Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

Gość Myszka0093
Hey wszystkim:) Jestem nowa. Nie za bardzo orietuje sie w tych stronkach na darmowe probki czy gadzety. Jakbyscie mogly posylac jakies polskie pewniaki, a jak sie juz zaczne orietowac co i jak to napewno sie odwdziewcze. Z gory dziekuje Wam :* pozdrAwiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dredzik
Hejka:) chciałabyś testować kosmetyki Maybelline New York ? Jeśli tak to podaj mi swój e-mail ja Cię zaproszę Ty sie zarejestrujesz tez zaprosisz 10 dziewczyn i co miesiąc będziesz dostawać kosmetyki od Maybelline! w skład kosmetyków wchodzi maskara pojemność 10ml, podkład 30ml, lakier 10 ml, szminka/błyszczyk 5-7 ml (wysyłane w ilości 1 sztuki produktu do wyboru z wybranej kategorii oraz dodatkowo 20 saszetek z próbkami o pojemności 1ml) za darmo oczywiscie. strona z rejestracja przychodzi na poczte jak tylko podasz mi mail-a i ja cie zglosze:) pozdrawiam buzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna220
Metallia23 mozesz napisac jak wypelnialas to o wegeterianizmie jakie pola sa tam wymagane bo ja wypelnialam ale sie nie udalo bo na koniec pisze We’re Sorry!..... i nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_c
Witam Czy chciałabyście testować kosmetyki Maybelline New York ? Jeśli tak to podajcie mi swój e-mail a ja Was zaproszę. Zarejestrujecie siem, tez zaprosicie 10 dziewczyn i co miesiąc będziecie dostawały kosmetyki od Maybelline za darmo! w skład kosmetyków wchodzi : maskara pojemność 10ml, podkład 30ml, lakier 10 ml, szminka/błyszczyk 5-7 ml (wysyłane w ilości 1 sztuki produktu do wyboru z wybranej kategorii oraz dodatkowo 20 saszetek z próbkami o pojemności 1ml) Za darmo oczywiscie. Zapraszam i pozdrawiam. Moj e mail : anuska_17@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Order Your FREE Vegetarian Starter Kit We’re Sorry! We limit requests for this item to one per week. Please check back in seven days or order through PETA’s online literature catalog. to oznacza wyczerpany limit oraz by sprobowac w nastepnym tygodniu.Starter dostajesz w ciagu 6-8 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.wilkinsonsword.co.uk/women Wilkinson Sword (producent maszynek do golenia) nie wiem, czy daja akies probki lub katalogi, ale napisac nie zaszkodzi, parwda? :D ;) http://www.goldenrose.pl/kontakt.html Golden Rose (tez nie wiem, cyz cos daja, ale napisze do nich ;) ) Ktos tu kiedys pisal cos w stylu \"Czy wy wiecie, co te firmy moga zrobic z waszymi danymi, skoro wy nimi rzucacie na prawo i lewo?!\" No to odpowiem, ze nic nie moga zrobic zgodnie z ktoras tam ustawa i polityka prywatnosci. Moga wykorzystac te dane tylko po to, zeby sie z nami skontaktowac i ewentualnie wyslac nam probki, ulotki itp. Juz nie mowiac o tym, ze mozemy w kazdej chwili wycofac swoje dane z kazdej firmy, jezeli nam to przeszkadza. Wszystko jest OK wystarczy tylko czytac te podpisiki drobnym druczkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olena_132
Z czym dziśl istonosz do was zawiatł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi Zawadzka-
Do mnie przyniósł ksiązkę taką malutką"Podstawowe elementy życia chrześcijanina" Podaje link www.rhemainc.org oraz dziś na mojego e-amila dostałam odpowiedż od KIA: Dziękujemy za zainteresowanie marką KIA. W odpowiedzi na Pani prośbę w najbliższym czasie, jak tylko będzimy dysponować gadżetami, zostanie przesłana na podany adres stosowna przesyłka. Gadżety można również otrzymać podczas zawodów Pucharu KIA-LOTOS-CUP. Wiecej informacji na naszej stronie www.kia-lotos-cup.pl. Z powazaniem: Waldemar Świderski Infolinia KIA Motors Polska 0 801 542 542 -------------------------------------- Trzeba do nich napiasać e-amila z prośbą oprzesłanie gadżetów.... **Pozdrawiam i czekam na linki****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olena_132
U mnie jak narazie pustki:( Dostałyście próbki z Joanny? Bo mi przysłali takiego dziwnego maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.avene.com.pl/ Avene (kosmetyki do pielęgnacji ciała) http://www.sanoflore.com/index.cfm?MD=1 Sanoflore (olejki zapachowe) http://www.guerlain.com/ Guerlain (kosmetyki do make-up i perfumy) na dole po prawej jest \"mailing list\" i tam znajdziecie adres mailowy :) http://www.alesgroupe.com.pl/ Lierac (koemtyki do ciała) Jak cos macie to dawac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja dzisiaj znowu dostalam probki z Ziaji :D chyba mnie lubia :) [cos im sie musialo pomieszac, albo ja niechcacy wyslalam 2 maile xD] Do Joanny pisalam, ale narazie nic nie dostalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olena_132
Co ty Maggie93 pisałaś do Ziaji, że ci przysłali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dredzik7interia.pl
JAk ktos chce zaprszenie to prosze pisać... Będe wdzięczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dredzik7interia.pl
Dredzik7@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna220
dzieki Metallia23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasti123 twoje rady są złote, aty jesteś złoty człowiek- dziękuję (przeczytałam twoje wcześniejsze rady na tym forum)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż się zawstydziłam*rumieni się* wiecie co mi się dzisiaj śniło? ze miałam tak zapchaną próbeczkami skrzynkę że nie mogłam jej otworzyć mam nadzieję ze tak dzisiaj będzie Pozdro dla wszystkich P.S wam też życzę takich snów hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania631
wypelnilam zgloszenie o ten grzebien kliknelam submit czy jakos tak i wyswietlilo mi ze nie moze otworzyc strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olukaa
Mam ciekawy konkurs Do wygrania: znizki w sklepach internetowych, magazyny SMART, torby skorzane, mp3, kremy Dr Irena Eris, karty pamięci SD o pojemności 2 GB, akcesoria sportowe, mydla, poszewki, znizki na laptopa, bielizna TRIUMPH i wiele innych nagrod. P.S. SA NAGRODY GWARANTOWANE. Piszcie na maila: aleksandr a_kwietniewska@buziaczek.pl a ja przesle wam linka do stronki. Dla sępów nie daje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×