Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Gość Iwona.Faberlic
Carmina666 oczywiście, że możesz. Skontaktuj się ze mną mailem albo na GG. Oczywiście przedstaw się swoim nickiem, a ja już podpowiem Ci co należy zrobić. Zapraszam pozostałe nieaktywne konsultantki do współpracy. Ewa18 - zastanawia mnie jaki masz termin ważności na swoje produkty skoro oferujesz 50% zniżkę. Żadna rozsądna konsultantka nie zaoferuje produktu poniżej ceny jaką musi sama zapłacić firmie po odliczeniu zniżki. No i te koszty przesyłki. Od kiedy dopłacasz do wysyłki.Wiadomo, że Poczta Polska ma swój cennik i jest on uzależniony od wagi listu. Jeżeli chcesz wysprzedać przeterminowane kosmetyki, to możesz zrobić bardzo dobrą antyreklamę i zrazić wszystkie klientki. Zapraszam do współpracy: Iwona.Faberlic@gmail.com GG 7803944

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ,ja nie wyprzedaje przeterminowanych kosmetyków ,tylko je zamawiam na bieżąco z aktualnego katalogu ,dziewczyny u mnie zamawiają i nie było jeszcze reklamacji.,najpierw sprawdz, a potem pisz na ten temat.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz-LR
Firma LR zaczynała jako firma produkująca zapachy ponad 20 lat temu. Teraz jest obecna w 32 krajach nie tylko w Europie. Sukces nie byłby możliwy bez 300.000 partnerów LR, którzy sprzedają produkty i budują organizację sprzedażową. system kariery i bonusów sprawia, że łatwo rozpocząć współpracę i odnieść sukces. koncepcja sprzedaży bezpośredniej różni się od detalicznej tym, że droga towaru od producenta do konsumenta jest znacznie krótsza. Za pośrednictwem partnerów firmy produkt trafia bezpośrednio do końcowego odbiorcy. Dzięki temu klient kupuje produkty po wyjątkowo korzystnych cenach i może skorzystać z indywidualnej porady partnera. Partnerem LR może zostać każdy, niezależnie od wieku, płci, wykształcenia, doświadczenia czy zaplecza finansowego. system kariery i bonusów jest jednym z najhojniejszych na rynku. Daje on bezgraniczne możliwości zarabiania - bez ryzyka finansowego. Partnerzy LR otrzymują atrakcyjne upusty na zakup wysokiej, jakości produktów LR. Można otrzymać bonus, którego wysokość zależy od wypracowanych przez Ciebie obrotów. Ponadto LR wspiera partnerów w rozbudowie organizacji. Ukoronowaniem systemu jest tzw. bonus roczny i Mercedes Bonus. LR znajduje się w czołówce firm sprzedaży bezpośredniej związanych z branżą kosmetyków i suplementów diety w Europie. Współpracujemy z międzynarodowymi sławami, między innymi nawiązaliśmy współpracę z firmą Mercedes Benz, świetne kosmetyki suplementy diety, Aloe Vera, pielęgnacja ciała, stylizacja włosów-Udo Walz, odjazdowe perfumy oraz całe linie zapachowe np, Sarah Connor, Heidi Klum, Carmen Electra, Aguilera i dużo innych gwiazd znanych na całym świecie, poprostu produkty wysokiej, jakości!!!!W pierwszym zamówieniu jest Starbox z mini sprayami z wszystkich dostępnych perfum jedynie pierwsze zamówienie powinno być na minimum 100 punktów i automatycznie dostaje się upust 30%(każdy produkt w katalogu ma cenę i punkty).Później to już można zamawiać sobie nawet jedną sztukę, spory zarobek polecam takie rozwiązanie, bo jest dużo plusów.1) Tańsze kosmetyki aż o 30% w dół od cen katalogowych i dodatkowo od 3 do 21 % bonus od zakupów miesięcznych, więc można kupować nawet do 51% taniej 2) paczka już na następny dzień przez kuriera lub pocztę 3) można jeszcze dodatkowo dorobić sprzedając znajomym np, sprzedając 1 perfum ma się 39 zł(+bonus miesięczny), jaka inna firma da ci tak wiele korzyści. Katalogi można obejrzeć na stronie producenta www.LRworld.com ew. prześle na emaila oczywiście pomoc z mojej strony również będzie, gorąco pozdrawiam-MARIUSZ 604424671 GG 1262674 mariusz0010@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kom3
ewa18 -> wszystkich kosmetyków dotyczy zniżka 50%? 50 % ceny katalogowej? Wszystkie kosmetyki, które są w ofercie można u Ciebie nabyć czy tylko wybrane pozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pirelli
Ewa,czy mogę prosić numer gg do Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariah....c
Pytanie do Iwona.Faberlic: czy jest w ofercie jeszcze taki fajny płyn do demakijażu oczu ? Jaka jest teraz jego cena, chciałabym kupić 2 opakowania. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariah....c
o ten mi chodzi -> Faberlic, Aromage, Tonik 'Ekspresowy demakijaż"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fabik....
