Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

Gość kaSsia_x3
siemka, widze że tu dużo osób : nasti .. amoreczka .. gadżetomaniaczka ja nie cierpliwie czekam do poniedziałku na paczki od listonoszki xD w poniedziałki zawsze coś dostaje i jeszcze we wtorki i piątki dostaje paczki :) a bardzo rzadko w środy i czwartki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewna osoba odesłała mnie na to forum - słyszałem że jesteście zainteresowane próbkami i gadżetami:) piszcie na e-mail: secondstreetman@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj w koncu dostalam probki z Eris jeee! xD :D ;) malutkie cztery probeczki i to przeciwzmarszczkowe, wiec dalam mamie, ale i tak sie ciesze, bo dawno nic nie bylo ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio nic nie dostaje:((( wkurzam się już bo długo nic nie dostałam a @ wysłałam mnóstwo..... jeżeli coś dostanę to na pewno napiszę! buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez dziś dostałam od Ireny Eris, jakieś dla starszych pań (jesczze nie jestem taka stara, więc mamie dam). Czekam juz od miesiąca na Elseve i AA Oceanic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
ja dziś miałam na @ aż 13 nowych maili : 2 maile były zaproszeniem do znajomości (w takim programie w którym biorę udział) 8 maili to negatywy 3 maile to pozytywy czyli dwa pozytywy na próbki kosmetyków a jeden na gadżety :) wreszcie pozytywki się trafiły! _______________________________________________________________________ a w realnej skrzynce ulotki z ogrodu botanicznego, i ulotki z jakiegoś tam miasta :) czyli dwie przesyłki :) ale jutro liczę na coś więcej niż ulotki .. czyli gadżety i próbki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sniper
U mnie pustki i negatyw typu " ja też chciałbym coś dostać"........ Więc wysłałem łosiowi kilka smyczy, długopis, znaczek z etui, karty do gry i piękny srebrny notes. Czasami trzeba pokazać honor.............gadżetomaniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sniper
Oczywiście priorytetem...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajada
Jeśli chcesz otrzymać słodycze za free wyślij do mnie maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek 15
hej dziwczynki :), wasze forum nie jest mi obce ponieważ już od 2 mcs zaglądam i czytam wasze wpisy :) moje zdobycze to : bielanda(,balsam,krem z minerałami z morza martwego, krem z glonów) dax :(żel pod prysznic, balsam, 5 probek antytrondzikowego żelu do mycia twarzy ives rocher :fluid krem pod oczy x3, chusteczki pachnące x3, i jakiś krem do twarzy przesyłka z discreet, miasto kąty rybackie, i to chyba wszystko.pisałam jeszcze do oceanic , dostałam pozytywnego @, ale bez paczki :(, cóż dopiero się uczę :) ma ktoś sprawdzone adresy dotyczące gadżetów z artykułów spożywczych -bo wszędzie mi odp, ze nie mają kasy, lub rozpatrzą :) z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam dzisiaj tyko jakieś ulotki:(((( mam pytanie czy ktoś dostał jakieś długopisy??? bo ja tyko jeden z lotu a chciałabym więcej jak tak to proszę o @ albo napisanie na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper
Nowy listonosz i w skrzynce pustki....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
u mnie dziś fajowy brelok i ulotki z miasta Tczewa - adres strony: www.tczew.pl - ich @: info@um.tczew.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jest z tym Oceanic? Niby przysylaja pozytywa, ale paczki jeszcze nie dostalam :/ :( upomnialam sie im, ale nie odpisali? Mam nadzieje, ze cos przysla bo juz czekam z miesiac na te probki.. tym optymistycznym akcentem koncze, bo musze sie uczyc na chemie.. coz niestety w zyciu nie wszystko jest jak probki.. darmowe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi Zawadzka
U mnie pustki...:(((Ale z dax cosmetiks pozytyw!!!..:)jupi..Może coś przyjdzie we czwartek..lub w piątek..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaaaaaaaaaa
Cześć.Czt wygrał ktoś bielizne z intymnie?? bo ja tak ale niewiem co dalej??czy mozna ją sobie wybrać czy jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
Maggie93 nie martw się :) ja dostałam z oceanic 6 próbek i długooo czekałam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper
Dzisiaj Postmen przyniósł: - podkładki i naklejki komplet z belgijskiego browaru PALM / długo czekałem/ - z redakcji Haflinger magazyn pisma i skórzany brelok z metalowym koniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Divi
U mnie dzisiaj próbki i katalog z Avene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
a u mnie nic .. napisze do avene ..tylko Divi, pisałaś tylko o katalog czy o próbki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
u mnie dziś niespodziewane gadżety z Jarocina .. dostałam od nich karty do gry takie zwykłe tzn. do gry w pasjansa itp. i śliczny ołówek z drewnianą myszką na końcówce ołówka, oraz długopis i pocztówki ładnie zapakowane :) mail do miasta Jarocin: office@jarocin.pl chyba taki @ o ile się nie myle :) dostałam jeszcze jedną przesyłkę .. 5 balsamów do masażu!! są w opakowaniach plastikowych bardzo dużych.. nie pamiętam z jakiej firmu musiałabym zobaczyć .. potem wam napiszę ;) dostałam też próbki kosmetyków z www.lilinatura.pl między innymi balsam do ciała, szampon i żel do mycia ciała :) i jeszcze inne próbki do twarzy .. było to w malutkiej kopercie :) Nie wierzyłam że coś w czwartki może przyjść ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Divi
Napisalam do lilinatura może coś przyjdzie...a jesli chodzi o Avene to napisałam prośbę o próbki ale mi nie odpisali, tylko po kilku dniach przyszła koperta piorytetem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krótkie pytanie
napisze jeszcze tutaj;) wiecie czy w douglasie robią darmowe próbki perfumów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×