Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

Gość kaSsia_x3
przypomniałam sobie że dostałam dawno temu, 4 próbki i katalog z CHARMINE ROSE :D nie wiem czy pisałam o katalog czy o próbki. ale warto spróbować :) biuro@grehen.com.pl chyba za drugim mailem dostałam je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka_kosmetyków
A u mnie uroszinki i paczka od my dziewczyny!!! :wkładki descreet !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper
Kurcze nie wiem czy pisać bo znowu jakiś osioł podszyje się za snipera...... Ok............5 próbek kremów z www. phermacf.com.pl i płyta, długopisy ,ifoldery z parków narodowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper
poprawka na adres www.pharmacf.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eduia
Siemka! Ja Poszłam do apteki (Wrocław Jedności Narodowej) I dostałam: 1. Antybakteryjny żel do mycia rąk 2ml 2. Ziaja krem redukujący trądzik 3ml 3. Pharmaceris Krem antytrądzikowy do twarzy 5ml (w tubce :D) No i długopis, notesik oraz pomadka :P Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduia
Przykład Yves rocher DO: zielona_ksiega@yves-rocher.com.pl, Temat: Zielona księga i... Dzień Dobry!! Chciałabym używać waszych produktów, ale nie moge bez przetestowania poniewarz moja skóra jest sucha alergiczna i wrażliwa. Dlatego prosze o przesłanie kilku próbek na adres XXXXX XX X XX-XXX wrocław prosze o próbki kosmetyków: Balsam Nawilżająco - Łagodzący Do Ciała Nawilżająco-Łagodzący Krem Na Dzień Krem Na Zaczerwienienia Maseczka Łagodząca Kojący Krem Pod Oczy Żel Do Demakijażu Wrażliwych Oczu Łagodzące Mleczko Do Demakijażu Tonik Łagodzący Krem Na Dzień Do Cery Szczególnie Wrażliwej Woda świeża Pomme de reinette Woda świeża Pomme d'Api Clea Woda perfumowana Perfumowany Dezodorant Perfumowany żel pod prysznic I do kąpieli Perfumowane Mleczko Do Ciała Przyszliślijcie wszystkie te z powyższych które możecie przesłać Z góry dziękuje Z poszanowaniem Edyta xxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam do LOTu, ze jak bylam niedawno na lotnisku, to zauwazylam w okienku kasy biletowej misia i napisalam, ze chcialabym takiego otrzymac ;) Wczoraj skrzynka byla pusta, ale na maila dostalam potwierdzenie wyslania probek przez Eris :D Dzisiaj napisze do takich firm jak Jan Niezbedny (czyli firm, ktore produkuja woreczki sniadaniowe, papier sniadaniowy, folie i papiery do pieczenia, worki na smieci itp :D :P ) jest duzo takich firm, wystarczy tylko przejsc sie do najblizszego supermarketu i spisac nazwy firm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka_44
Dziewczyny! Jestem nowa. Tez vhcialabym otrzymac misia z lotu i ta smycz oraz rozne probki itp itd. Co trzeba robic? Prosze pomozcie mi :) A co zrobic by otrzymac tego misia? I jakie strony polskie polecacie co trzeba do nich napisac zeby dostac probki? Bede b. wdzieczna. Dzieki pozdrawiam Myszka_44

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.zamba.pl/reg/inv/4541026 prosze cie zarejestruj sie na tej stronie to Ciebie nic nie kosztuje i mozesz tam zaznaczyc opcje ze po 2 miesiacach jesli tego chcesz twoje konto w zamba moze byc usuniete. prosze cie wejdz w ten link i zarejestruj sie. Moze to własnie Ty pomozesz mi w zdobyciu mp3. prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
maggie przecież dostałaś już tego misia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie Pale Bo Nie Lubie
wiecie co takie osoby jak wy sie nazywa sepy...wstyd mi za was naprawde nie wstyd wam tak pisac i wyludzac rozne rzeczy? ja bym sie wstydzila zebrac wole isc do pracy i zarobic na kosmetyk w koncu ziaja czy eris nie ma drogich kosmetykow...Praca nie hanbi a zebractwo bardzo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
do osoby o nicku: "Nie Pale Bo Nie Lubie" to nie jest żebranie, żebrać mogą ludzie na ulicy. Myślisz że nas nie stać na kosmetyki?! skoro stać nas na internet to na kosmetyki również .. tylko przed kupnem chcemy wypróbować kosmetyki danej firmy .. większość forumowiczek to alergiczki (przynajmniej ja) kiedyś kupiłam kosmetyk bez wcześniejszego wypróbowania i miałam całą skórę czerwoną i w krostkach. dlatego wolę wypróbować i potem kupić... a o gadżety proszę bo zbieram różne drobiazgi, po prostu mi się podobają smycze, długopisy itp. jednak pytanie do ciebie, skoro nie interesujesz się za bardzo tym tematem to poco na nim piszesz? każdy ma jakieś hobby ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
Maggie przecież widzę .. na samej górze tej strony tak napisałaś, nie widzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kassia no tak pisalam, ale tylko raz :D :P :P :P bo ktos sie potem zapytal, co ja napisalam, ze dostalam te rzeczy, wiec napisalam :P rozumiesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
Aha. Ej od 2 tygodni wreszcie jakiś pozytyw: Witam serdecznie! Oczywiście, prześlę Pani kilka próbek w następnym tygodniu. Pozdrawiam Edyta ------------------------------------------------------------------------------------- ale fajnie :) adres podam dopiero jak przyślą bo takiej stuprocentowej pewności nie mam że są bezpłatne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sniper
Pytałem się przedstawicielki handlowej we Francji / to Polka/ jak przyjmowane jest zwyczajowo proszenie o test-produkt lub gadżet firmowy. Powiedziała, że to naturalne i przyjęte pozytywnie, stąd nazwy działu marketing......................... Cała Europa tak się bawi, tylko, że tam próbka to często pełnowartościowy produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
Właśnie dostałam wiadomość (dziwne bo dostałam ją teraz) a więc to ona: Witam, Pańską prośbę przesłałam do osoby zajmującej się materiałami promocyjnymi. Pozdrowienia, Serwis Gminy Września .............................................................................................. Może coś przyślą, wczoraj spisałam 70 nazw miast z mapy polski ! dlatego ta wiadomość :) Oto strona gdzie pisałam do miasta Września: http://www.wrzesnia.pl/index.php?act=4&lang=pl&wrze=bf0f564adba6e8e64e576c57253309f0&crc=052e6f5b79639c6beb2307f0af942de7 czyli taki formularz kontaktowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka_44
Macie cos jeszcze? jakies fajne gadzety? tylko z jakich firm najczesciej wysylaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka ja dzisiaj dostalam 4 calkiem fajne probki z Ziołoleku ;) :D A pozatym nic i nie chce mi sie dzisiaj pisac maili :P mam dzien lenistwa :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
myszka_44 poszukać nie łaska ?! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka_44
kasiaaa! jestem nowa nie wiem co robic, jak pisac e-maile i do kogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
wysłałam dziś 48maili do miast z prośbą o gadżety :) w następnym tygodniu może coś dostane 😍😘🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi Zawadzka
kaSsia_3:) może myszka44:) nie wie:P:P:P...:)Myszka44 a wysyłałaś do:bielendy,yes rocher,miasto konnin,canon,bon prox,tena ledy,itp.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka_44 wystarczy, ze uwaznie przeczytasz to forum i wszystko stanie sie jasne ;) wbrew pozorom nie jest tego tak duzo :) 2 dni czytania i bedziesz wtajemniczona :D zycze powodzenia ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×