Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Na wystawie Idę z mamą na wystawę! To dopiero jest ciekawe ! Piękny pałac, wielka brama... \"To muzeum\" - mówi mama. Nie widziałem ani razu tylu ludzi i obrazów. Samych sal ze sto tysięcy, a obrazów jeszcze więcej! Co tu jest namalowane? Czy to człowiek? Czy to dzbanek? A tu jakaś dziwna plama... \"Piękny obraz\" - mówi mama. A tu gruby pan z gitarą, co ma wąsy jak makaron... Jakieś konie depczą ludzi... Trochę mi się tutaj nudzi. Mamo, chodź tu ! Mamo zobacz! To dopiero piękny obraz! Kwitną kwiaty, słońce świeci, na ławeczce siedzą dzieci... Tylko taka brzydka rama... \"To jest okno\" - mówi mama. Danuta Wawiłow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahahahahaha...super wierszyk...nie słyszałam takiego...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastanawia mnie ...
ten kogut na tle kwiatów, dla mnie zwyklego przeciętnego odbiorcy NOKIA wybacz, ale ni przypiał ni przylatał, no ale może wg autora-artysty to cos oznacza ????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cztery medle!! piekny wierszyk:) Cz ten tez Wam sie sodoba? W Ogrodku Dorota Gellner Wyszłam sobie do ogródka, może spotkam krasnoludka? Może w cieniu pod drzewami siedzi z dziećmi i wnukami? O! Coś rusza się pod krzakiem! Eee.. to jakiś ptak z pisklakiem. Ptak z pisklakiem, pisklak z ptakiem, biegną szybko za robakiem. Przeleciało coś nad płotem! Czy to krasnal samolotem? Nie! To ważka. Strasznie wielka! Przezroczyste ma skrzydełka. Oj! Za drzewem ktoś tak stuka. Pewnie krasnal wnuków szuka. Nie! To dzięcioł dziobem pukał i niechcący mnie oszukał. Kto tak pędzi w stronę norki? Czyżby krasnal z wielkim workiem? Nie! To przecież mysia norka, a przed norka mysz. Bez worka. Co tak brzęczy? Czy to mucha? Czy też krasnal radia słucha? Przeszukałam pół ogródka, nie znalazłam krasnoludka. Ale może, kto to wie, krasnoludek znajdzie mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty kochana tak nie zastanawiaj sie ... Spoko bo jeszcze pekniesz:-D hi hi h ihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio czytałam Bajeczki babci Pimpusiowej i zobaczcie: Z cyklu: Bajeczki Babci Pimpusiowej Raz słowik śliczne pienia wywodził na żerdzi, A obok usiadł śmierdziel, wypiął się i śmierdzi. Przestań - błaga go słowik - bo mnie tu szlag trafi. Trudno - odrzekł śmierdziel - każdy robi co potrafi. Andrzej Waligórski Tylko błagam niech nikt się nie obrazi! To nie jest a\'propos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze tegoż autora: Z cyklu: Bajeczki Babci Pimpusiowej Chciano raz o słowiku zasięgnąć opinii, Więc się o tę opinię zwrócono do świni, A świnia napisała w rubryce \"uwagi\": Słowik ma bardzo mały przyrost żywej wagi. :D :) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich i spadam.. Nojko a ten obraz z rozami jeszcze masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belvuś...niestety nie mam już...Niemka go kupiła teraz...ale dla mnie nie ma problemu powielać swoje autorstwo do woli...więc jak coś...to można zamówić.Im więcej tym spokojniej będę spała...bo zarobię na zaległe rachunki a w zimie nigdzie nie wychodzę z obrazami...to marny mam żywot. kochane...mendel i ennkaa...super wiersze:D...dajcie więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ale z was artystki moje drogie Panie mnie tylko czasami bierze sie na rymowanie wy o wielkim swiecie a ja prawie na wsi jak wiecie pozdrawiam was kochane moje Panie i kiedys znów pojawie sie na naszej polanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZTERY MENDLE WYBACZYSZ ?? juz wczesniej wspomiałam ze nie bede dzisiątego tak wyszło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy z serca płyną słowa Uderzają z wielką mocą Krążą blisko wśród nas ot tak Dając chętnym szczere złoto I dlatego lubię mówić z Tobą I dlatego lubię mówić z Tobą Każdy myśli to co myśli Myśli sobie moja głowa Może w końcu mi się uda Wypowiedzieć proste słowa I dlatego lubię mówić z Tobą I dlatego lubię mówić z Tobą słowa: Wojciech Żółty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo bardzo chce w wasze strony jechac więc moze kiedys sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renata Przemyk - Babę zesłał Bóg Babę zesłał Bóg, raz Mu wyszedł taki cud Babę zesłał Bóg, coś innego przecież mógł Żeby dobrze zrobić wam, żeby dobrze zrobić wam Babę zesłał Pan Bóg też chłopem, jest, świadczy o tym Jego gest Bóg też chłopem jest , tak jak swing i blues i jazz Żeby z baby ciągle drwić, żeby z baby ciągle drwić Trzeba chłopem być Bóg ci zesłał mnie, byś miał kogoś w noc i w dzień Bóg ci zesłał mnie, ty się z tego tylko ciesz Z woli nieba jestem tu, z woli nieba jestem tu Więc się do mnie módl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastanawiam się ...
