Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

nasti123 piekny sen :D Ja dzisiaj znowu dostalam niedoslownego negatywa (czyli pisza o produktach dostepnych w Polsce..) :( Pozatym niestety pusto.. :( Ale to nic ;) czeka mnie dzisiaj jakis milion maili do wyslania (kupilam porcje nowych gazet, z ktorych wypisuje nazwy firm kosmetykow :P mam ich juz chyba z 250 :D :P ), wiec biore sie do pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie piszcie do tej osoby- bo tylko chcce dla siebie wygrac- zebrac jak najwiecej osob ,,promosfera.pl Wygraj kwartalną prenumeratę magazynu Smart! Przyłącz się do nowego konkursu na Promosfera.pl! Zapoznaj się z regulaminem i poleć portal wszystkim swoim znajomym! Masz niepowtarzalną szansę wygrania kwartalnej prenumeraty miesięcznika Smart - popularnej gazety o ciekawych gadżetach! Kliknij, aby sprawdzić promocję!,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na stronce Auafresha (pasta do zebow www.aquafresh.com ) można zamowic darmowe probki, ale chyba im sie stronka popsula (przynajmniej mi nie wchodzilo..) wiec normalnie napisalam do nich z prosba o probki ;) moze przysla :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuję małą wymianę na której skorzystają wszyscy Formowicze otóż ja daję na forum adresiki do próbek a wy dajecie adresy do gadżetów oczywiście wszystkie adresy wasze i moje muszą być sprawdzone i pewne co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ! hmm.. jakos nie moge skusic sie do pisania próśb o próbki. robie tylko wtedy gdy jest specjalny formularz.. wiecie o co chodzi? :P moze maceie jeszcze jakies.. ????? bo kiedys wysłalam zwykle emeile i kazda odpowiedz była negatywna.. ja wysłąlam do canona - wydruk zdjec.. przyslalo :) i przysłali z OB. ale wysłala jeszcze [ z Waszych i nie tylko linków] do tena (podpaski), Whiskas (dla kociala polrocznego) , jakieś herbaty, jakies torby reklamowe i o te 3 saszetki szampony Loear Paris. zobaczymy jak to bedzie :) i mam prośbę.. moze macie coś fajnegoz kosmetykami.. mi i mojej mamie najbardziej na tym zalezy a nic nie moezey znalezc.. wszystko \'przedawnione\'.. no i z tymi formularzami chcialabym.. jakos wysylanie emaili mnie krępuje.. może Was tez? kurcze.. :P pozdrawiam Was ! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timeforcoffe nie ma sie czego wstydzic ;) ja na poczatku tez mialam male opory, ale w koncu sobie uswiadomilam, ze oni codziennie dostaja mnostwo takich samych wiadomosci typu \"dziendobry, prosze mi przeslac probki na adres..\". Tylko o to chodzi, ze jak oni zobacza, ze sie nie wysililas w napisanie tego maila, to ci nie przysla probek. Trzeba napisac dlugiego maila z mnostwem argumentow i tylko mala wzmianka o probkach, informatorach.. :) napisz do Oceanic-a: http://www.oceanic.com.pl/kontakt/biuro.htm oni Ci przysla ankietke i po jej wypełnieniu dostajesz probki :D i nie ma sie czego wstydzic ;) dla nich takie maile to normalka, codziennosc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olena_132
Jak tam u Was? Skrzynki mailowe pełne? U mnie pozytyw z yves rocher i negatyw z jakiejś karmy dla psów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maggie.. tak, tylko co ładnego wymyslic.. jakos chyba nie mam do tego glowy.. ani umiejetnosci.. nigdy ni ebyłam dobra pisarką :P a szkoda :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timeforcoffee gdzies wczesniej napisalam takiego maila, jakiego zwykle pisze do firm kosmetycznych. Jestem naprawde superfajna to wam podam wszystkie maile jakie mam :D wiem, ze mnie kochacie ;) KOSMETYKI DO CIAŁA Witam. Od dawna szukam najlepszego kosmetyku dla mojej suchej skóry. Z powodu stresu i szybkiego trybu życia jej stan się pogorszył. Stała się szorstka i niemiła w dotyku. Z wiekiem stała się znacznie wrażliwsza i niestety mniej elastyczna. Próbowałam już naprawdę wielu różnych produktów. Moja znajoma poleciła mi ~NAZWA FIRMY~. Jednak ze względu, że moja skóra stała się ostatnio dużo wrażliwsza i jestem alergikiem, przed kupnem produktu muszę go