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renatacl
Wysyłam informację o firmie Cristian Lay. W razie jakichkolwiek pytań lub chęci otrzymania więcej informacji zapraszam do kontaktu.na e mail Cristian Lay to międzynarodowa firma o 100% kapitale hiszpańskim produkująca precjoza biżuteryjne, biżuterię, zegarki, kosmetyki oraz tkaniny, w sprzedaży bezpośredniej i stale tworząca nowe miejsca pracy. Z ponad 27 letnim doświadczeniem obecna jest na terenie 15 państw Europy, Ameryki i Afryki. Obecnie zajmuje czołową pozycję w wytwarzaniu biżuterii w Europie. Cristain Lay przekracza roczny poziom sprzedaży równy 150 milionom Euro. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii nasza firma oferuje najwyższej, jakości produkty i usługi. Sieć Sprzedaży Cristian Lay tworzy ponad 100.000 Sprzedawców, działających we wszystkich krajach, w których obecna jest nasza firma. Cristian Lay jest gwarancją sukcesu, nie musisz robić żadnej inwestycji by stać się częścią naszej Sieci Sprzedaży. Aktualnie pracuje dla nas już ponad 150.000 Dystrybutorów. Zalety i atuty pracy w CRISTIAN LAY - bez jakiegokolwiek ryzyka -nienormowany czas pracy, Ty decydujesz o swoich godzinach pracy -Ty wyznaczasz sobie rytm -całkowita niezależność -różnorodne linie produkcyjne -więcej linii i więcej produktów, które przewidują wzrost sprzedaży u potencjalnych klientów -kupujesz, kiedy chcesz, bez określonych godzin -bez przemieszczania się z miejsca -bez kolejek -serwis do domu -wybór, przymiarka, a także zwrot -nie kupuje się przez katalog, wybiera się przez katalog -wiele atutów dzięki atrakcyjnym zniżkom we wszystkich liniach produkcyjnych -indywidualna porada Katalog Cristian Lay Jakość Wzór Cena -srebro -biżuteria -kosmetyki -zegarki -długopisy Dwa główne katalogi z 4-ma liniami produkcyjnymi -srebro -biżuteria (pokryta złotem, GOLD LAY, stal szlachetna, posrebrzana) -zegarki i długopisy -kosmetyki Jeden Katalog w ciągu kampanii z -oferty -promocje -ostatnie nowości i tendencje w modzie na rynku Szerokość gamy -srebro próba 925 -biżuteria pozłacana -biżuteria posrebrzana -stal szlachetna - z dostępem do wzorów, potrzeb, na każdy gust, dla każdego wieku i zasobu portfela Znajomość rynku światowego -28 lat doświadczeń -lokalizacja i zakup składników w miejscu pochodzenia:, aby wyeliminować pośredników i zaoferować najlepsze połączenie, jakość- cena na rynku -dopasowanie oferty do rynku odbiorcy: dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów lokalnych Usługi posprzedażowe -Rozmiary na specjalne zamówienie -grawerowanie -naprawa -całkowita gwarancja -precyzja i pewność w dokonywaniu zakupów celem zadowolenia klienta. Zalety kosmetyków CL 1.Nasze produkty wytwarzane są pod szczególnym nadzorem zasad produkcyjnych, przez wysoko wykwalifikowanych fachowców w nowoczesnych laboratoriach. 2. Prowadzimy ciągłe badania i prezentujemy najnowsze osiągnięcia, w projektujemy gładkie i skuteczniejsze tekstury. 3.Wszystkie nasze produkty poddawane są nowoczesnym tekstom dermatologicznym w celu uniknięcia jakichkolwiek reakcji alergicznych. 4. Produkty odpowiednie do każdego typu skóry i dostosowane do każdych potrzeb. 5. Szeroka gama linii produkcyjnych. 6.Nie posiadają konserwantów Ochrona przed słońcem Depilacja Pielęgnacja stóp Higiena ciała Perfumeria Linia kosmetyków kolorowych Zabiegi na włosy Zabiegi na ciało Zabiegi na twarz Zarobki Linia produktu Konsultant Dystrybutor Kosmetyki 25% 30% Biżuteria 25% 30% Zegarki, długopisy 20% 25%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czasem coś z tego faberlica jeszcze zamawiam, ale są to sporadyczne zamówienia. Klienci jakoś sami odpuścili. Dlatego oprócz mojego oriflame ( www.my.oriflame.pl/hellga76 ) dodatkowo jestem w Batterware. Osoby chętne do współpracy z którąś z tych firm proszeni są o kontakt. Wyśle katalogi, pomogę w rejestracji. Moje GG 8791381 Zapraszam, można spróbować. Nic nie ryzykujecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kom3
