Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niespokojny duch

Jakie padaja pytania na rozmowie kwalifikacyjnej?

Polecane posty

Gość niespokojny duch
witam wszystkich :) .....niestety nie dzwonili :o daje im czas do poniedzialku, jak nie zadzwonia, to chyba sama wykonam telefon, zeby sie nie ludzic....jesli sie nie uda, to trzeba bedzie dalej probowac, ale pierwszy krok mam za soba - chyba najtrudniejszy ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do niespokojny duch: podali jakiś termin do kiedy zadzwonią? Życzę Ci żeby się udało. Ja byłam na kilku rozmowach w sprawie pracy( 3) i też powiedzieli,że zadzwonią na 100% poinformować i co nie zadzwonili.......ściemniacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś RER
dobermann --> z zainteresowaniem czytam Twoje rady, choć aktualnie pracy nie szukam, bo od 3 miesięcy jestem w nowej ;) Na czym polega ten nowy wzór CV, o którym mowa? Tzn. rozumiem, że nie jest to po prostu nowy "motyw" graficzny, tylko alternatywna stuktura dokumentu? Będę wdzięczna, jeśli napiszesz. Co do pytań na rozmowie, to najzabawniej miałam wtedy, kiedy zapytano mnie, czy wiem, w którym roku powstała firma (w której starałam się o pracę). Rzecz w tym, że przed rozmową musiałam chwilę zaczekac w hallu, a hall był cały wytapetowany powiększonymi wycinkami prasowymi o historii firmy... a zwykłam czytać WSZYSTKO dookoła ;) Tak więc datę miałam jeszcze w pamięci krótkotrwałej :D A tak poważnie, to często na rozmowie sondują, ile kandydat wie o firmie. Dobrze zrobić więc wcześniej research, na szczęście w dobie internetu to pikuś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja też mogę to CV
ja też poprosze Doberman mój adres: mucha_83@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
Dzieki właśnie odebrałam twojego maila. Hmm trudno wydac mi opinie o tym CV, wszystkie te same dane umieszczam tylko jakby powiedzieć w innej kolejnosci i inaczej posegregowane Ale jak mowisze ze jest polecany przed headhunterow to moze warto sprobować, zawsze cos innego niz oklepane wzory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fg
mam nadzieję, że się nie obrazisz Dobermann, jeżeli wkleję tu wzór cv, który dostałam od Ciebie. w zasadzie większość wzorów wygląda w ten sposób. też myslałam, że będzie coś innego, jakaś nowość a to klasyka.;) Imię i nazwisko Dane adresowe: ul. , Kod, miasto tel. komórkowy e-mail: Cechy osobowe: Np. dobra organizacja pracy, komunikatywność, Umiejętności: • Np. doświadczenie w jakiejs pracy • Dobra znajomość programów z grupy MS Office oraz Internetu • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole • Kreatywność, zdolności organizacyjne • Umiejętność szybkiego uczenia się, łatwego przystosowywania się do nowych warunków • Język angielski w stopniu dobrym, niemiecki – w stopniu podstawowym, rozpoczynam kurs języka francuskiego • Obsługa kasy fiskalnej • Skuteczne doświadczenie w telemarketingu • Prawo jazdy – kat. B Doświadczenie zawodowe: Nazwa firmy ( czym się firma zajmowala) 30.10.2002 – 31.12.2003 stanowisko - Co było twoim obowiazkiem w pracy - Co było twoim obowiazkiem w pracy - Co było twoim obowiazkiem w pracy - Co było twoim obowiazkiem w pracy Wykształcenie Od kiedy- do nadal (jeśli dalej studiujesz) Wpisz nazwa szkoly, wydzial,kierunek 1998 – 2002 Wpisz szkole,nazwa Dane personalne: Data urodzenia: wpisz Stan cywilny: wpisz Zainteresowania: wpisz Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych ( Dz. U. Nr 133 par. 883 ) z dn. 29.08.1997 wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś RER
