Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

Maszyna mi odpisala z MAC-a :) : "Thank you for taking the time to contact us at MAC Cosmetics Online. We have received your email and a member of our MAC Cosmetics Online Customer Service team will review your inquiry and respond to you as soon as possible. Thank you for your interest in MAC Cosmetics. MAC Cosmetics Online Customer Service"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
https://www.borghese.com/index.cfm Borghese (rozne kosmetyki) Nie wiem dlaczego, ale ja jakos nie lubie podawac swojego nr telefonu. Potem beda do mnie dzwonic i nie dadza mi spokoju :P Dlatego zawsze jak trzeba wpisac nr telefonu (czasami tylko mozan wpisac, ale niektore firmy tego wymagaja), to ja tam stawiam zwyczajna pauze: " - " dzieki tej kreseczce komputer uzna, ze pole zostalo wypelnione, a ja mam sprawe z glowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Do Gabi: Nie rozumiem co ma wspólnego bycie na kilku forach dyskusyjnych z kłamstwem? W przeciwieństwie do innych podawałem często nazwy firm lub produktów, reszta pozostała dla inteligentnych..... W przeciwieństwie do Ciebie nie będę Cię obrażać.................... Miłego dnia złośnico....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi Zawadzka-
Do sniper 1 masz dar przekonywania:)Ja również życzę ci milego dnia z pełna skrzynką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi Zawadzka-
A umie PUSTKI !!Ale moja koleżanka dostała paczke z nutricy www.nutrica.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi Zawadzka-
Upss sorry za zły adres to jest prawdziwy na 100% www.nutricia.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi Zawadzka-
Kto jest na nasza-klasa.pl ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0luskaa
u mnie dzisiaj tylko zdjecie z dedykacja i plytka alchemist project ;( i rachunek z plusa hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj negatywy od Sensique i LU :( Pana listonosza, ani zadnego pana kuriera jeszcze nie bylo, ale mam nadzieje, ze ktorys dzisiaj mi cos przyniesie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
Maggie93 ja pisałam do sensique jeszcze nic nie odpisali, ale do nich trzeba się opisać żeby coś przysłali, moja koleżanka mi mówiła :) spróbuj jeszcze raz :) a u mnie listonosz chodzi ok. 14 więc nic nie wiadomo jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd zamówić
darmowe różańce,medaliki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi Zawadzka
U mnie Dzisiaj Pusto:(....A le może Przyjdą próbki z Bielendy w piątek...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
info@nouba.pl Nouba (kosmetyki do make-up) dzisiaj do nikogo wiecej nie pisze, bo nie mam czasu :P , a pozatym taka ladna pogoda, ze trzeba korzystac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do maggie
podaj mi tresc do wilkinsona,nie znam jezyka,czy mam na maila do nich pisac czy tam gdzies na ich stronie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Dzisiaj Postmen przyniósł: - kartki zapachowe: 1 z Pumy i 2 z Escada - magazyn BikeBoard i katalog rowerowy/673 strony/polskie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka0093
do Maggie: jak mozna to ja tez prosze o info z tego wilkinsona..:) czy to trzeba emaila czy na stronie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi Zawadzka
Pozytyw od bielendy...:) i parku wodnego...:-))))Negatyw od ales:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×