ja już dawno dałam spokój i chyba wiele osób zrobiło do mnie podobnie patrząc choćby po tym jak te forum od kilku dobrych miesięcy funkcjonuje. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już nie zamawiam od roku i nie nie tęsknię :) nawet na stronę faberlica nie zaglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co raz mniej Faberlica w Polsce jest niestety. Ja też odpuściłam sobie.Szkoda mi niektórych kosmetyków ale koszty zniechęcają skutecznie. Działam teraz w Betterware. Firma przyjazna, produkty dobrej jakości i pożyteczne. Wystarczy poczytać w internecie lub zobaczyć, że na allegro dobrze się sprzedają. Jeśli działacie w Avon, Oriflame lub innej firmie to bez problemu możecie połączyc to z Betterware. Zainteresowane osoby serdecznie zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Betterware jest naprawdę fajną firmą. Artykuły się świetnie sprzedają. Ja super łącze to z moim Oriflame. Teraz ogólnie każda z firm ma super promocje dla nowych konsultantów:) Oriflame - Magia Czerwieni Witajcie, zapraszam do wstąpienie do Oriflame własnie teraz! Wpisowe 1zł a do tego.... super program witamy w którym do zdobycia 90zł na kosmetyki + piękny czerwony portfel. Ale to nie koniec Dodatkowo program lojalnosciowy a w nim super nagroda za 1zł Ale to jeszcze nie wszystko Czekają jeszcze na Was aparaty, kamery, laptopy no i samochody w pięknym czerwonym kolorze. Chcesz wiedziec wiecej pisz do mnie GG 8791381 Gdy zapiszesz sie z mojego polecenia i zrobisz zamówienie otrzymasz ode mnie w prezencie perfum Betterware - wpiswoe 1zł + super prezenty (tylko we wrześniu) Jeśli tu jesteś to nie przypadek... Gdy chcesz zarabiać satysfakcjonujące Cię pieniążki, być swoim szefem, pracować w miłej atmosferze z pasją i zaangażowaniem nie czekaj ZOSTAŃ PRZEDSTAWICIELEM A może po prostu chcesz kupować nasze produkty bez 30% marży bez wymogów i limitów co do częstotliwości i wielkości zamówienia zostań STAŁYM KLIENTEM BETTERWARE! Dołącz do mojego zespołu - możesz liczyć na moją pomoc! Może szukasz czegoś interesującego... nowego zajęcia, dodatkowej pracy, stałego źródła dochodu, kontaktu z ciekawymi ludźmi a może nowej pasji, dobrej zabawy i satysfakcji Może chcesz zmienić coś w swoim życiu…tak po prostu masz już dość wstawania wcześnie, chodzenia do pracy w której spędzasz osiem a może i dwanaście godzin dziennie..a gdy przychodzi dzień wypłaty to jakoś Cię ona nie cieszy… Zachęcam do zapoznania się z planem marketingowym firmy, który daje równe szanse wszystkim. Tu nikt nie zapyta Cię o wiek, wykształcenie czy doświadczenie. Betterware daje Ci możliwość stworzenia własnego biznesu-bez ryzyka i inwestycji. We wrześniu przygotowaliśmy rewelacyjną promocję dla nowych Przedstawicieli, rejestracja za złotówkę, nasz hit płyn do szyb z octem winnym, czy sportowa torba w prezencie to dopiero początek! Chcesz wiedzieć wiecej napisz do mnie GG 8791381 Mój numer w Batterware PL-17260

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewafaberlic
Gadulec 2416261 ewafaberlic udzielę informacji zainteresowanym. Możecie pytac o wszystko. Sama uzywam kosmetykow Faberlic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewafaberlic
Gadulec 2416261 ewafaberlic udzielę informacji zainteresowanym. Możecie pytac o wszystko. Sama uzywam kosmetykow Faberlic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już niestety zakończyłam przygodę z Faberlic a szkoda bo kosmetyki świetne teraz działam w Oriflame ---> Chorzów, Śląsk, cała Polska - zapraszam serdecznie, zostań konsultantką lub klientką gg 2653390 a także w Betterware, mój nr PL-02101, pisz do mnie zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam powiedzieć, ze zaczynam biznes z nową firmą:) jest to firma z bielizną Le Charme. Osoby chcące spróbować współpracę z tą firma proszę o kontakt. Warunek rozpoczęcia