Dzięki, fg. Hmm... Czyli różnica polega na wyciągnięciu umiejętności na początek i opisaniu cech osobowych. No ja daję zaraz po danych kontaktowych "profil zawodowy" (czyli coś pomiędzy cechami osobowymi a umiejętnościami, a właściwie ich wypadkowa ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespokojny duch
witam serdecznie :) Mozecie mi napisac, do ilu dni powinni zadzwonic po rozmowie kwalifikacyjnej? ...troche sie niepokoje i chyba przed 15 zadzwonie tam, bo po co katowac sie myslami, czy udalo sie czy nie ?! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
wszystko zalezy jak szybko potrzebuja pracownika, raz do mnie dzwonili po 3 dniach a raz po tygodniu, a przewaznie mowia ze zadzwonia tylko do wybranej do pracy osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fg
to jeszcze i tu się pochwalę. DOSTAŁAM PRACĘ!!!:D:D:D zbieram się do przychodni, bo pojutrze muszę juz zanieść komplet badań! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje!!!! Cudowna wiadomosc :D Ja mam rozmowe 16 o te staz, wiec prosze trzymac kciuki w czwartek :D Jeszcze raz gratuluje!! A mozna wiedziec co bedziesz robic ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
póki co mam pracę ale dzięki WAM dowiedziałam się, że jest nowy wzór CV i jestem na czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawa25
Dobermann dziękuję Ci bardzo za ten najnowszy wzór cv. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespokojny duch
fg - gratulacje !!! a ja wczoraj zadzwonilam do firmy przed 15 i poinformowano mnie, ze do 15 listopada (czyli do jutra) trwaja rozmowy kwalifikacyjne, wiec po tym terminie bede juz wiedziala na pewno czy przyjeli mnie czy kogos innego :( ....swoja droga strasznie duzo ludzi musialo zlozyc podanie o prace, skoro z tak dlugo trwaja rozmowy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fg
dzięki:) będę inspektorem do spraw rozliczeń. jeszcze nie mam pojęcia co będę robić, ale już się boję. szef postraszył, że trafiam do piekła a pracownicy, z którymi mam siedzieć w biurze to spuścizna poPeeReLowska i wszystko będą na mnie spychać:P jakby co, to mam się skarżyć (w życiu! żeby mnie zwolnił, bo sobie rady nie daję?).;) tu napisałam więcej. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3347153 dzisiaj idę jeszcze zrobić badania spirometryczne a jutro szoruję do firmy dowiedzieć się co dalej. 🖐️ powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zostałam zaproszona na rozmowe w czwartek, wczoraj wieczorem wyslalam c.v i list motywacyjny a dzisiaj juz telefon mialam. Ogólnie wezme sobie to na luz bo wiem, że po rozmowie pracodawcy często nie oddzwaniają poinformować o wynikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalagaM
Do doberman: byłam na kilku rozmowach i chyba coś źle odpowiedziałam, bo już do mnie nie zadzwonili. Obecnie mam pracę, ale chciałabym wiedzieć na przyszłość, gdzie popełniam błąd? Starałam się o stanowisko szeregowego pracownika, mam doświadczenie na samodzielnych stanowiskach i taka praca bardziej mi odpowiada. Ale stanowisko było jak najbardziej w moim zawodzie. Padło pytanie o to właśnie, czy preferuję pracę w grupie czy pracę samodzielną. Odpowiedziałam, zgodnie z prawdą, że wolę pracować na samodzielnym stanowisku, chociaż praca w grupie nie stanowi dla mnie problemu. Było również pytanie o firmę. "Czy Pani zna naszą firmę, czy może opowiedzieć coś o firmie?" Powiedziałam, że owszem, jestem zorientowana, ale chętnie posłucham. Ostatnie pytanie o wysokość zarobków. Były jeszcze inne pytania, ale nie potrafię ich przytoczyć. Proszę cię, dobermanku, oceń moje odpowiedzi. Powodzenia na jutrzejszej rozmowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespokojny duch