przetestować. W dodatku z powodu braku czasu rzadko mogę oglądać kosmetyki ~NAZWA FIRMY~ w Internecie. Dlatego proszę o przysłanie mi próbek, informatorów i broszur dotyczących Waszych produktów na adres: ~ADRES~ Z poważaniem, ~IMIE NAZWISKO~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOSMETYKI DO WŁOSÓW Witam. Mam długie, proste cieniowane blond włosy. Od dawna szukam dobrego dla nich kosmetyku. Po wielokrotnym farbowaniu, suszeniu, prostowaniu i innych czynnościach stylistycznych stały się suche, łamliwe, zaczęły wypadać, a końcówki zaczęły się rozdwajać. Wyglądem przypominają siano, w dodatku są niemiłe w dotyku i straciły blask. Moja fryzjerka poleciła mi ~NAZWA FIRMY~. Jednak ze względu, że mam bardzo delikatną, wrażliwą skórę i jestem alergikiem, przed kupnem muszę przetestować dany produkt. Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o przesłanie mi próbek i informatorów na adres: ~ADRES~ Z poważaniem ~IMIE NAZWISKO~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAKE-UP Witam. Bardzo dbam o siebie i swój wygląd dlatego często używam kosmetyków. Uważam, że warto podkreślać swoje piękno i atuty odpowiednim makijażem oraz dbać o swoje ciało, nawilżając je, stosując filtry UV etc. Niedawno w drogerii natknęłam się na produkty ~NAZWA FIRMY~. Jednak ze względu, że mam bardzo wrażliwą, delikatną skórę i jestem alergikiem, przed zakupem muszę przetestować dany produkt. Dlatego proszę o przesłanie mi informatorów i próbek na adres: ~ADRES~ Z poważaniem ~IMIE NAZWISKO~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANGIELSKIE UNIWERSALNE Dear Sirs, I Am writing this letter hoping that you will read it and give me some time to tell you about my passion. I love cosmetics, and everything that is connected with beauty products. I collect fragrances, and perfumes. It is because I care about myself. In my opinion we have only one life and we have to treat our body very kindly. My sister and me once made a promise. We will ask each company we like for a sample or real product. It is like a contest. We contact our favorite brands asking them to send us for example bathing or moisturizing cream or a skin care product. We like to look nice, smell nice and be always young. Once I gave my mother a small bottle of perfumes and lipstick I got from one of the famous companies, she was so happy she still remembers it. So if you are so kind to send me even a small gift, my whole family would be more than thankful. My address is: ~ADRES~ Kindly thanks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, ze mnie kochacie :D Tylko dopiszcie cos od siebie (ewentualnie cos skasujcie/zmiencie) zeby sie firmy nie pokapowaly, ze to jest caly czas kopia mojego wspanialego maila :P Az jestem z siebie dumna xD zart :P oczekuje teraz mnostwa wspanialych linkow z kosmetykami/gadzetami (sprawdzonymi i nie powtarzajacymi sie! :D ) w podziekowaniach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi Zawadzka-
Maggie 93 jesteś złota!!!Jeżeli ktoś na forum coś powie zlego o tobie to zabiję gołymi rękami....hehhehe;) A tak a propo pozytyw od parku wodnego w Krakowie;)Napisali że wyślą plany lekcji HURA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi Zawadzka-
marketing@parkwodny.pl -Trzeba napisać e-amila o gadżety pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A probowalyscie pisac do firm np. gum do zucia, jakichs slodyczy? :D chyba przysylaja, bo jakis czas temu mojej kolezance przyszly slodycze JOJO i chyba z Wedla cos :D ;) kocham slodycze, to cos popisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0luskaa
ja tylko do coca coli i pepsi... ;p ale negatywy niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi Zawadzka
Hejuś Jestem...:)Tu nowa Więc prosze o Dużo LINKÓW:)....Heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
0luskaa jak mogłaś napisać do pepsi skoro oni nie mają @ ani formularza kontaktowego ja dziś pisze do KIA FIAT WEDEL TCHIBO NAOMI CAMBELL AVON SONY SAMSUNG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×