Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mary1954

najlepszy pomysł na okłamanie meza, zeby sie z innym spotkac!!

Polecane posty

Gość gosc niedzielny
mialam wielu kochankow....co prawda na krotki czas bo szybko mi sie nudza jedno musze przyznac bez klamstwa....jezeli facet mi dogadza w lozku...w zyciu go nie zdradze....kiedys takiego mialam...byl taki cudny..ze nie potrzebowalam..bo ponim potrzebowalam..minimum dwa dni odpoczynku...ale seks boski pozdro dla Misia Co to za szcescie miec zone, ktora bez zadnych oporow zdradzilaby, ale nie zdradza, bo narazie wystarcza jej wlasny maz? ...zycie niesie ze soba choroby, wypadki... DZIEKUJE za taka wiernosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seks seks seks
nie ma za co ...polecam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam za
malo seksu.....szukam kochanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ci z ci......y smierdzi przez ten seks z innymi. a fee! ja nigdy nikogo nie zdradzilem . mam najpiekniejsza dziewczyne na swiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam sliczna
cipeczke....jak bys zobaczyl to bys liznal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michu.
jaki problem umawiasz sie na miescie staremu mówisz ze idziesz na zakupy ale zamiast tego udajesz sie z kochankiem do hoteliku na godziny i po sprawie.wychodzisz robisz zakupy wracasz szczesliwa ,gotujesz obiad mezusiowi i zaczynasz gre wstepna jak już zje obiadek i masz powtorke .czyż to nie wspaniale rano kochanek a popoludniu mezus.co???wtedy biedaczysko niczego sie nie domysli.ale jak mu bedziesz odmawiala to zacznie cie podejrzewac.a wtedy przy wpadce jak zajdziesz w ciaze to klapa bo zostaniesz z dzieckiem tamtego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesc Michu
taki madry jestes a przede mna stchurzyles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rty
seks seks seks!!! jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seks seks seks
a to zalezy o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanko za stówke
Dalej kurewki sobie doradzaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola121212
pomyliłam nicka- to ja mary!! ale zajebiscie było!! kocham swoje zycie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanko za stówke
Kurewskie zycie chcialas powiedziec :D Po ch** wy jestescie z mezami? Bo kase przynosza do domu, utrzymanki i kurwy w dodatku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary1954
spierdalaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanko za stówke
A bo co :D :D Prawda w oczy kole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repas
a gdzei jest ULALA ? moja kochanica-skorpionica :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanko za stówke
Tak tu im przyklaskujecie a potem wyzywacie kobiety od szmat.... Pewnie nie zrozumiecie poki sie wam taka kurwa nie trafi :D I wtedy bedzie placz i zgrzyty zebami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam wszystkim
serdecznie współczuję. Jak sie ma ochote na seks a nie na zwiazek to po co zaraz pakowac sie w małżeństwo a potem jak opadną emocje i przychodzi proza zycia to zaczynacie ogladac sie za kolejnym facetem ? Nie prościej zostac było singlem i balować się jak się chce?a nie niszczyć zycie drugiemu człowiekowi bo ty jestes znudzona jego słabym temperamentem seksualnym? Ale nie , jeszcze by ja nazywali starą panna. Przeraza mnie niektórych osób z tego forum pustka i wyrachowanie. Wspólczuję.To się zawsze gdzieśpo drodze w życiu odbija "czkawka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanko za stówke
a ja wam wszystkim----> to przykre ale one wola ciagnac dwie soki za ogon, miec mezulka ktory zarabia pieniadze, miec w razie czeg gdzie wrocic, za duzo maja do stracenia te kurewki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seks seks seks
Mary .....to ty odezwij sie....to naprawde ty czy ktos pisze za ciebie jak fajnie bylo to sie ciesze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary1954
hej seks to ja!! było zajebiscie, ale teraz mam wyrzuty sumienia...porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seks seks seks
Jak tez tak mialam na poczatku...pozniej to przechodzi...nie mysl o tym zle....jak by twoj byl zainteresowany toba to bys na boki nie chodzila....powiedz lepiej jak sie z domu wyrwalas....i nie rob prania w goracej wodzie bo sie skarpetki zbiegna staremu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za dobre rady. ale tak na serio to czuje sie okropnie, jak zakłamana swinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seks seks seks
oj slonko przestan.......kilka nocek...i to minie...i znowu bedziesz miala ochote na bzykanko.....ja tez bym tak chciala....zazdroszcze ci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seks seks seks
moj kochanek z ktorym sie spotykam zmienil prace.....i teraz sie widujemy bardzo rzadko....raz w miesiacu.......chyba musze poszukac nowego.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, czuje sie jak szmata...nie moge teraz patrzec na siebie, mam hustawki nastrju, teraz dorwał mnie dołek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tego kolesia nie traktuje jak kochanka, smieszne ale szaleje za nim...jakbym miala pewnosc ze czuje do mnie to co ja do niego odeszlabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seks seks seks
pewnie nie mozesz patrzec w lustro.....idz na zakupy albo do kolezanki....tylko sie nie wygadaj przez przypadek.....albo poukladaj w szafie no wiesz przed swiateczne porzadki////pomaga....a najlepsze lekarstwo na kaca...to wiadomo....powtorka z rozrywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seks seks seks
sprawa trudna....to zalezy czy ma zone...albo dziewczyne.....ci co maja zony przewaznie nia odejda od zony,,,,,obiadki w domu,,,,pranie zrobione,,,,,,dzieci,,,,,,itp.......kochanka dobra ale pocichu i na boku....co oczewiscie nam to tez pasuje......jezeli on jest sam to zobaczys po jakims czasie o co mu chodzi.....seks czy cos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wole byc chyba sama niz sie tak meczyc, oklamuje wszystkich. ale mnie deprecha zlapala!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×