współpracy to zakup testera z katalogiem, planem marketingowym, ulotkami w cenie 40zł.Zakup startera nie zobowiazuje do zakupów. To jest taki pakiet początkowy aby sprawdzić czy interes się rozwinie. Resztę formalnosci załatwia sie później. No i oczywiście zapraszam do Betterware bo teraz w listopadzie wpisowe 1zł + super program dla nowych. Chcecie spróbowac proszę wejść na stronkę http://www.betterware.eu/pl/Register.php wypełnić formularz, wpisac numer osoby polecajacej (tutaj polcam siebie :) PL-17260) Ja prześle formularz i katalog jak tylko zobacze Was w strukturze. Moje GG 8791381

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faberic-m
Zapraszam wszystkich do składania zamówienia z katalogu FABERLIC. Można przejrzeć katalog on-line na stronie www.pl.faberlic.com (wklej w przeglądarkę). Są to kosmetyki wysokiej jakości godne polecenia. Doskonale pielęgnują twarz, ciało, włosy, jak również można znaleźć w asortymencie bogatą ofertę kosmetyki kolorowej i perfum o przecudnych zapachach. Dla każdego klienta przewidziane zniżki i promocje. Zostań konsultantką kosmetyków FABERLIC Wszystko zaczyna się od sprzedaży osobistej – otrzymujesz natychmiastowy dochód w wysokości różnicy pomiędzy ceną dla konsultanta a katalogową ceną sprzedaży. Możesz także dla siebie zamawiać kosmetyki z rabatami, które dochodzą nawet do 40%. Możesz także budować własną grupę przedstawicieli. W Faberlic grupa daje perspektywę na całą przyszłość. Warto zachęcać by osoby robiły to samo, gdyż dzięki temu my również poszerzamy nasze możliwości dochodowe. Takie działanie powoduje, że nawet przy niewielkich zakupach poszczególnych osób zyskujemy. Brak wpisowego. Prezenty i promocje dla nowych konsultantów Częstotliwość składnia zamówień jest dowolna i zależy tylko od Ciebie. Pracując wśród ludzi można przy pomocy dystrybucji co najmniej podwoić swoją pensję... Wszystko zależy od Twojej aktywności i chęci zarobienia dodatkowych pieniędzy. GG. 9688043 EMAIL: magda.szupr@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faberic-m
Zapraszam wszystkich do składania zamówienia z katalogu FABERLIC. Można przejrzeć katalog on-line na stronie www.pl.faberlic.com (wklej w przeglądarkę). Są to kosmetyki wysokiej jakości godne polecenia. Doskonale pielęgnują twarz, ciało, włosy, jak również można znaleźć w asortymencie bogatą ofertę kosmetyki kolorowej i perfum o przecudnych zapachach. Dla każdego klienta przewidziane zniżki i promocje. Zostań konsultantką kosmetyków FABERLIC Wszystko zaczyna się od sprzedaży osobistej – otrzymujesz natychmiastowy dochód w wysokości różnicy pomiędzy ceną dla konsultanta a katalogową ceną sprzedaży. Możesz także dla siebie zamawiać kosmetyki z rabatami, które dochodzą nawet do 40%. Możesz także budować własną grupę przedstawicieli. W Faberlic grupa daje perspektywę na całą przyszłość. Warto zachęcać by osoby robiły to samo, gdyż dzięki temu my również poszerzamy nasze możliwości dochodowe. Takie działanie powoduje, że nawet przy niewielkich zakupach poszczególnych osób zyskujemy. Brak wpisowego. Prezenty i promocje dla nowych konsultantów Częstotliwość składnia zamówień jest dowolna i zależy tylko od Ciebie. Pracując wśród ludzi można przy pomocy dystrybucji co najmniej podwoić swoją pensję... Wszystko zależy od Twojej aktywności i chęci zarobienia dodatkowych pieniędzy. GG. 9688043 EMAIL: magda.szupr@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faberlic-m
