Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajacy chlopak

czy biustonosz rozmiar 80 B to duze czy małe piersi ?

Polecane posty

Gość male?
masakra.. jezeli dla Was 80 b sa male to ja dziekuje... Moze nie wszyscy dobrze dobieraja rozmiary biustonoszy ale jezeli moja dziewczyna ma 80 cm pod piersiami to jest to niemoliwe bo jest szczupla i ma pokazny biust. Ja mam 80 w pasie i jestem dosc gruby..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawnie dobrane 80B jest małe, a źle dobrane może mieć bardzo różne wielkości. To że jakaś dziewczyna sobie nosi 80B a jest szczupła i ma duży biust to nie znaczy, że 80B to duże piersi. Znaczy to tylko, że dziewczyna ma zły stanik a powinna nosić np 70G, a 70G jest już spore. Ale to rozmiar 70G, a nie 80B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raeksa
a 60d?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laky luk
Ze mnie spora baba a 75 e , a cora 70 e -to sa fajne warunki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cucusna
witam panie podam swietna strone gdzie mozna zakupic bardzo dobry biustonosz www.Bra-Dreams.pl ZAWSZE MYSLAŁAM ZE MAM 80 D LUB DD A OKAZAŁO SIE ZE 36G LUB 80 I bardzo polecam wybrac sie tam osobiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shainex
Ja mam 167 cm wzrostu i waże 54kg. I nie wiem czy rozmiar 70 / 75 C jest dość duży jak na 16 latke. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie, 70C i 75C to dwa zupełnie inne rozmiary. 70C to szczuplejsza osoba i mniejszy biust, 75C, to 5cm więcej w obwodzie pod biustem i w biuście. W stosunku do całego ciała 70C i 75C to małe biusty. Prawidłowo dobrane 70C, to wymiary około 71-75 ciasno pod biustem i jakieś 87 w biuście, a 75C: 76-80 ciasno pod biustem i 92 w biuście Rozmiaru nie ocenia się po wieku, tylko po wymiarach ;) Zmierz się pod biustem ciasno na wydechu i luźno w biuście. Podaj tutaj wymiary, to coś na pewno doradzimy. Jesteś szczupła, więc prawdopodobnie obwody 70 i 75 są dla Ciebie za luźne (zapięcie stanika wędruje do góry, a miseczki wchodzą na piersi przy podniesieniu rąk). W dobrym rozmiarze stanik cały dzień będzie na swoim miejscu, nic się nie przesunie ani nie wypadnie :) Zajrzyj też tutaj: http://stanikomania.blox.pl/2009/02/Jak-zalozyc-stanik.html http://besame.blox.pl/2007/02/Stanikowo-poradnikowo.html i oceń, czy Twój stanik jest dobrze dobrany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o to czy miseczka C jest dość duża jak na moją figurę ? i moje wymiary.. Nie wiem czy nie jest cos ze mna nie tak.. I pytam o opinie bo mam dośc duże piersi według kolezanek i prosze o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma czegoś jak miska C
inne jest 60C a inne 90C , miska o każdy większy obwód rośnie o 5 cm i tak np 65D jest mniejsze miskowo od 85C, nie ma czegoś takiego jak wielkość miseczki samej , jest wielkość ale przy danym obwodzie :( pomierz się ciasno pod biustem(na WYDECHU) i w biuście luźno w lekkim pochyleniu potem wpisz w kalkurator pokaże Ci orientacyjny rozmiar ;) na początku celowałabym w brytyjskie ponieważ polscy producenci odstawiają straszną lipe http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/index2.html też myślałam ,że nosze 85 i byłam pewna ,że się w 70 nie zapnę , dopóki NIE NAUCZYŁAM SIĘ UBIERAĆ POPRAWNIE STANIKA 1.najpierw cycki 2.powygarniać co trzeba 3.teraz powinno się ramiączka(ale zakładam równocześnie. 4.Nagimnastykować się aby się zapiąć na ostatnie zapięcie(przy wąskich obwodach) 5.efekt podziwiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko kilka słów ........
80B to piersi małej wielkości na grubej wielkiej babie ;) co ma 95 cm pod biustem :D tak trzeba zaniżać obwody bo staniki nie są szyte z płótna jak przed wojną i to Iszą obudźcie się kobity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejrzewam, że masz spore piersi, ale okropnie dobrany stanik. Dobrze dobrane 65C to malutkie piersi, a źle dobrane 75C, to już biust spory. Patrząc na Twój wzrost i wagę, pewnie lepszy byłby dla Ciebie rozmiar 65F/FF. 75C to dosyć szeroka osoba z małym biustem. 