LUDZIE !!!!!!! PRZYJELI MNIE DO PRACY!!!!!!!!!!!!!!! HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!! Juz bylam pewna,ze nic z tego, bo jakos za dlugo trwalo, choc mowili,ze do dzis trwaja rozmowy kwalifikacyjne i przed chwila zadzwonili, ze jestem przyjeta ......ale sie ciesze :):):) Doberman, zycze rowniez owocnej rozmowy kwalifikacyjnej i pozdrawiam serdecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz duszku !!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D Bardzo ale to bardzo sie ciesze, ze wam sie udaje!!!!!!!!! Ja jutro na 9 wiec napisze jak wroce :D Duszku napisz co bedziesz robic i w ogole jak tam w pracy i kiedy zaczynasz :D MalagaM mzsle, ze kiedy spytal co wiesz o firmie, trzeba bylo powiedziec co wiesz, data zalozenia firmy, czym sie zajmuja, osiagniecia, bo po stwierdzeniu :\"wiem, ale chetnie poslucham\" pan/pani prowadzaca rozmowe mogl odniesc wrazenie, ze go lekcewazysz i pewnie pomyslal, ze traktujesz jego jako potencjalnego pracownika a nie odwrotnie choc ja wiem, ze mialas inne zamiary :) Na pytania trzeba odpowiadac rzeczowo, bo jesli tylko powiedzialas, ze sie orientujesz, to moglas rownie dobrze nic nie wiedziec :) Pytanie o zarobki - wczesniej nalezy zorientowac sie ile zarabia sie na stanowisku o ktore sie ubiegasz, bo moze podalas kwote, ktorej nawet dyrektor nie dostaje, a moze podalas za mala i prowadzacy stwierdzil, ze nie bardzo sie w tym orientujesz :) Nastepnym razem bedzie lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dostałam prace!!!...w zawodzie:) a jednak nie spaliłam tej rozmowy tak bardzo jakmyslałam .... no i dostałam prace w instytucji państwowej- jednak nie wszytkie stanowiska sa z góry obsadzone...a byłam przekonana ze tak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalagaM
Dziękuję ci Dobermanku. Wezmę pod uwagę to co napisałaś na następnej rozmowie kwalifikacyjnej. Pracuję od niedawna, ale...już myślę o zmianie pracy. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara rzeczywistosc
a mieliscie kiedys tak, ze rozmowe kwalifikacyjna przeprowadzaly z wami 2 osoby a nie jedna ? ......bo ja tak mialam i zdziwilam sie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
Ja miałam tak pare razy ze na rozmowie kwalifikacyjnej siedzialy 3 osoby z czego 2 były aktywne a 1 osoba tylko słuchała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jak byłam na rozmowie to były 4 osoby, 2 facetów i 2 baby!! Jedna ze mna gadała (facet) jedna potakiwała (baba) !! A reszta to nawet sie na mnie nie patrzyła!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara rzeczywistosc
ja zawsze mialam rozmowe z 1 osoba, ale wlasnie raz przytrafilo mi sie z dwoma, do tego kompletnie nieprzygotowanymi, wrecz gubili sie w pytaniach, przerywali sobie, jakby jeden przez drugiego chcial szybciej zadac pytanie :( jak zrozumialam, ze to jest "firemka" nie podjelam tam pracy, okropni byli, jak sobie ich przypomne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam dzisiaj z 2 osobami ostatnio tez tak bylo, ze z 2. Mialam rozmowe i do tego test z informatyki, mam sie dowiadywac w srode. Rozmowa, wiem, ze poszla mi dobrze, gorzej z testem :O Zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fg
wstaję o 4:50, żeby zdązyć do biura na 6.00 a wychodzę z biura o 16.00. zobaczymy co będzie dalej.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fg
Powodzenia Dobermann i gratulacje dla Offcy i Duszka! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×