Zapraszam wszystkich do składania zamówienia z katalogu FABERLIC. Można przejrzeć katalog on-line na stronie www.pl.faberlic.com (wklej w przeglądarkę). Są to kosmetyki wysokiej jakości godne polecenia. Doskonale pielęgnują twarz, ciało, włosy, jak również można znaleźć w asortymencie bogatą ofertę kosmetyki kolorowej i perfum o przecudnych zapachach. Dla każdego klienta przewidziane zniżki i promocje. Zostań konsultantką kosmetyków FABERLIC Wszystko zaczyna się od sprzedaży osobistej – otrzymujesz natychmiastowy dochód w wysokości różnicy pomiędzy ceną dla konsultanta a katalogową ceną sprzedaży. Możesz także dla siebie zamawiać kosmetyki z rabatami, które dochodzą nawet do 40%. Możesz także budować własną grupę przedstawicieli. W Faberlic grupa daje perspektywę na całą przyszłość. Warto zachęcać by osoby robiły to samo, gdyż dzięki temu my również poszerzamy nasze możliwości dochodowe. Takie działanie powoduje, że nawet przy niewielkich zakupach poszczególnych osób zyskujemy. Brak wpisowego. Prezenty i promocje dla nowych konsultantów Częstotliwość składnia zamówień jest dowolna i zależy tylko od Ciebie. Pracując wśród ludzi można przy pomocy dystrybucji co najmniej podwoić swoją pensję... Wszystko zależy od Twojej aktywności i chęci zarobienia dodatkowych pieniędzy. gg 9688043 email: magda.szupr@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faberlic-m
Zapraszam wszystkich do składania zamówienia z katalogu FABERLIC. Można przejrzeć katalog on-line na stronie www.pl.faberlic.com (wklej w przeglądarkę). Są to kosmetyki wysokiej jakości godne polecenia. Doskonale pielęgnują twarz, ciało, włosy, jak również można znaleźć w asortymencie bogatą ofertę kosmetyki kolorowej i perfum o przecudnych zapachach. Dla każdego klienta przewidziane zniżki i promocje. Zostań konsultantką kosmetyków FABERLIC Wszystko zaczyna się od sprzedaży osobistej – otrzymujesz natychmiastowy dochód w wysokości różnicy pomiędzy ceną dla konsultanta a katalogową ceną sprzedaży. Możesz także dla siebie zamawiać kosmetyki z rabatami, które dochodzą nawet do 40%. Możesz także budować własną grupę przedstawicieli. W Faberlic grupa daje perspektywę na całą przyszłość. Warto zachęcać by osoby robiły to samo, gdyż dzięki temu my również poszerzamy nasze możliwości dochodowe. Takie działanie powoduje, że nawet przy niewielkich zakupach poszczególnych osób zyskujemy. Brak wpisowego. Prezenty i promocje dla nowych konsultantów Częstotliwość składnia zamówień jest dowolna i zależy tylko od Ciebie. Pracując wśród ludzi można przy pomocy dystrybucji co najmniej podwoić swoją pensję... Wszystko zależy od Twojej aktywności i chęci zarobienia dodatkowych pieniędzy. gg 9688043 email: magda.szupr@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioriturra
Szukam konsultantek Faberlic w Poznaniu. Jesli tu jestescie - piszcie na maila proszę! pozdrawiam wszystkie tlenowe dziewczyny Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA2222
ZAPRASZAM DO FM GROUP JEŚLI KTOŚ CHCE ZACZĄĆ WSPÓŁPRACE TO OFERUJĘ TAŃSZE STARTERY.Pozdrawiam Anna gg-8861243

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apolu
cześć Czy ma ktoś do odsprzedania wodę toaletową Ramyata? Jeśli tak, to chętnie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia_z.gwp.pl
chcesz zostać konsultantką/em faberlica - pisz na karolcia_z.g@wp.pl o niebo lepsza jakość kosmetyków od przereklamowanego avon czy oriflame.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adas26
Zapisz się już dziś i wykorzystaj niżej przedstawione kupony rabatowe Oriflame! Woda toaletowa także czeka na Ciebie 20 - 30 -40 zl KUPONY RABATOWE CZEKAJĄ NA CIEBIE - Łączna wartość kuponów w 3 kolejnych katalogach wynosi 90 zł TYLKO U MNIE !!! Dodatkowo każda osoba która zapisze się do Oriflamepoprzez tą stronę i złoży zamówienie za min.100pp (ok 200 zł) otrzyma ode mnie W PREZENCIE wodę toaletową IN TUNE ! o wartości katalogowej 50 zł www.my.oriflame.pl/walentynki zapraszam serdecznie do Obejrzenia strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję Wam poszerzyć asortyment o produkty Betterware. Firma jest przyjazna dla swoich Przedstawicieli i bardzo ich szanuje. Zarządzający zdają sobie sprawę, że bez nas nie zaszliby daleko. Dzięki temu współpraca z Betterware jest naprawdę przyjemnością Zainteresowanym prześlę info na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×