeczy np na to biuro a przysłali by mi poczta polską do domu, to by było taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chcesz zamówić kosmetyki z faberlic to proponuje 50% zniżki , a przesyłka to 5 zł ,co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×