65FF - szczupła osoba z dużym biustem. Miseczki w tych dwóch rozmiarach są podobnych wielkości, ale 75C ma o wiele szerszy obwód, za luźny na Twoje 54kg i 167 :) (Ja przy tej wadze i przy wzroście 160 noszę obwód 65, więc Ty na pewno też nie większy, a może i mniejszy :) ) Nosząc taki biust w staniku 75C tylko go rozwałkowujesz, spychasz pod pachy. Piersi nie mają podtrzymania, a Tobie jest niewygodnie. Zajrzyj na balkonetkę i zobacz jak wygląda 75C, a jak 65FF i oceń, do którego rozmiaru Ci bliżej :) http://balkonetka.pl/katalog/size/30ff/ http://balkonetka.pl/katalog/size/30f/ http://balkonetka.pl/katalog/size/34c/ Sama zauważysz, że rozmiaru 65F i 65FF jest w katalogu o wiele więcej niż 75C. Tak naprawdę 75C pasuje na bardzo niewiele kobiet, tylko większość nosi ten rozmiar, bo nie potrafią dobrać odpowiednio stanika, bo w sklepach nie ma innego rozmiaru. A 65F powinno być bardzo popularnym rozmiarem wśród Polek. Przejrzyj chociaż kilka pierwszych stron w przypadku 65F i FF, bo staniki są przeróżne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmhm ;D
Ja mam 80B, waze okolo 53kg i wzorst ma 166cm i jestem szczupla, w stanik mam dobrze dobrany i wiem o tym ;D... ;P tutaj sobie mozecie spr ;D http://www.rozmiar.com/stanika.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne to wszystko
ja mam 78 pod biustem luźno, a mieszczę się w brytyjskie 65. Z polskich firm tylko Ewa Michalak ma rozmiarówkę biustonoszy zgodną z wymiarami - jej 75 pod biustem jest dla mnie idealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewikkks
Hmhm , 80B, szczupła 53 kg i dobrze dobrany stanik? Taaaaak, a świstak siedzi i zawija :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 80pasuje na 95-100 pod biustem
napewno najlepiej dobrała jak mogła na bazarze :P , sprawdzałam na puszysttej koleżance i właśnie 80 pasują na kobiety mające ok 95 pod biustem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cycata to ja jestem (65G 60H zalezy od kroju....) dobrane prawidłowo a szczupła kobieta z dużym optycznie biustem nosząca 80B.... źle dobrany na 99%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak się wydaje duży albo nosi
taki rozmiar szczupła laska ma na bank źle dobrany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrqacujęWTriumpfie
70C to mało?:) Od kiedy?:) Ale pierdolicie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady pawwwww
dokładnie,pierdolą baby, nie mam zamiaru ściskać się o 10cm za małym biustonoszem.. pogłupiały chyba tu jest dobra rozmiarówka http://www.rozmiar.com/stanika.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lady pawwwww
dobraby była gdybyś tak do obwodów dodała z 10 cm, wypad ze spamem :) ja mam 70G i wcale nie są wielkie :P 80B jeśli sa duże to fatalnie dobrane :D waszym biustom współczuję a jeszcze bardziej facetowi który jest zmuszony patrzeć na wasze rozlazłe i zmasakrowane naleśniki :P w źle dobranych stanikach :P już lepiej wcale nie nosić bo źle dobrany masakruje piersi a zbyt małe miseczki powodują to ,że fiszbina gniecie pierś a potem bóle w trakcie cyklu torbiele i guzy :( wasz wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heaaaaahaaa
PrqacujęWTriumpfie, 70C to malo od zawsze, ale co ktos z Triumpha moze o tym wiedziec, skoro wy tam znajomosc zasad doboru stanika macie zerowa? Prosze, 70C: http://balkonetka.pl/katalog/size/70c/ wielkie, nie, ignorantko? :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahha nie unosze
jak was czytam ! ja mam 80B jestem chuda jak patyk i mam duze cycory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hahahhaaa
masz źle dobrane ot co :P 80 są na 90-95 pod biustem :P noo klate to ty masz jak sztangista co najmniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczkaaaaa
zdecydowanie małe, ja mam 85DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem średniej budowy
przy 170 cm i noszę tak 75F ścisliwce i wiecie co wcale nie mam jakichś tam masakrycznych balonów tylko średni biust ;) więc jak możliwe ,że chuda laska ma 80B i ma cycory? przecież tą 80tka się trzy razy owinie :D klate to masz conajmniej jak ruska wioslaraka albo NRD-owska pływaczka :P nie chciałabym tego widzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa krolowa
a ja mam 86 obwodu w biuscie i mam miseczke 70 C czy tez czasami nawet i D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×