Do ... ennkaa Bardzo śmieszne A tak na marginesie to do ciebie nie pisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
copertko...fotka dotarła...takie słoneczko z Ciebie...albo kwiatuszek🌻...no laseczka większa ode mnie...dziękuję.Ja coś wyślę wieczorem. bo jeszcze maluję a chcę wykorzystać światło dzienne...ok?👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...pomarańczowe dziewczynki...ja chętnie porozmawiam ale przebierzcie się proszę w czarne sukienki...tak będzie uczciwie?pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ennkaa, znalazłam w końcu:Dwiersz o krasnoludku: Krasnoludek Ukryci głęboko we fioletowych wrzosach Splątani ramionami głośnym oddechem przestraszyli sarnę Zdziwiona wilga przestała gwizdać Trzmiel schował dyskretnie głowę w kieliszku dzwonka Słońce nawlekało gorliwie na żółte nitki promieni korale jarzębiny Tylko krasnoludek wszedł z lornetką na dach muchomora Hillar Małgorzata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczny wierszyk...też nie znałam...obiecuję wkleić któregoś dnia coś swojego...może znajdę coś nie do placzu. Piję herbatkę odchudzającą...komu....komu...póki jeszcze jestem przy korytku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam !!! Wybacz , ale nie mage patrzec jak trujesz mojej kolezance.. Nie obrazaj sie tylko zastanow sie co piszesz!pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cztery mede! wiersze cudowne jestes wspaniala.👄 Nojka[usta) Belvo.👄 Coperto.👄 Caluje was i zmykam do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciao ragazze!! Cztery Mendle [ serce] i 🌻 Nojka zajzyj na poczte .. Enka👄 pomarancza . no tobie to nie wiem co wyslac bo .. nie znam cie. Jestem pewna ze Nojka nie boi sie krytyki ale tej powiedzianej w oczy.. a ty strzelasz zza rogu jak tchorz.. Oj nie ladnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówie tylko dzień dobry kochane😘 i uciekam do wieczorka, ponieważ gonia mnie zaległości. Całuski dla wszystkich . Cztery mendle d z i ę k u j ę 🌼 Nojeczko nie przejmuj sie tym smierdzielem, Ty przecież jesteś pięknym słowikiem....😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belvooo ja tez lubie miec cosik na poczcie przyslesz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ...ennkaa
Rozumiem wasze nastawienie do "pomarańczowych" bo tez nie raz i nie dwa mnie wkurzają, ale nie miałam przeciez nic zlego na mysli, po prostu zobaczyłam ten obraz i mnie zaciekawiło to zestawienie - piekne kwiaty i kogut na ich tle ... Nie znam się na malarstwie i mogę się tylko domyslać, że autor/ka pewnie coś miał/a na mysli ? I to mnie zainteresowało co? Czy to cos znaczy? a cos wyrażać? Może chodzi o podobne barwy? PS Nie chce zakładac niku na czarno, bo zagladam tutaj bardzo sporadycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Copertko ty moja sliczna a o tobie zapomnialam Wiec wysylam ci za to tysiace🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jeszcze nic nie przyszło...kiedyś mail iskiereczki szedł pół dnia...a odległość spora...może przyjdzie z opóźnieniem...będę zaglądała co chwilę.A dasz mi swoje foto?I jeszcze Szarookiej nie mam i ennkii...byłoby mi miło.Nie wstydźcie się.Ja mam koleżanki piękne bo młode i te piękne inaczej z racji wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×