Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Święta Wincenta

Bielszczanki i Bielszczanie- wpisujcie się

Polecane posty

Gość a kto z toba tyle wytrzyma
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{cześć] dziewczęta i Ty Dżizys Piszę o różnych porach,zeby nie było,że tylko w nocy.:P no to jestem to pięknie,że nie zapomniałaś o B-B.:) Niektórzy wyjadą i zaraz zapominają gdzie ich korzenie.:( O pisowni i mowie nie wspomnę.Istna tragedia. Dżizys,jakie wiatry Cię przygnały do Bielska?Jesteś dziewczyną,chłopakiem.........? Co do kibicowania,to mnie najbliżej jest do Wisły-Kraków :) Z zagranicznych jakoś nie mam ulubionej drużyny.Jak są jakieś międzynarodowe rozgrywki to oczywiście jest najpierw Polska,później Czechy i Brazylia. W ogóle chciałabym kiedyś pojechać do Brazylii.Konkretnie do Rio de Janeiro.Ale,niestety,nie zanosi się na to.:( Wincenta,to,że jesteś najlepsza,nie ulega wątpliwości.:D Pozdrawiam🌻 ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paryżanka- dopiero co się otrząsnęłam :P I nie musiałaś pisać, że to nie twoje wesele bo po pierwsze jak ktoś będzie cię chciał poślubić to uznam to za cud :P, a po drugie przecież widać ze masz zadatki na starą pannę :P;) Wybacz, że nie odpisywałam ale nie było mnie w domu, dzięki za zdjęcie, szczerze mówiąc myślałam że masz większą złośliwośc na buźce wypisaną a tak to utwierdzam się w przekonaniu że pozory mylą :P Z reprezentacji narodowych to całym sercem kibicuję Włochom, kiedyś jak przegrali ćwierćfinał na Mistrzostwach Świata to się popłakałam 😭 ;) Teraz jestem szczęśliwa bo są Mistrzami :classic_cool: Wesołego Święta :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicia...az tyle komplementow na raz!!! co do tego staropanienstwa, to nie takie pewne...moze jest jeszcze jakas nadzieja...(patrz autor fotki) wesolego swieta??? ...tobie sie przypadkiem pory roku nie pomylily malenka? Marketa ;) co do pilki noznej dziewczyny to zesmy sie niezle dobraly...bardzo lubie, choc teraz kibicuje druzynom francuskim...jak na przyklad OL...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!:) Mam trochę czasu,to się dopiszę.:) MŚ w 2016 roku będą w Brazylii.Może,jak dożyję,to się wybiorę.......?:D Kiedyś bardzo interesowałam się piłką nożną.Wszystko wiedziałam,nawet gdzie i kiedy poszczególne drużyny mają sparingi. Po latach entuzjazm opadł i skończylo się tylko na Wiśle-K-ów. Wincenta,piszesz na stadionie chorzowskim,źle się oglada mecze,ponieważ przeszkadza bieżnia.Przecież,jak wybudują nowy stadion w W-wie,to też będą bieżnie.Bo maja budowac,właśnie stadion,a nie boisko.:) no to jestem nie dziwię się,że kibicujesz francuskim drużynom.Skoro tam mieszkasz......... Zostajesz we Francji na stałe,czy masz zamiar wrócić? Wyczytałam,że masz dwa koty.Ja też mam dwa,a raczej dwie,bo to są kociczki. Miałam kiedyś więcej mruczusiów,teraz zostały dwa. Mam jeszcze psa.:) Pozdrawiam 🌻 ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha,nie wiem,czy zauważyłaś,ale ja nie jestem z B-B.Mieszkam w Cieszynie.Bielska nie znam,a weszłam na topik,żeby dowiedziec się paru rzeczy i zostałam.:) Z Cieszyna do Bielska nie jest daleko,chyba 30 km,a poza tym,Cieszyn był kiedyś w woj.bielskim.To chyba mogę trochę popisac tutaj?:) ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marketa bylam w Cieszynie kilka razy...w tym czeskim rowniez... jestem tutaj i juz zostane...zakochalam sie w kraju... i w jednym z jego obywateli ;) koty, to \"dobytek\" mojego faceta, musialam sie przyzwyczaic... cale zycie mialam psy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paryżanka, nie nazywałabym sąsiada który pewno w ogóle cię nie zauważa twoim facetem :P Wisły Kraków nienawidzę więc na ten temat nie rozmawiajmy 😡 Jak przerzucisz się na Legię to może nawet cię polubię :P Tam ma być cały kompleks sportowy więc i stadion, i hala i miejsca do treningów i miejsca na odnowę biologiczną w tym basen ;) Nawet jeśli będzie bieżnai to na pewno nie taka jak na śląskim bo to totalna porażka :O Widoczność zerowa :O I ja też kocham koty, uwielbiam wszystkie mruczki, a najbardziej rude :classic_cool: Nieststy sama na razie nie mogę mieć kota ale tuczę wszystkie osiedlowe podtykając im różne smakołyki ;) I nic mi się nie pomyliło, my w Polsce mamy dziś dzień wolny bo jest święto, ale ty tam na wygnaniu już na pewno o tym zapomniałaś :O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Wicia, nie zapomnialam...tutaj to samo, tylko fakt, ze zyczysz \"wesolego\" swieta zmarlych troche mnie zszokowal... no fakt po sasiedzku jestesmy... w tym samym lozku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przecież chyba na samym początku istnienie topkiu wysyłałam ci zdjęcie :O Zapomniałaś czy wykasowałaś :P Trochę luzu, zawsze życzę wesołego święta :D Poza tym to nie Święto Zmarłych (to 2.11) a dziś jest Wszystkich Świętych tylko taka się przyjęła świecka (:P) tradycja, że to dziś głównie odwiedza sie cmentarze ;) Ci którzy umarli na pewno nie chcieli by żeby cały czas płakać po ich stracie i zadręczać się ;) W łóżku? Hahaha, ty mi z twarzy wyglądasz na dziewicę więc nie ściemniaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no nie zaznalam, nie zaznalam... ok Wicia musze sie zbierac, bo idziemy do znajomych na kolacje...zas sie za diete bede musiala zabierac chulira... ahoj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A H O J :) Kruca,tyle się napisałam i wszystko diabli wzięli! Wincenta,na Legię nigdy się nie przerzucę,przykro mi.:( Dlaczego piszesz,że nienawidzisz Wisły?Ja nie znam uczucia nienawisci.Mogę kogoś nie znosić,nie lubić,ale nienawidzić? Ten stadion,zdążą wybudować?Jak myślisz? Paryżanka(chyba mogę tak napisać?),jak w grę wchodzi miłość do faceta i jego miasta,to jest bardzo poważna sprawa.:) Dawno,dawno temu,poznałam dwóch Francuzów.Do dziś pamiętam ich imiona.Jeden miał na imię Jean-Pierre,a drugi Jean-Paul.Zostało tez w pamięci kilka słówek francuskich.:D Witam Podkarpacie.:) Co u Was? Winceta,mamy jedną cechę wspólną.Kochamy koty.:D Paryżanka,miłej kolacji,a pozostałym-miłego wieczoru🌻 Mejte se hezky.:) Nazdar🌻 ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×