Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pracownica

Czy po okresie próbnym, dostaje się podwyzkę?

Polecane posty

Gość pracownica

Do grudnia mam 3 miesięczny okres próbny, nie wiem czy mnie później zostawia, ale myślę, ze tak, teraz mam 1200 brutto, czy mam szanse, gdyby przedłuzyli mi umowę na wyzsze wynagrodzenie? Sami przyznają? zawsze? a moze sama sie powinnam upomnieć? tylko nie chciałabym by mnie zwolnili!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica
wszystkich od razu przyjmowali na stałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już odpowiadam______________
Moja koleżanka od razu wiedziala ze po probnym dostanie podwyzke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunhildzia
hahaha ja nie mam podwyżki od 7 lat w tej samej firmie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaa
czy ktoś coś wie? też mnie to interesuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fg
zależy os firmy. mnie prezes powiedział, że na razie dostaję 1300 i umowę na 3 m-ce a potem zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaassiiaa
jak ja juz wiedziałam, ze przedłuzaja mi umowe, przygotowałam sie staranie i poszłam twardo negocjowac nowa umowe. tak sie dyrektor zdziwił, ze zamiast zostawic mnie na stanowisku ksiegowej, poszerzył mi zakres obowiazków ( za odpowiednie pieniadze oczywiscie) o negocjowanie umów ze staregicznymi klientami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zawsze. Ja 1,5 roku temu miałam obiecane, że po 3 miesiącach dostanę podwyzke, czyli tyle, ile zarabiałam w poprzedniej firmie. Do tej pory dostaję tyle, ile na okresie próbnym, w związku z czym podziekowalam za pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczarowana ołówka
chyba to rożnie bywa.. najlepiej o takie rzeczy pytac na rozmowie kwalifikacyjnej. w każdym razie ja teraz jestem na próbnym i na romowie kwalifikacyjnej mój szef od razu poweidział z teraz dostane tyle i tyle a po przedłużeniu będzie podwyższone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbc
różnie bywa, zalezy od firmy. większość firm daje podwyżkę, jak przedłużają umowe po okresie próbnym, ale nie jest to ich obowiazek. ja w moim pierwsyzm miejscu pracy przepracowałam 2,5 roku za tą samą pensję :o jak Ci nie powiedzieli na rozmowie wstępnej, jakie są ich plany finansowe, to raczej zostaniesz na tej pensji z okresu próbnego, tym bardziej, jeżeli to pastwowa firma (ja pracowałam w instytucie). teraz pracuję w prywatnej firmie i po okresie próbnym dostanę 400 zł netto więcej. ale to już było ustalane na rozmowie, jak już ustalałam z szefem warunki zatrudnienia. (tzn poczatkowo miałam dostac 200 wiecej ale widocznie szefostwo stwierdzilo, ze warto zapłacić mi wiecej:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt, że wszystko zależy od firmy...w jednej po okresie próbnym dostałam dużo więcej niż na próbnym, a w drugiej firmie, szef stwierdził że wraz ze stażem pracy podniesie wynagrodzenie, tylko się zastanawiam jak długo miałabym czekać na ten staż pracy? 5 lat, 10 lat? hehhe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica
nie jest to firma państwowa, chciałam wiecej, dostałam mniej nikt nic nie mówił, ze kiedyś dostanę wiecej, a ja nieswiadoma nie pytałam czy gdyby chcieli przedłużyć mi umowe moge jakoś poprosić o wyzszą pensje? chyba mnie nie zwolnią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuppppppppppppp
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×