Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajacy chlopak

czy biustonosz rozmiar 80 B to duze czy małe piersi ?

Polecane posty

Gość ja mam 75 F
miesiąc przed porodem i wcale wielkie nie są. owszem w porównaniu do 75 c które wcześniej nosiłam różnica jest, ale to wciąż nie giganty.Dużo brakuje do takich ponętnych biustów ;) Ponieważ nie miałam gdzie wcześniej kupic takiego rozmiaru jak mam obecnie zmuszona byłam nosić 80 D, przy czym teraz biust z miski zaczyna wypływać, a fiszbiny są ewidentnie za szerokie. więc 80B to maleństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenitty
To jest spory rozmiar... Wcale ten kto nosi taki rozmiar nie musi być potężnej budowy... Chyba. potężnej budowy nie widzieliście. :-* ;-) :-P. <3. @-}--

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenitty
LEvanDER dobrze napisała. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, to jest spory... Obwód. Bo biust malutki. Tak wygląda 80E: www.maheda.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=173%3A70b&catid=35%3Aartykuy&Itemid=71 A 80B to 3 miseczki (6 cm w obwodzie biustu) mniej niż 80E... *** Tak 80J: www.maheda.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=175%3A70b&catid=35%3Aartykuy&Itemid=71

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 13 lat, 162 i stanik 80B To dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedobrze, bo jeśli to jest rozmiar dobrze dobrany to oznacza, że masz sporą nadwagę, a to zdrowe nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 16lat rozmar 80 b to duży czy mały ? jestem bardzo szczupła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Średnie. W porównaniu z AA są duże, w porównaniu z J małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jesteś bardzo szczupła to znaczy, że w żadnym wypadku nie powinnaś nosić stanika z obwodem 80, tylko dużo mniejszym. Miseczka tez się wtedy zmieni. Wiesz, że źle dobrany biustonosz po prostu niszczy piersi? Ile masz w biuście i pod biustem (pod biustem zmierz bardzo ściśle)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys mialam 75b. Po porodzie c. Przytylam i zwiekszyl mi sie obw do 80-85. I takie kupowałam, ale zbytnio zadowolona nie byłam, ramiaczka sie wzynaly, piersi wisiaaly po bokach wszystko zrolowane wciskalo się miedzy faldki. W zeszlym tyg poszlam do sklepu po jakis nowy biustonosz, kobieta ok 60 lat patrzy na mnie z ukosa jak poprosilam o 85c. Zapytala czy może, ja skinelam głową nie bardzo wiedząc o co biega, a ta rozchylila moją kurtkę i zaczęła moje cycki obmacywać. Ze sklepu wyszlam z rozmiarem 85f i stanik jest tak wygodny, piersi wreszcie na miejscu, nic się nie wżyna a ja wygladam o kilka kg szczuplej. Kocham tą panią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha to ja xd ta co ma 13 lat 162 cm stanik 80b waże mniej niż 50 kg i wygodny mam stanik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ależ oczywiście.... ale jak go zawiążesz na potrójną kokardkę chyba albo się dwa razy obwodem owiniesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bierdonkowy szaleniec
80B to ma gruby facet z problemami hormonalnymi tzw ginekomastia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
80 B to nosi grubsza kobieta z małymi cyckami. Ja jestem szczupła i mam 65 w obwodzie. Ale wiem, wiem. 80 B jest łatwo dostępne, można kupić taki stanik za dychę na rynku. Z 65 w obwodzie już tak tanio nie jest ;). Dziewczynki, nastolatki nie niszczcie sobie biustu takimi stanikami. Osoba szczupła nie może nosić staników z obwodem 80, ten obwód jest dla większych gabarytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jakie laska ma proporcje, ale duże to napewno nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wiesz...może duże? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mininda_98
Moja mama ma 80b (źle dobrane doprawdy, bo powinna mieć większy rozmiar, ale nie może go nigdzie znaleźć) i ma według mnie wielkie cycuchy :-) doprawdy to zbytnio się nie powinno liczyć, no ale jeszcze się trochę w 80b mieści :-) mostek ma od mostka z 5-7cm odległy. I mówi że w piersiach ma tyle co ja (92) ale to jest niemożliwe bo ja mam małe a ona duże :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nigdzie nie może znaleźć? wygooglaj stanikową mapę, masa sklepów w całej polsce, miski do K, obwody od 60 plus fachowa obsługa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×