Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajacy chlopak

czy biustonosz rozmiar 80 B to duze czy małe piersi ?

Polecane posty

Gość ta dyskusja zmierza do nikąd
jak 80B duże to na 100% fatalnie dobrane i koszmarny widok dla faceta chociażby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoj matulu
Haha 80 B nie istnieje - musiałabyś być mega babą z mikrocyckiem. W naturze to raczej nie występuje :D Masz beznadziejnie dobrany stanik, podaj wymiary w biuście i pod biustem to ci podam co w przybliżeniu powinnaś nosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoj matulu
Sorry, nie doczytałam, że to facet pyta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to dobre hihihihihiii
łoj matulu Sorry, nie doczytałam, że to facet pyta tak fetyszysta podniecający się w momencie kiedy ubiera na siebie stanik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze te uwagi :D:D "- Obwód jest zbyt duży jeśli podczas chodzenia biustonosz unosi się z tyłu do góry. Zalecane jest kupowanie stanika o ciut mniejszym obwodzie, a większej o jeden rozmiar miseczce." Wszystko ok, prawda, ale w tabeli wyżej sami sobie zaprzeczają i każą na 66 pod biustem nosić 70 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowana sklepami w pl
widocznie wg tej tabelki nie :) ale ta tabelka jest z dupy i nie ma nic wspólnego z brafittingiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, przez jakiś czas miałam 87cm w biuście, teraz wrócił do 85. Czy wtedy gdy miałam 87, nie istniałam? :D Rozbawiła mnie ta tabelka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelki producentów są do d...
spokojnie ja też nie istnieję wg tabelek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez wy gadacie bzdury. Przestańcie w tymi "wymiarami idealnymi". Moim zdaniem wazne, żeby kobieta była proporcjonalna. Ale nawet jak jest drobna, ma 150cm wzrostu, a biust rozmiar D może wyglądać dobrze. Kupi sobie porządny stanik, który dobrze trzyma biust, a nie rozlewa go na wszystkie strony (osobiście polecam biustonosze kris line) i na pewno będzie wyglądać ładnie. I taka 1,8m z miseczką A też. Natura tak nas tworzy, że jesteśmy różne. I dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez wy gadacie bzdury. Przestańcie w tymi "wymiarami idealnymi". Moim zdaniem wazne, żeby kobieta była proporcjonalna. Ale nawet jak jest drobna, ma 150cm wzrostu, a biust rozmiar D może wyglądać dobrze. Kupi sobie porządny stanik, który dobrze trzyma biust, a nie rozlewa go na wszystkie strony (osobiście polecam biustonosze kris line) i na pewno będzie wyglądać ładnie. I taka 1,8m z miseczką A też. Natura tak nas tworzy, że jesteśmy różne. I dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma czegoś takiego jak
rozmiar D inne jest 60D inne 70D inne 90D miska rośnie wraz z obwodem :P 80B to mniejsze piersi na ogromnej kobiecej klatce w obwodzie ok 90 cm :P paskudny widok a tobie mądralińska radzę się pomierzyć bo cycki na plecy będziesz zarzucać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jakis koszmar jest
i jeszcze kris line poleca ,to juz mówi samo za siebie :D facetowi współczuję bardziej widoku twoich cycków w masakrycznie tandetnych biustonoszach i bez , pewnie każdy ucieka jak to coś zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jakis koszmar jest
heh czegos takiego jak sama miska A nie ma 7A jest o wiele mniejsze niż 90A , radzę się do edukować bo się tylko ośmieszasz :P te co polecają triumpha i kris line nie mają zerowego pojęcia o dobieraniu bielizny i estetyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do karolinki
osoba która poleca kris line nie ma pojęcia o bieliźnie tym bardziej o dobrej i o prawidłowym dobieraniu :D chyba masz sklep z bielizną może też wystawiasz na allegro i tego kris line nikt jakoś nie chce kupować a ty usiłujesz przekonać do tego szajsu ,żałosne :P nie nasza wina że masz taki chłam na zbyciu i ludzie nie chcą tego kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm :d
a ja mam 176 cm wzrostu i mam 75 C ooh yeeea :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaolessa
Mam do was wielka prośbę o pomoc i kliknięcia. Trzeba wejść na moją stronę przez ten link http://meandcouture.blogspot.com/2012/02/lace love.html i kliknąć w zalinkowane łączę firmy OASAP lub w Baner Oasap po prawej stronie http://meandcouture.blogspot.com/2012/02/lace love.html Liczy się każde kliknięcie, będę bardzo wdzięczna za wsparcie :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fujza
ja jestem raczej drobna i mam 65F, chociaż wcale nie są wcale wielkie, co najwyżej duże. Nie uważacie że stwierdzenia typu "B jest idealne" są co najmniej idiotyczne bo B z różnymi obwodami wygląda zupełnie inaczej? W ogóle jak można stwiedzić że jakikolwiek rozmiar, nawet skonkretyzowany jest idealny, skoro każdemu podoba się co innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jakiś koszmar jest, nie będę wdawać się w tą dyskusje, bo wycieczki wobec mojego faceta sprawiają, ze zeszla na bardzo niski poziom. Dla mnie kris line to pozadna marka, maja bardzo ładne wzory, a cenowo tez można znaleźć cos ciekawego, szczególnie teraz, gdy maja sporo przecen. Możesz uważać inaczej ok, ale szanuj zdanie innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka_c przestań
reklamować ta tandetną bieliznę , kris line nie ma ani dobrych rozmiarów , materiałow i konstrukcji podejrzewam ,że masz taki shit na zbyciu i na siłę chcesz do niego przekonać , jeżeli ktoś tak zachwala cos o czym ja doskonale wiem ,że takie nie jest (kiepska jakość i podejrzanie wysoka cena) to mnie jeszcze bardziej zniechęca do takich rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest naprawdę byle co
kris line jest nic nie warty , szajs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest naprawdę byle co
kris line jest nic nie warty , szajs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LEvanDER
Prawda jest taka, że jak trochę połazicie po necie, to każda tabela rozmiarów mówi inaczej. Mam jeden super biustonosz (H&M), pasuje idealnie, nic mnie nie uciska, biust nie opada a wygląda bardzo ładnie i wręcz idealnie. Wg metki to 80B. W jednej tabeli wyszło prawidłowo. W innych napisane było 70C a w innej jeszcze inaczej. . . A poza tym nie zauważyłam u siebie mini cycków i wielkich plerów. Wyglądam proporcjonalnie i prawidłowo. Szczupła też jestem. Tu każdy pisze coś innego. Zdecydowanie lepiej zdać sie na siebie i własne lustro (albo faceta) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeehhhhe
A ile masz pod biustem (zmierz na wydechu i ciasno), i ile w biuście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dałam szansę proszkowi...
jak jesteś szczupła i uważasz ,że nosisz 80B to na pewno nie masz zielonego pojęcia o dobieraniu staników , cóż sugeruj się dalej tabelami które mają się nijak do dobierania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla faceta zawsze cycki fajne
a najlepiej jeszcze jak biustonosz ściągniesz i pokażesz cycki ;) 80tki są na babki mające ok 90-95 pod biustem :P musisz być bardzo niezgrabna a facetowi takiego widoku współczuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie wiecie to się nauczcie
właściwie dobierać biustonosze to będziecie wiedziały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gęsi prać nie potrafią
podnoszę dla jednej mądrej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 75 D a zostały mi 3 miesiące do porodu :D i jako porównać do sylwetki to są w sam raz. No z tą 80 to dużo pod biustem, miseczka mała. Kojarzy mi się z jabłuszkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×