Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mary1954

najlepszy pomysł na okłamanie meza, zeby sie z innym spotkac!!

Polecane posty

To jest tak. Z kim spotykają się te co okłamują mężów? Z tymi co ich żony w domu siedzą wpatrzone w męża jak w obrazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nikaragua
Jestes głupsza niz ustawa przewiduje,skoro twierdzisz,ze na starosc nie mozna sie kochac.Głupia babo,sprobuj w wieku 50 lat sobie dogodzic z męzem czy innym gachem a Cie znajde i Ci wypomne Twoje szczeniackie słowa.Ile masz lat, ze smiesz tak twierdzic? Z pewnoscia niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś gadałem z gostkiem co był ochroniarzem w agencji. Miasteczko małe to i znali się wszyscy. Klientela to głównie żonaci stateczni panowie. Żony by się dały pokroić za nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuczi kuczi
powiedz mu: Łaazzzaaaaaaaaaaaa!!! Łaazzzaaaaaaaaaaaa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuczi kuczi
Każdy mąż da się na to nabrać wiem co mówię, miałam 3 mężów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nikaragua
nikaragua tez na starosc nie bedzie dawac męzowi,bo byc moze corka sie jej wyrzeknie z tego powodu,wiec jej męzulo tez pewnie wyląduje w takiej agencji🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasnnnnnnnnnnnnnnne
ty nikaragua to masz kobito rację twój facet jest tak wspaniały i przystojny i z humorem że wieczorem w sobotę siedzisz na forum a on biedaczek stoi w drzwiach z bukietem kwiatów w dłoni i patrzy zatroskanym wzrokiem jak siedzisz przed kompem i tak myśli sobie co ja tutaj robię co ja robię tu kurwa mać :P i widzisz co się stało spierdolił gość i słusznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasnnnnnnnnnnnnnnne
Kuczi kuczi 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jassssssssssssssne moj wlasnie ze mna siedzi i dziekuje Bogu, ze nie ma takiej kurwy za zone jak ty hahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest jeszcze coś takiego, że każda chciałaby mieć faceta. A tych fajnych to jest deficyt. Jak się trafi fajny to żonaty. W desperacji biorą sobie różnych jełopów i bokami nadrabiają. Pomysł na ile żon mnie stać tyle mam to jest może dobry dla jakiś beduinów. U nas obowiązuje wzorzec, że jeden browar wystarczy a jak mam ochotę na inne piwo to podaż zorganizowana i taka spontaniczna jest w pełni dostępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasnnnnnnnnnnnnnnne
do nikaragua ja ciebie kurwą nie nazwałam bo wychowanie i kultura na to mi nie pozwala forum erotyczne jest dla dorosłych ludzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo mily pan..
A mnie wlasnie kochanka rzucila... a taka ladna byla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasnnnnnnnnnnnnnnne
fredi Ciebie to nie rozumiem masz fajną żonkę wspaniałe dzieciaki co Ty nudzisz się czy co;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nikaragua
twoj mąz jest tak samo prostacki jak ty?gratuluje gustu,panie mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety chciałyby by była jedna p@@@a na Świecie. Właśnie jej. A na rynku aż przesyt tego towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seks seks seks
wszyscy tu jestascie pierdolniecie....to do kobiet..... Fredi 07 ma racje...wy glupie siedzicie w domu a oni szaleja.....no przeciz z wieloma yakimi bylam......a poza tym nie za darmo....bo i hoteliki placa....i prezenciki....a wy nic nie zalwazacie,,,,,,glupie dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kiedys
pracowalam w agencji.....i najczesciej przyhodza mili stateczni panowie....zonaci......i duza daja...i dobrze w lozku tez robia....ale wszyscy narzekaja na zony...ze im nie dogadzaja.....jak nie dupa to sraczka ...i tak dalej Przykra sprawa bo nawet sasiadow spotykalam co to czlowiek by w zyciu nie pomyslal ze TEN to po burdelach chodzi a jednak.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kiedys
Fredi 07...ma racje a wy to glupie jestescie i naiwne SEKS SEKS SEKS...niestety ta tez ma racje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kiedys
a oni to tacy biedni....pokrzywdzeni ze w inne cipy musza zagladac.....glupia pizdo zaluj ich dalej...twoj pewnie bzyka na boku nie jedna....moze nawet mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seks seks seks
kobity a poco tak wulgarnie....oni zdradzaja ale my nie lepsze...bo przeciez z kims to musza robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc niedzielny
najlepszy pomysł na okłamanie meza, zeby sie z innym spotkac!! najlepiej pomysl co spieprzylas w malzenstwie, ze chcesz zdradzac meza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze to on spieprzyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc niedzielny
a moze to on spieprzyl Taaaa, na pewno to on, a ona zawsze byla cudowna zona. Tylko ciekawe skad w jej sercu pojawilo sie kurestwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze to juz
taki harakter.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seks seks seks
mialam wielu kochankow....co prawda na krotki czas bo szybko mi sie nudza jedno musze przyznac bez klamstwa....jezeli facet mi dogadza w lozku...w zyciu go nie zdradze....kiedys takiego mialam...byl taki cudny..ze nie potrzebowalam..bo ponim potrzebowalam..minimum dwa dni odpoczynku...ale seks boski pozdro dla Misia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×